En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Trabzon, Trabzon (il) araba kiralama

Trabzon, Trabzon (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
18.6 Sal
25.6 Sal
momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Trabzon, Trabzon (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Trabzon, Trabzon (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 1.042/day
Kompakt₺ 1.110/day
Orta₺ 1.516/day
Standart₺ 3.494/day
Yolcu Minibüsü₺ 4.112/day
Kompakt SUV₺ 1.596/day
Orta boy istasyon kasa₺ 1.821/day
Standart SUV₺ 2.680/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Trabzon içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Trabzon içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Trabzon içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Trabzon içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle GREEN MOTION acentesinden bulunmaktadır. GREEN MOTION ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 413 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Trabzon içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 948'dir.

Trabzon içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Trabzon içinde Renault Clio kiralıyor ve Fiat Tipo en popüler ikinci seçenek. Renault Clio kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 1.353 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Trabzon içinde günlük ₺ 531 gibi düşük bir fiyattan kiralık Renault Clio araçlar buldu. Trabzon içinde Fiat Tipo kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 1.315 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 568'dir.

momondo'da bulunan Trabzon, Trabzon (il) araç kiralama fırsatları

Trabzon içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 735 - ₺ 1.664

Tüm Araç Türleri

₺ 966 - ₺ 2.781

₺ 1.061, Trabzon, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Trabzon, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 735 ile yılın geri kalan zamanından %31 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Trabzon içindeki ortalama bir kiralık araçtan %34 daha ucuzdur. Trabzon içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Trabzon küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.455, Trabzon, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Trabzon, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 786 ile yılın geri kalan zamanından %46 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Trabzon içindeki ortalama bir kiralık araçtan %9 daha ucuzdur. Trabzon içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Trabzon standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.041, Trabzon, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Trabzon, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.113 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Trabzon içindeki ortalama bir kiralık araçtan %61 daha pahalı. Trabzon içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.688, Trabzon, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Trabzon, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 885 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Trabzon içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha pahalı. Trabzon içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Trabzon SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.653, Trabzon, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Trabzon, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.333 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Trabzon içindeki ortalama bir kiralık araçtan %40 daha pahalı. Trabzon içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Trabzon minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 5.070, Trabzon, Türkiye içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Trabzon, Türkiye içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.925 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Trabzon içindeki ortalama bir kiralık araçtan %69 daha pahalı. Trabzon içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.042

25 Haz - 30 Haz
Ford Fiesta
Peugeot 301
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 1.110

28 Haz - 30 Haz
Peugeot 301
Hyundai i20
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.185

25 Haz - 30 Haz
Hyundai i20

Trabzon araç kiralama rehberi

Trabzon, Trabzon (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

ADDCAR RENTAL

1 konum

Enterprise Rent-A-Car

2 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

6,0

Nissa Car Rental

5 konum

Pandora Car Hire

5 konum

CIRCULAR

4 konum

ESSENCE CAR RENTAL

3 konum

Global Rent A Car

3 konum

Nokta Rent A Car

3 konum

Trabzon içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Trabzon seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Avec Car Rental

Popüler Araç Türleri

Economy, SUV, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 736

En Popüler Model

Renault Clio
Avec Car Rental, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Trabzon araç kiralama acentesidir. Nissa Car Rental ve ESSENCE CAR RENTAL , diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Trabzon şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, SUV ve Compact.
Trabzon içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 736'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.244'den başlamasını bekleyebilirsin.
Renault Clio, son 7 gün içinde Trabzon içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Class Intermediate SUV araç modelini de tercih etmektedir.

Trabzon içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Trabzon içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Trabzon, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Trabzon içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 1.311 olmak üzere ₺ 880 kadar düşük fiyatlar bulduk. Trabzon içinde bir hafta kiralama için ₺ 1.962, normal bir fırsat fakat Temmuz ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 933 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Trabzon, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Trabzon içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Avis, Hertz ve Windycar gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Trabzon, Türkiye için hız limiti nedir?

Trabzon içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Trabzon civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Trabzon içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Trabzon, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Trabzon, Haziran ayında genellikle 50 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 20 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Trabzon içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Trabzon içinde sıcaklıklar Trabzon (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Trabzon (il) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 50 mm yağış beklentisi ile 20 °C civarındadır. Trabzon içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.

momondo Trabzon içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Trabzon içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Trabzon içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Trabzon içindeki araçlar için 76 operatör mevcuttur.

Trabzon içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Trabzon dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Trabzon içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Trabzon içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Trabzon içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Trabzon içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, Trabzon içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Trabzon içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

momondo, Trabzon içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Trabzon içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Trabzon içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Kesinlikle! momondo, Trabzon içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

momondo üzerinden Trabzon içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Trabzon içindeki kiralık araçları, momondo üzerinden, spesifik olarak gelişmiş temizlik seçeneğine göre filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Trabzon içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Trabzon içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Trabzon seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
18.6 Sal
Öğlen
25.6 Sal
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Trabzon konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Trabzon'da popüler kiralık araba türleri