Kos, Yunanistan Araç Kiralama

Ucuz Kos, Yunanistan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kos, İstanköy, Yunanistan
21 Haz — 28 Haz
Aynı iade yeri
Kos, İstanköy, Yunanistan
21.6 Pzt
Öğle
28.6 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Kos Araç Kiralama Rehberi

Kos, Yunanistan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,6

Genel

8,6

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0

Kos, Yunanistan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Rodos Diagoras Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kos Araç Kiralama

Haziran ayında, şu ana kadar 158 momondo kullanıcısı Kos için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kos içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, National ve Avis, Kos içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Kos içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kos içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Kos seyahatinde en iyi fırsatları Rhodium tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 155 fiyat ile Rhodium araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Kos, Yunanistan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Kos için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Kos için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Kos içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Right Cars, Kos, Yunanistan içinde 3 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 335'dir.

Kos, Yunanistan için hız limiti nedir?

Kos için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Kos civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Kos içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Kos, Yunanistan içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Kos içinde sıcaklıklar 23 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 8 mm civarındadır. Bu bilgi Kos içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Kos içinde sıcaklıklar genellikle Haziran ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Kos içinde sıcaklıklar South Aegean bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında South Aegean için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 8,3 mm yağış beklentisi ile 23 °C civarındadır. Kos içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Kos içindeki havalimanlarında araç kiralama

Kos yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Kos seyahatini planlamaya başla