Kos Araç Kiralama

Ucuz Kos kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kos, İstanköy, Yunanistan
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Kos, İstanköy, Yunanistan
10.12 Per
Öğle
17.12 Per
Öğle

Kos Araç Kiralama Rehberi

Kos için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.4

3 yoruma göre


Kos ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kos Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kos Araç Kiralama

Aralık ayında, şu ana kadar 158 momondo kullanıcısı Kos için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kos içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, National ve Avis, Kos içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Kos içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kos içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Kos seyahatinde en iyi fırsatları Rhodium tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 145 fiyat ile Rhodium araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Kos içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Kos için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Kos için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Ocak ayında Kos içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Kos seyahatine Ocak ayında çıkacaksan ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik bir araç kiraladığında buzlanma veya karla başa çıkman zor olacaktır fakat ılık veya yağmurlu havalar için ekonomik araçlar idealdir. Kos / Ocak ayında sıcaklıklar ortalama 10 °C ve yağış miktarı 115 mm civarındadır - ekonomik bir araç kiralamak için bu şartlar idealdir. Kos içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 289'dir.

Kos içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Right Cars, Kos içinde 3 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 313'dir.

Kos için hız limiti nedir?

Kos için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Kos civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Kos içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.


Kos seyahatini planlamaya başla

  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Kos semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Kos otelleri