Samos, Yunanistan Araç Kiralama

Ucuz Samos, Yunanistan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Samos, Sisam Adası, Yunanistan
28 Haz — 5 Tem
Aynı iade yeri
Samos, Sisam Adası, Yunanistan
28.6 Pzt
Öğle
5.7 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Samos, Yunanistan araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Cars

₺ 152 - ₺ 538

All Car Types

₺ 152 - ₺ 1.983

₺ 194, Samos, Yunanistan içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Samos, Yunanistan içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Samos içindeki ortalama bir kiralık araçtan %55 daha ucuzdur. Samos içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Samos Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
SURPRICE CAR RENTAL

Günlük ₺ 325

27 Tem - 2 Ağu
Kia Rio Hatchback
Opel Agila
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Alamo

Günlük ₺ 341

27 Tem - 2 Ağu
Opel Agila
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
SURPRICE CAR RENTAL

Günlük ₺ 356

27 Tem - 2 Ağu
Chevrolet Sonic Sedan

Samos Araç Kiralama Rehberi

Samos, Yunanistan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

9,0

Genel

9,0

Alış/İade

9,0

Fiyat-kalite dengesi

9,0

Samos, Yunanistan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kos Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Samos Araç Kiralama

Haziran ayında, Samos için 385 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Samos içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Budget, Samos içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Samos içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Samos içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Samos içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren GREEN MOTION sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 360 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Samos içinde günlük ₺ 170 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Samos içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Budget, Samos, Yunanistan içinde 2 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Samos, Yunanistan içinde Budget şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 426 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Samos, Yunanistan için hız limiti nedir?

Samos için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Samos civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Samos içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Samos, Yunanistan içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Samos içinde Haziran ayında sıcaklık 23 °C civarında seyreder ve 10 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Samos içinde sıcaklıklar genellikle Haziran ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Samos içinde sıcaklıklar Kuzey Ege bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Samos içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Kuzey Ege genelinde sıcaklıkların genellikle 23 °C ve yağış miktarının 8 mm olduğunu bilmen önemli.


Samos içindeki havalimanlarında araç kiralama

Samos yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın