Samos Araç Kiralama

Ucuz Samos kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Samos, Region Wyspy Egejskie Północne, Grecja
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Samos, Region Wyspy Egejskie Północne, Grecja
10.12 Per
Öğle
17.12 Per
Öğle

Samos Araç Kiralama Rehberi

Samos için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.6

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.0

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

1 yoruma göre


Samos ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Samos Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Samos Araç Kiralama

Aralık ayında, Samos için 385 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Samos içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, National ve Avis, Samos içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Samos içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Samos içinde Ocak ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ocak ayında Samos içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 319 olmak üzere ₺ 207 kadar düşük fiyatlar bulduk. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 153 - ₺ 254 olarak değiştiriyor.

Samos içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Samos içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren GREEN MOTION sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 323 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Samos içinde günlük ₺ 153 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Samos içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Samos içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, National ve Avis dahil olmak üzere Samos içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Ocak ayında Samos içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Samos seyahatine Ocak ayında çıkacaksan hava ve yol koşullarına en iyi şekilde hazırlanabilmek için ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik sınıf bir araba hem ıslak hem de kuru yol şartları ile baş edebilir. Bu şartlar, sıcaklıkların 10 °C civarında ve yağış miktarının ortalama 100 mm olduğu Samos şehrinde Ocak ayı boyunca görülmektedir. Samos içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 203'dir.

Samos içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

AbbyCar Car Rentals, Samos içinde 3 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Samos içinde AbbyCar Car Rentals şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 330 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Samos için hız limiti nedir?

Samos için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Samos civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Samos içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.