Samos, Yunanistan Araç Kiralama

Ucuz Samos, Yunanistan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Samos, Sisam Adası, Yunanistan
15 Nis — 22 Nis
Aynı iade yeri
Samos, Sisam Adası, Yunanistan
15.4 Per
Öğle
22.4 Per
Öğle

Samos Araç Kiralama Rehberi

Samos, Yunanistan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.6

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.0

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

1 yoruma göre


Samos, Yunanistan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kos Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Samos Araç Kiralama

Nisan ayında, Samos için 385 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Samos içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, National ve Avis, Samos içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Samos içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Samos içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Samos içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren GREEN MOTION sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 336 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Samos içinde günlük ₺ 159 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Samos, Yunanistan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Samos içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, National ve Avis dahil olmak üzere Samos içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Samos içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

AbbyCar Car Rentals, Samos, Yunanistan içinde 3 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Samos, Yunanistan içinde AbbyCar Car Rentals şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 343 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Samos, Yunanistan için hız limiti nedir?

Samos için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Samos civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Samos içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Samos, Yunanistan içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Samos içinde Nisan ayında sıcaklık 16 °C civarında seyreder ve 40 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Samos içinde hava durumu Nisan ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Samos içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Samos içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Opel Corsa, Chevrolet Spark ve Fiat Panda, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Samos içinde sıcaklıklar Kuzey Ege bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Nisan ayında Samos içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Kuzey Ege genelinde sıcaklıkların genellikle 15 °C ve yağış miktarının 43,5 mm olduğunu bilmen önemli.


Samos içindeki havalimanlarında araç kiralama

Samos yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın