En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Samos, Kuzey Ege araba kiralama

Samos, Kuzey Ege içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
14.6 Cum
21.6 Cum

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Samos, Kuzey Ege kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Samos, Kuzey Ege içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Samos içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Samos içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Samos içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Samos içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle GREEN MOTION acentesinden bulunmaktadır. GREEN MOTION ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 368 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Samos içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.126'dir.

Samos içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Samos içinde Toyota Aygo kiralıyor ve Fiat Panda en popüler ikinci seçenek. Toyota Aygo kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 1.375 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Samos içinde günlük ₺ 402 gibi düşük bir fiyattan kiralık Toyota Aygo araçlar buldu. Samos içinde Fiat Panda kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 966 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 154'dir.

momondo'da bulunan Samos, Kuzey Ege araç kiralama fırsatları

Samos içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 401 - ₺ 2.108

Tüm Araç Türleri

₺ 401 - ₺ 2.737

₺ 1.074, Samos, Yunanistan içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Samos, Yunanistan içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 401 ile yılın geri kalan zamanından %63 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Samos içindeki ortalama bir kiralık araçtan %18 daha ucuzdur. Samos içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Samos küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.286, Samos, Yunanistan içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Samos, Yunanistan içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.504 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Samos içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha pahalı. Samos içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.586, Samos, Yunanistan içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Samos, Yunanistan içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.028 ile yılın geri kalan zamanından %36 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Samos içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Samos içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Samos SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.111, Samos, Yunanistan içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Samos, Yunanistan içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.623 ile yılın geri kalan zamanından %71 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Samos içindeki ortalama bir kiralık araçtan %39 daha pahalı. Samos içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 975

13 Haz - 14 Tem
Hyundai i10
Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 989

12 Haz - 15 Haz
Hyundai i10
Nissan Micra
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 993

13 Haz - 14 Tem
Nissan Micra

Samos araç kiralama rehberi

Samos, Kuzey Ege için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Autounion Car Rental

3 konum

Hertz

3 konum
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

9,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Avance Rent a Car

2 konum

Budget

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

6,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0

SURPRICE CAR RENTAL

6 konum

Dollar

3 konum

GREEN MOTION

2 konum

Samos içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Samos seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Exer Rent a Car

Popüler Araç Türleri

Mini, Economy, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 633

En Popüler Model

Toyota Aygo
Exer Rent a Car, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Samos araç kiralama acentesidir. GREEN MOTION ve Wheego, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Samos şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Mini, Economy ve Compact.
Samos içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 633'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.296'den başlamasını bekleyebilirsin.
Toyota Aygo, son 7 gün içinde Samos içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Fiat Panda araç modelini de tercih etmektedir.

Samos içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Samos içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Samos, Yunanistan içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Samos içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 2.416 olmak üzere ₺ 826 kadar düşük fiyatlar bulduk. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 866 - ₺ 1.877 olarak değiştiriyor.

Samos, Yunanistan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Samos içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Avis, Alamo ve Budget dahil olmak üzere Samos içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Samos, Yunanistan için hız limiti nedir?

Samos için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Samos civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Samos içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Samos içinde hangi araç kiralama şirketi Volkswagen T-Cross model araca sahip?

Samos, Yunanistan içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Samos içinde Haziran ayında sıcaklık 23 °C civarında seyreder ve 10 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Samos içinde sıcaklıklar Kuzey Ege bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Samos içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Kuzey Ege genelinde sıcaklıkların genellikle 23 °C ve yağış miktarının 8 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Samos içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Samos içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Samos içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Samos içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 58 operatör mevcuttur.

Samos içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücü yaş sınırı, Samos dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Bazı AB ülkelerinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan senden genç sürücü ek ücreti alınabilir. Rezervasyon yapmadan önce tercih ettiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni öneriyoruz.

Samos içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Samos içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Samos içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo, Samos içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Samos içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Samos içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

momondo, Samos içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Ücretsiz iptal, Samos ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

momondo üzerinden Samos içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Samos içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Samos içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Samos dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Samos içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Samos seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
14.6 Cum
Öğlen
21.6 Cum
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Samos konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Samos'ta popüler kiralık araç acenteleri