Mikonos Araç Kiralama

Ucuz Mikonos kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Mikonos, Mykonos, Yunanistan
2 Ara — 9 Ara
Aynı iade yeri
Mikonos, Mykonos, Yunanistan
2.12 Çar
Öğle
9.12 Çar
Öğle

Mikonos Araç Kiralama Rehberi

Mikonos için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.5

18 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.5

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.7

4 yoruma göre


Mikonos ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Atina Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Mikonos Araç Kiralama

Kasım ayında, Mikonos için 37 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Mikonos içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Mikonos içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, Enterprise ve National, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Mikonos içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Mikonos seyahatinde en iyi fırsatları Europcar tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. 2 konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 371 fiyat ile Europcar araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Mikonos içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Mikonos için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Mikonos için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Mikonos içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

SURPRICE CAR RENTAL , Mikonos içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Mikonos içinde 5 konumda günlük ₺ 810 ödemeyi bekleyebilirsin.

Mikonos için hız limiti nedir?

Mikonos içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Mikonos civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Mikonos içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.


Mikonos seyahatini planlamaya başla