Pythagorio, Yunanistan Araç Kiralama

Ucuz Pythagorio, Yunanistan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Pythagorio, Sisam Adası, Yunanistan
21 Haz — 28 Haz
Aynı iade yeri
Pythagorio, Sisam Adası, Yunanistan
21.6 Pzt
Öğle
28.6 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Pythagorio Araç Kiralama Rehberi

Pythagorio, Yunanistan için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Pythagorio, Yunanistan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kos Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Pythagorio Araç Kiralama

Haziran ayında, şu ana kadar 24 momondo kullanıcısı Pythagorio için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Pythagorio içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise ve Avis, Pythagorio içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Pythagorio içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Pythagorio içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Pythagorio için en ucuz kiralık araç fırsatlarını şehirde 1 konumda hizmet veren AbbyCar Car Rentals tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. momondo kullanıcıları ₺ 170 gibi düşük bir fiyata günlük kiralık araçlar buldu fakat Pythagorio içinde AbbyCar Car Rentals araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 400'dir.

Pythagorio, Yunanistan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Pythagorio içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Enterprise, Avis ve GREEN MOTION gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Pythagorio içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

AbbyCar Car Rentals, 1 konumda sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 400 ödemeyi bekleyebilirler.

Pythagorio, Yunanistan için hız limiti nedir?

Pythagorio içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Pythagorio civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Pythagorio içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Pythagorio içinde Haziran ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Pythagorio içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.

Pythagorio içinde sıcaklıklar Kuzey Ege bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Pythagorio içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Kuzey Ege içinde sıcaklıkların 23 °C ve yağış ihtimalinin 8 mm civarında olduğunu unutma.


Pythagorio içindeki havalimanlarında araç kiralama

Pythagorio yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Pythagorio seyahatini planlamaya başla