Atina, Yunanistan Araç Kiralama

Ucuz Atina, Yunanistan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Atina, AT, Yunanistan
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Atina, AT, Yunanistan
10.12 Cum
Öğle
17.12 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo'da bulunan Atina, Yunanistan araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 61 - ₺ 675

Tüm Araç Türleri

₺ 61 - ₺ 933

₺ 198, Atina, Yunanistan içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Atina, Yunanistan içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 61 ile yılın geri kalan zamanından %70 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Atina içindeki ortalama bir kiralık araçtan %31 daha ucuzdur. Atina içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Atina Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Atina Araç Kiralama Rehberi

Atina, Yunanistan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

8,7

Genel

8,8

Alış/İade

8,7

Fiyat-kalite dengesi

8,7
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

6,5

Genel

7,2

Alış/İade

6,7

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

6,9

Genel

6,6

Alış/İade

6,1

Fiyat-kalite dengesi

5,9
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış/İade

4,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

4,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Akropolis19,5 km
Omonia Square19,7 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Akropolis154,5 km
Omonia Square154,9 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Omonia Square134,0 km
Akropolis135,4 km

Atina, Yunanistan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Atina Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Atina Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Atina içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 4 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Atina içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Atina içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Enterprise, Alamo ve Budget gibi konumlarda sunulmaktadır. Atina içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Atina, Yunanistan içinde Ocak ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Ocak ayı boyunca Atina içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 136 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 72 civarında olabilir ve bu Atina için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Ocak ayında Atina için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 76 olmak üzere ortalama ₺ 76'dir.

Atina içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Atina içinde konumda günlük ortalama ₺ 531 araç kiralama fiyatı ile Goldcar Rental SP, Atina içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Atina içinde Goldcar Rental SP tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 50'dir.

Atina, Yunanistan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Atina içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Enterprise, Avance Rent a Car ve Firefly gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Ocak ayında Atina içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Ocak ayında Atina seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Ocak ayında Atina ortalama olarak 41 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 11 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Atina içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 421'dir.

Atina içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

GREEN MOTION , Atina, Yunanistan içinde 2 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Atina, Yunanistan içinde GREEN MOTION şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 543 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Atina, Yunanistan için hız limiti nedir?

Atina için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Atina civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Atina içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Atina, Yunanistan içinde Aralık ayında hava durumu nasıldır?

Aralık ayında Atina içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 12 °C ve yağışın 64 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Aralık içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Atina içinde Aralık ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Atina içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Atina içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat 500, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Atina içinde sıcaklıklar Attika bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Aralık ayında Atina içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Attika çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 12 °C ve yağış miktarının Atina civarında olmasını bekleyebilirler.


Atina içindeki havalimanlarında araç kiralama

Atina yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Atina seyahatini planlamaya başla