Atina, Yunanistan Araç Kiralama

Ucuz Atina, Yunanistan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Atina, AT, Yunanistan
15 Nis — 22 Nis
Aynı iade yeri
Atina, AT, Yunanistan
15.4 Per
Öğle
22.4 Per
Öğle

Atina Araç Kiralama Rehberi

Atina, Yunanistan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.4

39 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.1

4 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

25 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

15 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

22 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.6

4 yoruma göre


Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Akropolis19,5 km
Omonia Square19,7 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Akropolis154,5 km
Omonia Square154,9 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Omonia Square134,0 km
Akropolis135,4 km

Atina, Yunanistan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Atina Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Atina Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Atina içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 76 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Atina içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Atina içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Enterprise ve Avis gibi konumlarda sunulmaktadır. Atina içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Atina, Yunanistan içinde Mayıs ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Mayıs ayı boyunca Atina içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 83 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 44 civarında olabilir ve bu Atina için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Mayıs ayında Atina için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 47 olmak üzere ortalama ₺ 47'dir.

Atina içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Atina içinde konumda günlük ortalama ₺ 325 araç kiralama fiyatı ile Goldcar Rental SP, Atina içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Atina içinde Goldcar Rental SP tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 31'dir.

Atina, Yunanistan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Atina içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Mayıs ayında Atina içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Mayıs ayında Atina içinde gezinmenin en yolu üstü açılabilir bir araç kiralamaktır. Atina için Mayıs ayında sıcaklıklar ortalama 25 °C ve yağış miktarı 6 mm olduğu için soğuk veya yağışlı havalara denk gelme olasılığın oldukça düşük. Atina içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 632'dir.

Atina içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

SURPRICE CAR RENTAL , Atina, Yunanistan içinde 6 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Atina, Yunanistan içinde SURPRICE CAR RENTAL şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 345 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Atina, Yunanistan için hız limiti nedir?

Atina için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Atina civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Atina içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Atina, Yunanistan içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Nisan ayında Atina içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 16 °C ve yağışın 26 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Atina içinde Nisan ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Atina içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Atina içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat Panda, Ford Ka ve Opel Corsa, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Atina içinde sıcaklıklar Attika bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Nisan ayında Atina içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Attika çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 16 °C ve yağış miktarının Atina civarında olmasını bekleyebilirler.


Atina içindeki havalimanlarında araç kiralama

Atina yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Atina seyahatini planlamaya başla