En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Atina, Attika araba kiralama

Atina, Attika içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
15.6 Cmt
22.6 Cmt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Atina, Attika kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Atina, Attika içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Atina içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Atina içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Atina içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Atina içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Goldcar Rental SP acentesinden bulunmaktadır. Goldcar Rental SP ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 198 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Atina içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 522'dir.

Atina içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

12 konum ile Hertz, Atina içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Atina içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 1.621 (ve günlük ortalama ₺ 744 gibi düşük) bir fiyata Peugeot 108 model kiralık araçlar, Atina içindeki en popüler araçlardır. Atina içinde günlük ortalama ₺ 1.222'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 249) Jeep Renegade kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Atina, Attika araç kiralama fırsatları

Atina içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 308 - ₺ 1.311

Tüm Araç Türleri

₺ 572 - ₺ 1.785

₺ 702, Atina, Yunanistan içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Atina, Yunanistan içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 308 ile yılın geri kalan zamanından %57 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Atina içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha ucuzdur. Atina içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Atina küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.235, Atina, Yunanistan içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Atina, Yunanistan içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 406 ile yılın geri kalan zamanından %68 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Atina içindeki ortalama bir kiralık araçtan %1 daha pahalı. Atina içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Atina standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.353, Atina, Yunanistan içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Atina, Yunanistan içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 878 ile yılın geri kalan zamanından %74 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Atina içindeki ortalama bir kiralık araçtan %64 daha pahalı. Atina içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.006, Atina, Yunanistan içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Atina, Yunanistan içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 818 ile yılın geri kalan zamanından %60 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Atina içindeki ortalama bir kiralık araçtan %39 daha pahalı. Atina içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Atina SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 925, Atina, Yunanistan içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Atina, Yunanistan içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 715 ile yılın geri kalan zamanından %23 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Atina içindeki ortalama bir kiralık araçtan %26 daha ucuzdur. Atina içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Atina minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.743, Atina, Yunanistan içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Atina, Yunanistan içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 814 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Atina içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha pahalı. Atina içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Ka
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 173

13 Haz - 20 Haz
Ford Ka
Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 200

13 Haz - 20 Haz
Ford Fiesta
Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 209

13 Haz - 20 Haz
Hyundai i10

Atina araç kiralama rehberi

Atina, Attika için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Thrifty

10 konum
Genel bakış

Temizlik

9,2

Konfor

8,8

Genel

9,6

Alış Yeri/İade Yeri

9,6

Value

8,8

Hertz

12 konum
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

9,5

Genel

9,3

Alış Yeri/İade Yeri

8,6

Value

8,8

Avance Rent a Car

4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

8,5

Genel

8,8

Alış Yeri/İade Yeri

8,5

Value

8,0

Autounion Car Rental

6 konum
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,6

Genel

8,6

Alış Yeri/İade Yeri

8,6

Value

8,6

Dollar

10 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

8,6

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,3

Value

6,0

Europcar

7 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,5

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,6

Value

7,1

SURPRICE CAR RENTAL

6 konum
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,0

Genel

6,6

Alış Yeri/İade Yeri

6,6

Value

6,6
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,3

Genel

5,6

Alış Yeri/İade Yeri

6,3

Value

4,9

Atina içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Atina seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Record Go

Popüler Araç Türleri

Mini, Economy, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 363

En Popüler Model

Peugeot 108
Record Go, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Atina araç kiralama acentesidir. Centauro ve ADDCAR RENTAL , diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Atina şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Mini, Economy ve Compact.
Atina içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 363'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 537'den başlamasını bekleyebilirsin.
Peugeot 108, son 7 gün içinde Atina içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Class Convertible araç modelini de tercih etmektedir.

Atina içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Atina içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Atina, Yunanistan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Atina içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için GREEN MOTION , Caldera ve Enterprise Rent-A-Car gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Atina, Yunanistan için hız limiti nedir?

Atina için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Atina civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Atina içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Atina içinde hangi araç kiralama şirketi Volkswagen T-Cross model araca sahip?

Atina, Yunanistan içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Atina içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 25 °C ve yağışın 6 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Atina içinde sıcaklıklar Attika bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Atina içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Attika çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 25 °C ve yağış miktarının Atina civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Atina içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Atina içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Atina içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Atina içindeki araçlar için 212 operatör mevcuttur.

Atina içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücü yaş sınırı, Atina dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Bazı AB ülkelerinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan senden genç sürücü ek ücreti alınabilir. Rezervasyon yapmadan önce tercih ettiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni öneriyoruz.

Atina içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Atina içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Atina içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo, Atina içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Atina içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Atina içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

momondo, Atina içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Ücretsiz iptal, Atina ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

momondo üzerinden Atina içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Atina içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Atina içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Atina dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Atina içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. Atina içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Atina seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
15.6 Cmt
Öğlen
22.6 Cmt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Atina konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Atina'ya popüler kiralık araba türleri