Selanik, Yunanistan Araç Kiralama

Ucuz Selanik, Yunanistan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Selanik, MC, Yunanistan
11 Ağu — 18 Ağu
Aynı iade yeri
Selanik, MC, Yunanistan
11.8 Çar
Öğle
18.8 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Selanik, Yunanistan araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 82 - ₺ 475

Tüm Araç Türleri

₺ 82 - ₺ 793

₺ 141, Selanik, Yunanistan içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Selanik, Yunanistan içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 82 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Selanik içindeki ortalama bir kiralık araçtan %54 daha ucuzdur. Selanik içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Selanik Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Selanik Araç Kiralama Rehberi

Selanik, Yunanistan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

7,9

Genel

7,9

Alış/İade

8,1

Fiyat-kalite dengesi

7,8
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

5,6

Konfor

4,8

Genel

4,8

Alış/İade

5,2

Fiyat-kalite dengesi

5,6

Selanik, Yunanistan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Selanik Thessaloniki Makedonia Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Selanik Araç Kiralama

Ağustos ayında, Selanik için 46 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Selanik içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis ve Europcar, Selanik içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Selanik içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Selanik içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Selanik içinde 2 konumda günlük ortalama ₺ 272 araç kiralama fiyatı ile Global Rent A Car, Selanik içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Selanik içinde Global Rent A Car tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 97'dir.

Selanik, Yunanistan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Selanik için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Selanik içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Selanik, Yunanistan için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Selanik için hız sınırı: 50 km/saat. Selanik ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Selanik içinde bir otobanda bulursan genellikle 130 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Selanik, Yunanistan içinde Ağustos ayında hava durumu nasıldır?

Selanik, Ağustos ayında genellikle 20 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 26 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Selanik içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ağustos içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Selanik içinde sıcaklıkların Ağustos ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Selanik içinde sıcaklıklar Orta Makedonya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Selanik içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ağustos ayında Orta Makedonya içinde sıcaklıkların 26 °C ve yağış ihtimalinin 20 mm civarında olduğunu unutma.


Selanik içindeki havalimanlarında araç kiralama

Selanik yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Selanik seyahatini planlamaya başla