Selanik, Yunanistan Araç Kiralama

Ucuz Selanik, Yunanistan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Selanik, MC, Yunanistan
19 May — 26 May
Aynı iade yeri
Selanik, MC, Yunanistan
19.5 Çar
Öğle
26.5 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

Selanik Araç Kiralama Rehberi

Selanik, Yunanistan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
7,5
İyi
20 yorum4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,5

Genel

7,6

Alış/İade

7,7

Fiyat-kalite dengesi

7,1
5,0
Orta
4 yorum3 konum
Genel bakış

Temizlik

5,5

Konfor

4,5

Genel

4,5

Alış/İade

5,0

Fiyat-kalite dengesi

5,5
0,0
Berbat
8 konum
0,0
Berbat
7 konum
0,0
Berbat
6 konum
0,0
Berbat
5 konum
0,0
Berbat
4 konum
0,0
Berbat
4 konum

Selanik, Yunanistan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Selanik Makedonia Apt. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Selanik Araç Kiralama

Mayıs ayında, Selanik için 46 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Selanik içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, National ve Avis, Selanik içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Selanik içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Selanik içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Selanik içinde 2 konumda günlük ortalama ₺ 269 araç kiralama fiyatı ile Global Rent A Car, Selanik içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Selanik içinde Global Rent A Car tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 96'dir.

Selanik, Yunanistan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Selanik için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Selanik içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Selanik içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Global Rent A Car, Selanik, Yunanistan içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Selanik, Yunanistan içinde 2 konum bulabilirsin ve Selanik, Yunanistan içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 269 ödemeyi bekleyebilirsin.

Selanik, Yunanistan için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Selanik için hız sınırı: 50 km/saat. Selanik ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Selanik içinde bir otobanda bulursan genellikle 130 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Selanik, Yunanistan içinde Mayıs ayında hava durumu nasıldır?

Selanik, Mayıs ayında genellikle 44 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 20 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Selanik içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Mayıs içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Selanik içinde sıcaklıkların Mayıs ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Selanik içinde sıcaklıklar Orta Makedonya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Selanik içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Mayıs ayında Orta Makedonya içinde sıcaklıkların 20 °C ve yağış ihtimalinin 44 mm civarında olduğunu unutma.


Selanik içindeki havalimanlarında araç kiralama

Selanik yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Selanik seyahatini planlamaya başla