Selanik Araç Kiralama

Ucuz Selanik kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Selanik, Orta Makedonya, Yunanistan
11 Ara — 18 Ara
Aynı iade yeri
Selanik, Orta Makedonya, Yunanistan
11.12 Cum
Öğle
18.12 Cum
Öğle

Selanik Araç Kiralama Rehberi

Selanik için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.0

38 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.9

4 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.6

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.8

11 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.7

3 yoruma göre


Selanik ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Selanik Makedonia Apt. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Selanik Araç Kiralama

Aralık ayında, Selanik için 46 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Selanik içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, National ve Avis, Selanik içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Selanik içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Selanik içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Selanik içinde 2 konumda günlük ortalama ₺ 254 araç kiralama fiyatı ile Global Rent A Car, Selanik içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Selanik içinde Global Rent A Car tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 91'dir.

Selanik içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Selanik için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Selanik içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Ocak ayında Selanik içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Ocak ayında Selanik seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Ocak ayında Selanik ortalama olarak 38 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 7 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Selanik içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 946'dir.

Selanik içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Global Rent A Car, Selanik içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Selanik içinde 2 konum bulabilirsin ve Selanik içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 254 ödemeyi bekleyebilirsin.

Selanik için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Selanik için hız sınırı: 50 km/saat. Selanik ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Selanik içinde bir otobanda bulursan genellikle 130 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.


Selanik seyahatini planlamaya başla