En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

New York araba kiralama

New York içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
19.6 Çar
26.6 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

New York kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

New York içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

New York içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

New York içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

New York içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

New York içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Budget acentesinden bulunmaktadır. Budget ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 1.177 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. New York içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.965'dir.

New York içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

17 konum ile Hertz, New York içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

New York içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı New York içinde Chevrolet Tahoe kiralıyor ve Toyota RAV4 en popüler ikinci seçenek. Chevrolet Tahoe kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 4.766 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları New York içinde günlük ₺ 3.003 gibi düşük bir fiyattan kiralık Chevrolet Tahoe araçlar buldu. New York içinde Toyota RAV4 kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 3.884 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 1.448'dir.

momondo'da bulunan New York araç kiralama fırsatları

New York içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.472 - ₺ 2.856

Tüm Araç Türleri

₺ 1.953 - ₺ 4.355

₺ 2.024, New York, ABD içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. New York, ABD içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.472 ile yılın geri kalan zamanından %28 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle New York içindeki ortalama bir kiralık araçtan %32 daha ucuzdur. New York içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta New York küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.895, New York, ABD içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. New York, ABD içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.906 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle New York içindeki ortalama bir kiralık araçtan %2 daha ucuzdur. New York içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta New York standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.366, New York, ABD içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. New York, ABD içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.965 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle New York içindeki ortalama bir kiralık araçtan %13 daha pahalı. New York içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta New York büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.227, New York, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. New York, ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.115 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle New York içindeki ortalama bir kiralık araçtan %9 daha pahalı. New York içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta New York SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.226, New York, ABD içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. New York, ABD içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.680 ile yılın geri kalan zamanından %20 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle New York içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha ucuzdur. New York içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta New York minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.880, New York, ABD içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. New York, ABD içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.808 ile yılın geri kalan zamanından %38 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle New York içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha ucuzdur. New York içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.742, New York, ABD içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. New York, ABD içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.732 ile yılın geri kalan zamanından %1 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle New York içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha ucuzdur. New York içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.244

18 Haz - 25 Haz
Renault Clio
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.244

18 Haz - 25 Haz
Hyundai Accent Hatch
Hyundai i20
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.277

18 Haz - 25 Haz
Hyundai i20

New York araç kiralama rehberi

New York için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

6,0

Alamo

4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,6

Genel

8,4

Alış Yeri/İade Yeri

8,4

Value

8,2

National

4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,4

Genel

8,5

Alış Yeri/İade Yeri

8,4

Value

8,0

Enterprise Rent-A-Car

16 konum
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

8,3

Genel

8,3

Alış Yeri/İade Yeri

8,2

Value

7,9

Avis

13 konum
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,5

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,0

Value

6,8

Hertz

17 konum
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,1

Genel

6,5

Alış Yeri/İade Yeri

6,4

Value

6,3
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,2

Genel

6,4

Alış Yeri/İade Yeri

6,3

Value

6,3

Budget

8 konum
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

7,1

Genel

6,3

Alış Yeri/İade Yeri

6,2

Value

6,5

New York içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

New York seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Budget

Popüler Araç Türleri

SUV, Intermediate, Full-size

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.537

En Popüler Model

Chevrolet Tahoe
Budget, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler New York araç kiralama acentesidir. Dollar ve Hertz, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde New York şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: SUV, Intermediate ve Full-size.
New York içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.537'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.445'den başlamasını bekleyebilirsin.
Chevrolet Tahoe, son 7 gün içinde New York içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Toyota RAV4 araç modelini de tercih etmektedir.

New York içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için New York içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

New York, New York içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında New York içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 1.890 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 2.137 idi. New York içinde bir hafta kiralama için ₺ 2.661, normal bir fırsat fakat Temmuz ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 1.414 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

New York, New York içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

New York içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise Rent-A-Car ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Temmuz ayında New York içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Temmuz ayında New York seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Temmuz ayında sıcaklıklar ortalama 25 °C ve yağış miktarı 104 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. New York içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 3.265'dir.

New York, New York için hız limiti nedir?

New York içindeki hız limiti 40 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 120 km/saat ve New York civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. New York içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

New York içinde hangi araç kiralama şirketi BMW X3 model araca sahip?

New York, NY içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında New York içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 22 °C ve yağışın 99 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

New York içinde sıcaklıklar New York bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

New York içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında New York içinde sıcaklıkların 20 °C ve yağış ihtimalinin 90 mm civarında olduğunu unutma.

momondo New York içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

New York içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

New York içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla New York içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 129.

New York içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

New York dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

New York içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

New York içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

New York içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

New York içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, New York içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak New York içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

momondo, New York içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların New York içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden New York içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, New York dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden New York içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, New York içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

momondo üzerinden New York içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. New York içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


New York seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
19.6 Çar
Öğlen
26.6 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

New York konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

New York'ta popüler kiralık araba türleri