New York, New York Araç Kiralama

Ucuz New York, NY kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

New York, NY, ABD
30 Haz — 7 Tem
Aynı iade yeri
New York, NY, ABD
30.6 Çar
Öğle
7.7 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan New York, New York araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 417 - ₺ 1.073

Tüm Araç Türleri

₺ 351 - ₺ 1.447

₺ 610, New York, ABD içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. New York, ABD içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle New York içindeki ortalama bir kiralık araçtan %31 daha ucuzdur. New York içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi New York Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 790, New York, ABD içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. New York, ABD içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle New York içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha ucuzdur. New York içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi New York Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 948, New York, ABD içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. New York, ABD içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle New York içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha pahalı. New York içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi New York Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 856, New York, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. New York, ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle New York içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha ucuzdur. New York içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi New York SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 725, New York, ABD içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. New York, ABD içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle New York içindeki ortalama bir kiralık araçtan %18 daha ucuzdur. New York içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi New York Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 561, New York, ABD içindeki Üstü Açık bir aracın ortalama fiyatıdır. New York, ABD içinde düşük fiyatlara Üstü Açık kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Üstü Açık kiralık bir araç genellikle New York içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha ucuzdur. New York içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi New York Üstü Açık kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 824

14 Tem - 21 Tem
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 824

13 Tem - 20 Tem
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 858

13 Tem - 20 Tem
Chevrolet Sonic Sedan

New York Araç Kiralama Rehberi

New York, NY için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,7

Konfor

8,7

Genel

8,6

Alış/İade

8,6

Fiyat-kalite dengesi

8,4
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

8,7

Genel

8,5

Alış/İade

8,5

Fiyat-kalite dengesi

8,1
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,7

Genel

7,4

Alış/İade

7,2

Fiyat-kalite dengesi

7,2
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,8

Genel

7,4

Alış/İade

7,3

Fiyat-kalite dengesi

7,1
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

7,2

Genel

6,6

Alış/İade

6,4

Fiyat-kalite dengesi

6,6
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,2

Genel

6,6

Alış/İade

6,4

Fiyat-kalite dengesi

6,7
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,4

Genel

6,4

Alış/İade

6,2

Fiyat-kalite dengesi

6,2
Genel bakış

Temizlik

6,9

Konfor

6,8

Genel

6,2

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

6,2

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Times Meydanı21,9 km
Central Park22,4 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Times Meydanı17,5 km
Central Park20,2 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Central Park7,8 km
Times Meydanı9,6 km

New York, NY ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve New York John F Kennedy Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

New York Araç Kiralama

Haziran ayında, momondo kullancıları için 189, New York kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için New York içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Alamo, Enterprise ve Hertz, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. New York içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

New York içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

New York içinde günlük ortalama ₺ 635'ye araç kiralama fiyatı ile Budget en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin New York içindeki 7 konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 300'dir.

New York, NY içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

New York içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve Hertz gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Temmuz ayında New York içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Temmuz ayında New York seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Temmuz ayında sıcaklıklar ortalama 25 °C ve yağış miktarı 104 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. New York içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 993'dir.

New York içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Hertz, New York, NY içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. New York, NY içinde 14 konumda günlük ₺ 631 ödemeyi bekleyebilirsin.

New York, NY için hız limiti nedir?

New York içindeki hız limiti 40 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 120 km/saat ve New York civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. New York içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

New York, NY içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında New York içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 22 °C ve yağışın 99 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

New York içinde sıcaklıklar genellikle Haziran ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

New York içinde sıcaklıklar New York bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

New York içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında New York içinde sıcaklıkların 21 °C ve yağış ihtimalinin 94,7 mm civarında olduğunu unutma.


New York seyahatini planlamaya başla