En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Miami, Florida araba kiralama

Miami, Florida içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
15.6 Cmt
22.6 Cmt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Miami, Florida kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Miami, Florida içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Miami içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Miami içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Miami içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Miami içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Ok Mobility acentesinden bulunmaktadır. Ok Mobility ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 184 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Miami içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 218'dir.

Miami içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

26 konum ile Enterprise Rent-A-Car, Miami içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Miami içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 1.067 (ve günlük ortalama ₺ 207 gibi düşük) bir fiyata Toyota RAV4 model kiralık araçlar, Miami içindeki en popüler araçlardır. Miami içinde günlük ortalama ₺ 2.745'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 1.533) Ford Mustang Convertible kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Miami, Florida araç kiralama fırsatları

Miami içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 691 - ₺ 1.737

Tüm Araç Türleri

₺ 1.300 - ₺ 2.485

₺ 1.087, Miami, ABD içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Miami, ABD içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 691 ile yılın geri kalan zamanından %37 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Miami içindeki ortalama bir kiralık araçtan %40 daha ucuzdur. Miami içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Miami küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.637, Miami, ABD içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Miami, ABD içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.006 ile yılın geri kalan zamanından %39 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Miami içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha ucuzdur. Miami içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Miami standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.080, Miami, ABD içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Miami, ABD içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.189 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Miami içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha pahalı. Miami içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Miami büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.828, Miami, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Miami, ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.291 ile yılın geri kalan zamanından %30 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Miami içindeki ortalama bir kiralık araçtan %2 daha pahalı. Miami içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Miami SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.171, Miami, ABD içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Miami, ABD içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.999 ile yılın geri kalan zamanından %37 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Miami içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha pahalı. Miami içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Miami minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.142, Miami, ABD içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Miami, ABD içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.007 ile yılın geri kalan zamanından %7 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Miami içindeki ortalama bir kiralık araçtan %16 daha pahalı. Miami içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.855, Miami, ABD içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Miami, ABD içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.672 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Miami içindeki ortalama bir kiralık araçtan %37 daha pahalı. Miami içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Miami üstü açık kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Hyundai i20
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 294

14 Haz - 21 Haz
Hyundai i20
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 294

14 Haz - 21 Haz
Hyundai Accent Hatch
Renault Clio
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 336

14 Haz - 21 Haz
Renault Clio

Miami araç kiralama rehberi

Miami, Florida için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Alamo

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,7

Genel

8,6

Alış Yeri/İade Yeri

8,6

Value

8,4
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,7

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,1

Value

7,0

Enterprise Rent-A-Car

26 konum
Genel bakış

Temizlik

6,7

Konfor

6,7

Genel

6,4

Alış Yeri/İade Yeri

6,3

Value

6,3

Dollar

4 konum
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

7,2

Genel

6,3

Alış Yeri/İade Yeri

6,6

Value

6,5

Hertz

6,3
Fena değil
1 yorum20 konum
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

6,9

Genel

6,2

Alış Yeri/İade Yeri

6,1

Value

6,3

Avis

10 konum
Genel bakış

Temizlik

6,3

Konfor

6,5

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

5,8

Value

6,1

Budget

8 konum
Genel bakış

Temizlik

6,1

Konfor

6,4

Genel

5,6

Alış Yeri/İade Yeri

5,8

Value

5,7

ACO Rent A Car

6 konum

Miami içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Miami seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

SUV, Full-size, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.043

En Popüler Model

Toyota RAV4
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Miami araç kiralama acentesidir. Thrifty ve Budget, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Miami şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: SUV, Full-size ve Intermediate.
Miami içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.043'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.533'den başlamasını bekleyebilirsin.
Toyota RAV4, son 7 gün içinde Miami içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Ford Mustang Convertible araç modelini de tercih etmektedir.

Miami içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Miami içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Miami, Florida içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz için Miami içinde hafta sonu araç kiralamanın bu aramalara göre ortalama fiyatı ₺ 4.992 idi - fakat bazı kullanıcılar ₺ 4.867 kadar düşük fiyatlara da fırsatlar buldu. Temmuz ayında Miami içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 2.786 idi - fakat ₺ 264 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Miami, Florida içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Miami içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Enterprise Rent-A-Car, Dollar ve Hertz, Miami içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Temmuz ayında Miami içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında Miami seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Temmuz ayında Miami ortalama olarak 226 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 29 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Miami içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 2.107'dir.

Miami, Florida için hız limiti nedir?

Miami içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 40 km/saat olduğunu unutma. Miami civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 120 km/saat'tir. Miami içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Miami içinde hangi araç kiralama şirketi Nissan Pathfinder model araca sahip?

Miami, FL içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Miami içinde Haziran ayında sıcaklık 28 °C civarında seyreder ve 246 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Miami içinde sıcaklıklar Florida bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Miami içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Florida içinde sıcaklıkların 27 °C ve yağış ihtimalinin 186,8 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Miami içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Miami içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Miami içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Miami içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 234 operatör mevcuttur.

Miami içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Miami dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Miami içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Miami içinde araç kiralarken tüm sürücülerin geçerli bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Miami içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Miami içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, Miami içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Miami içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Miami içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Miami içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Miami içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Miami içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Miami içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Miami içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

momondo üzerinden Miami içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Miami seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
15.6 Cmt
Öğlen
22.6 Cmt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Miami konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Miami'de popüler kiralık araba türleri