Miami içinde Budget araç kiralama

Miami içindeki Budget kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Miami, FL, ABD
6 Ara — 13 Ara
Aynı iade yeri
Miami, FL, ABD
6.12 Pzt
Öğle
13.12 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Florida, Miami içindeki Budget kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 296 - ₺ 1.533

Tüm Araç Türleri

₺ 296 - ₺ 1.399

Miami, Florida içinde Budget acentesinden Küçük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 296 olduğu Küçük ayıdır. Günlük ₺ 296, Miami içinde Budget Küçük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 484'den %39 daha düşüktür. Mart, Miami içinde Budget acentesinden Küçük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Eylül ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Budget acentesinden Eylül ayında Küçük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Miami, Florida içinde Budget acentesinden Standart araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 313 olduğu Standart ayıdır. Günlük ₺ 313, Miami içinde Budget Standart araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 549'den %43 daha düşüktür. Haziran, Miami içinde Budget acentesinden Standart araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Budget acentesinden Ağustos ayında Standart araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Miami, Florida içinde Budget acentesinden Büyük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 531 olduğu Büyük ayıdır. Günlük ₺ 531, Miami içinde Budget Büyük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 964'den %45 daha düşüktür. Kasım, Miami içinde Budget acentesinden Büyük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Budget acentesinden Ağustos ayında Büyük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Miami, Florida içinde Budget acentesinden SUV araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 327 olduğu SUV ayıdır. Günlük ₺ 327, Miami içinde Budget SUV araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 696'den %53 daha düşüktür. Haziran, Miami içinde Budget acentesinden SUV araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Budget acentesinden Ağustos ayında SUV araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.


Miami - Budget şubeleri

Aşağıdan Miami içindeki tüm Budget kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

7,2

Genel

6,7

Alış/İade

6,5

Fiyat-kalite dengesi

6,8

Miami içindeki Budget kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Miami içinde Budget acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Tüm Budget kiralık araçlarının iç ve dış yüzeylerini dezenfekte edilmesi gibi alınan gelişmiş temizlik yöntemleri, KOVİD-19 salgını boyunca uygulanan güvenlik önlemlerinden sadece biridir. Budget ayrıca, Miami içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının kendilerini güvende hissetmesi için şu ek politikaları uygulamaktadır:
  • Tek kullanımlık eldiven ve el antiseptiği sağlanır
  • Elektronik kiralama anlaşması (çoğu konumda mevcut)
  • Gidiş geliş servislerinde sınırlı sayıda yolcu
  • Gelişmiş çalışan eğitimi

 • Miami - Budget acentesinin Aralık ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Geçen yılın verilerine göre Aralık ayında Miami içinde Budget acentesinden araç kiralama fiyatlarının günlük ₺ 601 civarında olmasını bekleyebilirsin. Miami içinde yılın bu zamanı Budget acentesinden günlük ₺ 301 gibi düşük bir fiyata kiralık araç bulunduğu görülmedi. Miami içinde Aralık ayında Budget acentesiden haftalık araç kiralamanın fiyatı genellikle ₺ 4.205 civarındadır.

 • Budget acentesinin Miami Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet. Miami Havalimanı içinde Budget acentesinin hizmet verdiği 1 konum şu şekildedir: 3900 Nw 25th Street, Suite 403

 • Budget, Miami içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Budget, Miami içindeki kiralık araçlarda ücretsiz iptal seçeneğine sahip fakat rezervasyonunu son dakikada iptal edersen iptal ücreti uygulanabilir. Daha fazla bilgi almak için Budget ile iletişime geçmeni öneririz. Budget - Miami şubeleri için telefon numaralarını buraya tıklayarak Konumlar sekmesinde bulabilirsin.

 • Aralık ayında Miami içinde Budget acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Verilerimize göre kullanıcılarımız arasında SUV araçlar, Aralık ayında Miami içinde Budget acentesinden araç kiralarken tercih edilen en popüler seçenektir. Geçen yılın Aralık ayı Budget acentesi araç kiralama fiyatlarına göre SUV araçların günlük ortalama kiralama fiyatının ₺ 639 olmasını bekleyebilirsin. Kullanıcılarımız geçtiğimiz Aralık ayında günlük ₺ 327 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar buldu. Bu, bu yıl da momondo üzerinden benzer fiyatları bulabileceğin anlamına geliyor.

 • Miami içinde Budget acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Budget acentesinden araç kiralarken tasarruf etmek istiyorsan Miami içinde kiralayabileceğin en ucuz araç türü olan Orta araçları tercih edebilirsin. Budget acentesinden Orta araç kiralamak günlük ortalama ₺ 419 tutmaktadır bu fiyat, en pahalı araçlarından %20 daha düşüktür. Geçen yıl kullanıcılarımız (%16), Miami seyahatlerinde tasarruf etmek için Budget acentesinden Orta araç kiraladı.

 • Miami içinde kaç tane Miami araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Budget, Miami içinde 9 araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. 3900 Nw 25th Street, Suite 403, kullanıcı verilerimize göre en popüler konumdur. Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%63 oranında) Miami içinde Budget acentesinden araç kiralarken Budget - 3900 Nw 25th Street, Suite 403 konumundan kiralamayı tercih etti.


Florida içindeki Budget kiralık araçları

Orlando, Tampa ve Fort Lauderdale gibi Florida içindeki diğer şehirlerde Budget acentesinden araç kirala

Miami içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Budget acentesinde aradığını bulamıyor musun? Miami içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır