En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

ABD araba kiralama

ABDki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
26.5 Paz
2.6 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

ABD kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

ABD içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Renault Fluence
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 184

28 May - 5 Haz
Renault Fluence
Peugeot 208
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 267

25 May - 1 Haz
Peugeot 208
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 305

25 May - 1 Haz
Hyundai Accent Hatch
BMW 3 Series
veya benzeri Üst Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 406

28 May - 5 Haz
BMW 3 Series
Peugeot 208
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 545

26 May - 2 Haz
Peugeot 208
Fiat Tipo
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 621

26 May - 2 Haz
Fiat Tipo
Ford Focus
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 621

26 May - 2 Haz
Ford Focus
Peugeot 2008
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 630

18 Haz - 20 Haz
Peugeot 2008
Citroen C3 Aircross
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 630

28 May - 5 Haz
Citroen C3 Aircross

ABD içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

ABD içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

ABD içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Renta Florida, ABD içindeki en ekonomik araç kiralama acentesidir. Seyahat severler Renta Florida kiralık araçlarını bazı yerlerde günlük ₺ 248 gibi düşük bir fiyata buldu ki bu fiyat, günlük ortalama ₺ 2.189 olan ulusal fiyata kıyasla daha uygundur. Bu fiyatların ihtiyaç duyduğun kiralık araca göre değişebileceğini lütfen unutma.

ABD içindeki en popüler araç kiralama acentesi hangisidir?

Budget, ABD içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. Bu araç kiralama acentesi, şu anda 4.432 değerlendirmeye ve müşteri tatmini açısından 10 üzerinden ortalama 6,2 puana sahiptir. momondo kullanıcıları (%34 oranında), ABD seyahatleri için son zamanlarda Budget acentesini tercih etmiştir.

ABD içinde en çok araç kiralama noktasına sahip şirket hangisidir?

Enterprise Rent-A-Car, ABD genelinde en fazla araç kiralama konumuna sahip acentedir. Şirket, çoğu havalimanlarında ve şehir merkezlerinde yer alan 4.677 konuma sahip. ABD içinde henüz hangi şehre gideceğine karar vermediysen ülkedeki en popüler destinasyon olan Miami şehrine gitmeyi düşünebilirsin. Şehir genelinde Enterprise Rent-A-Car, 26 konuma sahiptir.

ABD içindeki en popüler kiralık araç türü hangisidir?

ABD seyahatine çıkanlar genellikle SUV tür araç kiralar. Bunun sebebi konaklamanın yapılacağı dönemdeki hava şartları, planlanan aktiviteler veya belirlenen bütçe olabilir. Son 30 gün içinde kullanıcılarımız (%41), ABD seyahati için günlük ortalama ₺ 2.223'ye bir SUV kiraladı.

momondo'da bulunan ABD araç kiralama fırsatları

ABD içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 685 - ₺ 1.722

Tüm Araç Türleri

₺ 1.244 - ₺ 2.464

₺ 1.049, ABD içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. ABD içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 685 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle ABD içindeki ortalama bir kiralık araçtan %41 daha ucuzdur. ABD içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta ABD küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.588, ABD içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. ABD içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.042 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle ABD içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha ucuzdur. ABD içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta ABD standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.051, ABD içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. ABD içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.179 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle ABD içindeki ortalama bir kiralık araçtan %15 daha pahalı. ABD içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta ABD büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.797, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.229 ile yılın geri kalan zamanından %32 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle ABD içindeki ortalama bir kiralık araçtan %2 daha pahalı. ABD içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta ABD SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.755, ABD içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. ABD içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.982 ile yılın geri kalan zamanından %29 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle ABD içindeki ortalama bir kiralık araçtan %37 daha pahalı. ABD içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta ABD minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.151, ABD içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. ABD içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.990 ile yılın geri kalan zamanından %8 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle ABD içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. ABD içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.843, ABD içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. ABD içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.696 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle ABD içindeki ortalama bir kiralık araçtan %39 daha pahalı. ABD içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta ABD üstü açık kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 267

25 May - 1 Haz
Opel Corsa
Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 305

25 May - 1 Haz
Ford Focus
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 545

26 May - 2 Haz
Opel Corsa

ABD araç kiralama rehberi

ABD için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Enterprise Rent-A-Car

4677 konum

Hertz

2553 konum

Avis

1527 konum

Budget

1482 konum

Easirent

430 konum

Thrifty

394 konum

National

353 konum

Sunnycars

353 konum

ABD İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için ABD içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

ABD içinde sürücüler yolun hangi tarafını kullanıyor?

ABD içinde sürücülerin araçlarını yolun sağ tarafından sürmesi gerekir. Bu kurala uymayan sürücülere trafik cezası kesilebilir.

ABD içinde yollar nasıl?

ABD, 1'in en düşük puan olduğu 1 ila 7 arasındaki yol kalitesi skorlamasında 5,7 puan almıştır. Bu puan ile ABD, 137 ülke arasında 14. sıraya yerleşmiştir. ABD içinde seyahat edeceğin yere göre yol kalitesinin değişebileceğini lütfen unutma.

ABD için içki içme ve araç sürme yaş limiti nedir?

0,80 promil promil, ABD için yasal kan alkol içeriğidir. Kanında bu sınırdan daha yüksek alkol içeriğine sahip kişiler para cezası, lisans sınırlamaları ve diğer cezaları alabilir. ABD içindeki yasal içki içme yaş sınırının 21 olduğunu ve bu sınırın altında olup içki içen ve araç süren kişiler için katı kanunların uygulandığını lütfen unutma.

ABD benzin fiyatları nasıldır?

ABD içinde benzin geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 32,98 tutmaktadır. ABD içinde araç kiralamayı planlıyorsan kaç kilometre araç süreceğine bağlı olarak bir benzin bütçesi ayır. Bütçeni aşmadan araç kiralamak istiyorsan Mısır gibi benzin fiyatlarının ortalama Litre başına ₺ 9,29 olduğu bir ülkeyi tercih edebilirsin. Benzin fiyatlarını sorun etmiyorsan Hong Kong, ziyaret edebileceğin iyi bir alternatiftir. Geçen hafta itibarıyla fiyatlar burada Litre başına ₺ 102,78 civarında seyretmektedir.

momondo ABD içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

ABD içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

ABD içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Mayıs 2024 tarihi itibarıyla ABD içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 15.459.

ABD içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

ABD dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

ABD içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

ABD içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

ABD içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

ABD içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, ABD içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

ABD içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

momondo, ABD içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların ABD içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden ABD içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak ABD içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden ABD içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, ABD içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

momondo üzerinden ABD içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, ABD içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


ABD seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
26.5 Paz
Öğlen
2.6 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

ABD konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

ABD bu popüler şehirlerde kiralık araba bulun