ABD Araç Kiralama

ABDki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

New York, NY, ABD
25 Ağu — 1 Eyl
Aynı iade yeri
New York, NY, ABD
25.8 Per
Öğle
1.9 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

ABD kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

ABD içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Audi A5 Sportback
veya benzeri Premium
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 40

2 Eyl - 30 Eyl
Audi A5 Sportback
Nissan Qashqai
veya benzeri Standart SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 44

2 Eyl - 30 Eyl
Nissan Qashqai
Citroen C3 Aircross
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 46

1 Eyl - 10 Eyl
Citroen C3 Aircross
Citroen C3 Aircross
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 38

1 Eyl - 10 Eyl
Citroen C3 Aircross
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 25

26 Ağu - 30 Ağu
Hyundai Accent Hatch
Opel Astra
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 38

6 Eyl - 13 Eyl
Opel Astra
Audi A3
veya benzeri Üst Orta
Maksimum 5 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 34

26 Ağu - 30 Ağu
Audi A3
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 39

26 Ağu - 30 Ağu
Renault Clio
Mercedes-Benz GLA
veya benzeri Üst Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 56

2 Eyl - 30 Eyl
Mercedes-Benz GLA

momondo'da bulunan ABD araç kiralama fırsatları

ABD içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 512 - ₺ 1.657

Tüm Araç Türleri

₺ 762 - ₺ 3.039

₺ 1.090, ABD içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. ABD içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 512 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle ABD içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha ucuzdur. ABD içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta ABD Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.478, ABD içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. ABD içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 708 ile yılın geri kalan zamanından %53 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle ABD içindeki ortalama bir kiralık araçtan %12 daha ucuzdur. ABD içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta ABD Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.583, ABD içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. ABD içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 985 ile yılın geri kalan zamanından %38 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle ABD içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha ucuzdur. ABD içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta ABD Büyük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.717, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 738 ile yılın geri kalan zamanından %58 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle ABD içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha pahalı. ABD içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta ABD SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.198, ABD içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. ABD içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 988 ile yılın geri kalan zamanından %18 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle ABD içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. ABD içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta ABD Minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.169, ABD içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. ABD içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 826 ile yılın geri kalan zamanından %62 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle ABD içindeki ortalama bir kiralık araçtan %23 daha pahalı. ABD içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.998, ABD içindeki Üstü Açık bir aracın ortalama fiyatıdır. ABD içinde düşük fiyatlara Üstü Açık kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.017 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. Üstü Açık kiralık bir araç genellikle ABD içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha pahalı. ABD içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 39

26 Ağu - 30 Ağu
Renault Clio
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 25

26 Ağu - 30 Ağu
Hyundai Accent Hatch

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

ABD içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Venice Beach7,4 km
Universal Studios Hollywood22,3 km
Anaheim Kongre Merkezi47,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Flamingo Parkı15,0 km
Ocean Drive15,7 km
Lummus Park15,8 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Moscone Center18,1 km
Parc 55 San Francisco - a Hilton Hotel18,3 km
Hotel Nikko San Francisco18,5 km
Fisherman's Wharf21,0 km

ABD içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

ABD içindeki en popüler oteller

ABD İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için ABD içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Goldcar Rental SP, ABD içindeki en ekonomik araç kiralama acentesidir. Seyahat severler Goldcar Rental SP kiralık araçlarını bazı yerlerde günlük ₺ 50 gibi düşük bir fiyata buldu ki bu fiyat, günlük ortalama ₺ 1.293 olan ulusal fiyata kıyasla daha uygundur. Bu fiyatların ihtiyaç duyduğun kiralık araca göre değişebileceğini lütfen unutma.

Alamo, ABD içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. Bu araç kiralama acentesi, şu anda 628 değerlendirmeye ve müşteri tatmini açısından 10 üzerinden ortalama 8,2 puana sahiptir. momondo kullanıcıları (%27 oranında), ABD seyahatleri için son zamanlarda Alamo acentesini tercih etmiştir.

Enterprise, ABD genelinde en fazla araç kiralama konumuna sahip acentedir. Şirket, çoğu havalimanlarında ve şehir merkezlerinde yer alan 4.597 konuma sahip. ABD içinde henüz hangi şehre gideceğine karar vermediysen ülkedeki en popüler destinasyon olan Los Angeles şehrine gitmeyi düşünebilirsin. Şehir genelinde Enterprise, 32 konuma sahiptir.

ABD içinde sürücülerin araçlarını yolun sağ tarafından sürmesi gerekir. Bu kurala uymayan sürücülere trafik cezası kesilebilir.

ABD, 1'in en düşük puan olduğu 1 ila 7 arasındaki yol kalitesi skorlamasında 5,7 puan almıştır. Bu puan ile ABD, 137 ülke arasında 14. sıraya yerleşmiştir. ABD içinde seyahat edeceğin yere göre yol kalitesinin değişebileceğini lütfen unutma.

0,80 promil promil, ABD için yasal kan alkol içeriğidir. Kanında bu sınırdan daha yüksek alkol içeriğine sahip kişiler para cezası, lisans sınırlamaları ve diğer cezaları alabilir. ABD içindeki yasal içki içme yaş sınırının 21 olduğunu ve bu sınırın altında olup içki içen ve araç süren kişiler için katı kanunların uygulandığını lütfen unutma.

ABD seyahatine çıkanlar genellikle SUV tür araç kiralar. Bunun sebebi konaklamanın yapılacağı dönemdeki hava şartları, planlanan aktiviteler veya belirlenen bütçe olabilir. Son 30 gün içinde kullanıcılarımız (%16), ABD seyahati için günlük ortalama ₺ 383'ye bir SUV kiraladı.

ABD içinde benzin geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 20,47 tutmaktadır. ABD içinde araç kiralamayı planlıyorsan kaç kilometre araç süreceğine bağlı olarak bir benzin bütçesi ayır. Bütçeni aşmadan araç kiralamak istiyorsan Cezayir gibi benzin fiyatlarının ortalama Litre başına ₺ 5,75 olduğu bir ülkeyi tercih edebilirsin. Benzin fiyatlarını sorun etmiyorsan Hong Kong, ziyaret edebileceğin iyi bir alternatiftir. Geçen hafta itibarıyla fiyatlar burada Litre başına ₺ 53,50 civarında seyretmektedir.


Kuzey Amerika içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Kuzey Amerika içindeki kiralık araç fırsatlarına göz at

ABD seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

ABD içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

ABD içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

Tabi ki! momondo, kullanıcıların ABD içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo, özel olarak ABD içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

Evet. momondo, ABD içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

momondo, ABD içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.