Prato Araç Kiralama

Ucuz Prato kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Prato, Tuscany, Italy
28 Oca — 4 Şub
Aynı iade yeri
Prato, Tuscany, Italy
28.1 Per
Öğle
4.2 Per
Öğle

Prato ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Floransa Peretola Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Prato Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Prato içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis, Budget ve Hertz, Prato içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Prato içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Prato içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Prato içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Avis, Budget ve Hertz dahil olmak üzere Prato içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Prato için hız limiti nedir?

Prato için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Prato civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Prato içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Prato içinde Ocak ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Prato içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır.

Prato içinde sıcaklıklar Toskana bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Prato içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Toskana çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 6 °C ve yağış miktarının Prato civarında olmasını bekleyebilirler.


Prato seyahatini planlamaya başla