Kaunas Araç Kiralama

Ucuz Kaunas kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kaunas, Litvanya
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Kaunas, Litvanya
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Kaunas Araç Kiralama Rehberi

Kaunas için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Kaunas ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Vilnius Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kaunas Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kaunas içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Alamo, National ve Hertz, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Kaunas içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kaunas içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Kaunas içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, National ve Hertz dahil olmak üzere Kaunas içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Kaunas için hız limiti nedir?

Kaunas için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Kaunas civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Kaunas içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.


Litvanya - diğer şehirlerdeki araçlar


Kaunas seyahatini planlamaya başla