Maputo Araç Kiralama

Ucuz Maputo kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Maputo, Mozambik
1 Şub — 8 Şub
Aynı iade yeri
Maputo, Mozambik
1.2 Pts
Öğle
8.2 Pts
Öğle

Maputo Araç Kiralama Rehberi

Maputo için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.7

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

1 yoruma göre


Maputo ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Maputo Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Maputo Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Maputo içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 10 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Maputo içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis, Hertz ve Budget, Maputo içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Maputo içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Maputo içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Maputo için en ucuz kiralık araç fırsatlarını şehirde 1 konumda hizmet veren Avis tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. momondo kullanıcıları ₺ 419 gibi düşük bir fiyata günlük kiralık araçlar buldu fakat Maputo içinde Avis araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 477'dir.

Maputo içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Maputo içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Avis, Hertz ve Budget gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Maputo içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Avis, Maputo içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Maputo içinde 1 konumda günlük ₺ 477 ödemeyi bekleyebilirsin.

Maputo, Mozambik içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Maputo içinde Ocak ayında sıcaklık 27 °C civarında seyreder ve 150 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Ocak ayında sıcaklıklar normalden daha sıcak olsa da yağmur yağma ihtimali yüksek. momondo olarak sıcak günlerde bunalmamak için Maputo içinde klimalı bir araç kiralamanı öneriyoruz.

Maputo içinde sıcaklıklar Maputo Bölgesi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Maputo Bölgesi için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 150 mm yağış beklentisi ile 27 °C civarındadır. Maputo içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Mozambik - diğer şehirlerdeki araçlar


Maputo seyahatini planlamaya başla