Tunus, Tunus Araç Kiralama

Ucuz Tunus, Tunus kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Tunus, Tunus
24 Eyl — 1 Eki
Aynı iade yeri
Tunus, Tunus
24.9 Cum
Öğle
1.10 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Tunus, Tunus araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 216 - ₺ 547

Tüm Araç Türleri

₺ 216 - ₺ 1.125

₺ 235, Tunus, Tunus içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Tunus, Tunus içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 216 ile yılın geri kalan zamanından %9 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Tunus içindeki ortalama bir kiralık araçtan %23 daha ucuzdur. Tunus içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Tunus Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Tunus Araç Kiralama Rehberi

Tunus, Tunus için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

5,6

Konfor

5,6

Genel

4,6

Alış/İade

5,3

Fiyat-kalite dengesi

5,0
Genel bakış

Temizlik

3,2

Konfor

3,2

Genel

2,8

Alış/İade

2,4

Fiyat-kalite dengesi

2,8
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Tunus, Tunus ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Tunus Carthage Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Tunus Araç Kiralama

Eylül ayında, Tunus için 1.142 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Tunus içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Europcar, Budget ve Avis, Tunus içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Tunus içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Tunus içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Tunus içinde 2 konumda günlük ortalama ₺ 308 araç kiralama fiyatı ile SGF Rent Car, Tunus içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Tunus içinde SGF Rent Car tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 291'dir.

Tunus, Tunus içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Tunus içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. SGF Rent Car, Europcar ve Budget, Tunus içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Tunus içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Avis, Tunus, Tunus içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Tunus, Tunus içinde 2 konum bulabilirsin ve Tunus, Tunus içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 577 ödemeyi bekleyebilirsin.

Tunus, Tunus için hız limiti nedir?

Tunus içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Tunus civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Tunus içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 110 km/saat'tir.

Tunus içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Tunus içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 238 fiyata Hyundai i10 kiralık araçları tercih ediyor. Hyundai Accent, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 247. Kullanıcılarımız, Tunus içinde günlük ₺ 134 gibi düşük bir fiyata Hyundai i10 ve günlük ₺ 139 gibi düşük bir fiyata Hyundai Accent model kiralık araçlar buldu.

Tunus içinde hangi araç kiralama şirketi Audi A4 model araca sahip?

Tunus içinde Audi A4 model araç kiralamak için Budget, bu aracı (ve benzer Lüks araçları) sunan şehirdeki en popüler araç kiralama şirketidir. Tunus içinde Budget acentesinden Audi A4 model araç kiralamanın günlük ortalama fiyatı ₺ 2.474'dir.

Tunus, Tunus içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Tunus içinde Eylül ayında sıcaklık 25 °C civarında seyreder ve 30 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Tunus içinde sıcaklıklar genellikle Eylül ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Tunus içinde sıcaklıklar Tunus (şehir) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Tunus içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Eylül ayında Tunus (şehir) içinde sıcaklıkların 25 °C ve yağış ihtimalinin 30 mm civarında olduğunu unutma.


Tunus - diğer şehirlerdeki araçlar


Tunus içindeki havalimanlarında araç kiralama

Tunus yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Tunus seyahatini planlamaya başla