Tunus Araç Kiralama

Ucuz Tunus kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Tunus, Tunus
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Tunus, Tunus
10.12 Per
Öğle
17.12 Per
Öğle

Tunus Araç Kiralama Rehberi

Tunus için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.1

9 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.0

5 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.8

7 yoruma göre


Tunus ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Tunus Carthage Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Tunus Araç Kiralama

Aralık ayında, Tunus için 37 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Tunus içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Sixt, Hertz ve Europcar, Tunus içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Tunus içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Tunus içinde Ocak ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ocak ayında Tunus içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 329 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 329 idi. Ocak ayında Tunus için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 354 olmak üzere ortalama ₺ 355'dir.

Tunus içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Tunus içinde 2 konumda günlük ortalama ₺ 284 araç kiralama fiyatı ile SGF Rent Car, Tunus içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Tunus içinde SGF Rent Car tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 269'dir.

Tunus içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Tunus içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Sixt, Hertz ve keddy by Europcar, Tunus içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Tunus içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Avis, Tunus içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Tunus içinde 2 konum bulabilirsin ve Tunus içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 533 ödemeyi bekleyebilirsin.

Tunus için hız limiti nedir?

Tunus içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Tunus civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Tunus içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 110 km/saat'tir.


Tunus - diğer şehirlerdeki araçlar


Tunus seyahatini planlamaya başla

  • Tunus için son fiyat istatistiklerini al

    Seyahat için en iyi zamanı, en ucuz fiyatları ve en popüler havayollarını bul

    Tunus şehrine giden uçuşları bulun
  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Tunus semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Tunus otelleri