Tunus, Tunus Araç Kiralama

Ucuz Tunus, Tunus kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Tunus, Tunus
21 Haz — 28 Haz
Aynı iade yeri
Tunus, Tunus
21.6 Pzt
Öğle
28.6 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Tunus Araç Kiralama Rehberi

Tunus, Tunus için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

5,6

Konfor

5,6

Genel

4,6

Alış/İade

5,3

Fiyat-kalite dengesi

5,0
Genel bakış

Temizlik

3,2

Konfor

3,2

Genel

2,8

Alış/İade

2,4

Fiyat-kalite dengesi

2,8
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Tunus, Tunus ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Tunus Carthage Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Tunus Araç Kiralama

Haziran ayında, Tunus için 37 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Tunus içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Sixt, Hertz ve Avis, Tunus içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Tunus içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Tunus içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Tunus içinde 2 konumda günlük ortalama ₺ 304 araç kiralama fiyatı ile SGF Rent Car, Tunus içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Tunus içinde SGF Rent Car tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 288'dir.

Tunus, Tunus içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Tunus içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Sixt, Hertz ve keddy by Europcar, Tunus içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Tunus içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Tunus, Tunus içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Tunus, Tunus içinde 2 konum bulabilirsin ve Tunus, Tunus içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 433 ödemeyi bekleyebilirsin.

Tunus, Tunus için hız limiti nedir?

Tunus içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Tunus civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Tunus içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 110 km/saat'tir.

Tunus, Tunus içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Tunus içinde Haziran ayında sıcaklık 23 °C civarında seyreder ve 10 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Tunus içinde sıcaklıklar genellikle Haziran ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Tunus içinde sıcaklıklar Tunus (şehir) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Tunus içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Tunus (şehir) içinde sıcaklıkların 23 °C ve yağış ihtimalinin 10 mm civarında olduğunu unutma.


Tunus - diğer şehirlerdeki araçlar


Tunus içindeki havalimanlarında araç kiralama

Tunus yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Tunus seyahatini planlamaya başla