Salzburg Araç Kiralama

Ucuz Salzburg kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Salzburg, Austria
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Salzburg, Austria
10.12 Per
Öğle
17.12 Per
Öğle

Salzburg Araç Kiralama Rehberi

Salzburg için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.2

37 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

17 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.5

13 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

6 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

5 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.9

6 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

1 yoruma göre


Salzburg ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Salzburg W.A. Mozart Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Salzburg Araç Kiralama

Aralık ayında, şu ana kadar 8 momondo kullanıcısı Salzburg için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Salzburg içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve National, Salzburg içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Salzburg içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Salzburg içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Salzburg içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren MEGADRIVE sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 432 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Salzburg içinde günlük ₺ 347 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Salzburg içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Salzburg içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Enterprise ve National dahil olmak üzere Salzburg içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Salzburg içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

MEGADRIVE , Salzburg içinde 2 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 432'dir.

Salzburg için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Salzburg için hız sınırı: 50 km/saat. Salzburg ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Salzburg içinde bir otobanda bulursan genellikle 100 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.


Avusturya - diğer şehirlerdeki araçlar


Salzburg seyahatini planlamaya başla