Linz, Avusturya Araç Kiralama

Ucuz Linz, Avusturya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Linz, Avusturya
5 Şub — 12 Şub
Aynı iade yeri
Linz, Avusturya
5.2 Cmt
Öğle
12.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

Linz Araç Kiralama Rehberi

Linz, Avusturya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

4,0

Value

8,0
Genel bakış

Temizlik

2,9

Konfor

2,9

Genel

2,9

Value

2,9

Linz, Avusturya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Salzburg W.A. Mozart Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Linz Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Linz içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Linz içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Enterprise, Budget ve Hertz, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Linz, Avusturya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

  Linz içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Enterprise, Budget ve Hertz gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

 • Linz, Avusturya için hız limiti nedir?

  Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Linz için hız sınırı: 50 km/saat. Linz ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Linz içinde bir otobanda bulursan genellikle 100 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

 • Linz içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

  Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Linz içinde Hyundai Accent kiralıyor ve Ford Focus en popüler ikinci seçenek. Hyundai Accent kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 653 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Linz içinde günlük ₺ 314 gibi düşük bir fiyattan kiralık Hyundai Accent araçlar buldu. Linz içinde Ford Focus kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 831 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 286'dir.

 • Linz içinde hangi araç kiralama şirketi BMW 5 Series model araca sahip?

  Sixt, Linz içinde BMW 5 Series model araç sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Sixt acentesinden BMW 5 Series model araç kiralamanın ücreti günlük ortalama ₺ 1.685'dir.

 • Linz, Avusturya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

  Ocak ayında Linz içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların -1 °C ve yağışın 50 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Linz içinde Ocak ayında sıcaklık genellikle donma derecesinin altındadır, kar yağışı ve buzlanma ihtimali yüksektir. Linz seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir.

 • Linz içinde sıcaklıklar Yukarı Avusturya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

  Ocak ayında Yukarı Avusturya için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 50 mm yağış beklentisi ile -1 °C civarındadır. Linz içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Avusturya - diğer şehirlerdeki araçlar

Avusturya genelinde Viyana, Salzburg ve İnnsbruck gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Linz seyahatini planlamaya başla