Avusturya'da Araç Kiralama

Avusturya'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Viyana, Avusturya
3 Haz — 10 Haz
Aynı iade yeri
Viyana, Avusturya
3.6 Cum
Öğle
10.6 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Avusturya kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Avusturya içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 67

1 Haz - 6 Haz
Toyota Fortuner
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 161

6 Haz - 7 Haz
BMW 3 Series
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 63

1 Haz - 6 Haz
Opel Corsa
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 45

1 Haz - 6 Haz
Mitsubishi Colt
Renault Mégane
veya benzeri Kompakt istasyon kasa
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 77

1 Haz - 6 Haz
Renault Mégane
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 74

1 Haz - 6 Haz
Kia Forte
Peugeot 308
veya benzeri Standart istasyon kasa
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 77

1 Haz - 6 Haz
Peugeot 308
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 105

1 Haz - 6 Haz
BMW 3 Series
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 77

1 Haz - 6 Haz
Daewoo Leganza

momondo'da bulunan Avusturya araç kiralama fırsatları

Avusturya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 439 - ₺ 1.868

Tüm Araç Türleri

₺ 845 - ₺ 2.106

₺ 871, Avusturya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Avusturya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 439 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Avusturya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha ucuzdur. Avusturya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Avusturya Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 988, Avusturya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Avusturya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 627 ile yılın geri kalan zamanından %37 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Avusturya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %27 daha ucuzdur. Avusturya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Avusturya Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.835, Avusturya içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Avusturya içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.526 ile yılın geri kalan zamanından %17 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Avusturya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %27 daha pahalı. Avusturya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.080, Avusturya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Avusturya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 383 ile yılın geri kalan zamanından %65 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Avusturya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %21 daha ucuzdur. Avusturya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Avusturya SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 63

1 Haz - 6 Haz
Opel Corsa
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 45

1 Haz - 6 Haz
Mitsubishi Colt
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 49

1 Haz - 6 Haz
Fiat 500

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Avusturya içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Stephansplatz17,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Stephansplatz254,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Stephansplatz390,2 km

Avusturya içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Avusturya içindeki en popüler oteller

Avusturya İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Avusturya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Şu anda SURPRICE CAR RENTAL , Avusturya içinde en ucuz araç kiralama acentesidir ve kullanıcılar bu acenteden günlük ₺ 578 gibi düşük bir fiyata araç bulmaktadır. SURPRICE CAR RENTAL ile araç kiralayan kullanıcıların ödediği fiyatlar, günlük ₺ 1.307 olan ülke ortalamasından daha düşüktür. Fiyatların aracı nerede kiralamak istediğin, kaç günlük kiralayacağın ve ne tür bir araç seçeceğine göre değişebileceğini lütfen unutma.

Sunnycars, Avusturya içinde en çok araç kiralama noktasına sahip acentedir. Ülke genelinde 63 konuma sahip olan acentenin araç kiralama merkezlerinden birine havalimanında veya şehirde rastlama ihtimalin oldukça yüksek. Sunnycars, Avusturya genelinde görülmesi gereken şehirlerde araç kiralama noktalarına sahiptir. Viyana içinde örneğin, 11 Sunnycars noktası vardır.

Avusturya içinde sürücülerin araçlarını yolun sağ tarafından sürmesi gerekir. Bu kurala uymayan sürücülere trafik cezası kesilebilir.

Avusturya içinde yol ağı kalite açısından 6,1 puana (1 en düşük, 7 en yüksek) sahiptir. Bu ülkeyi 137 ülke arasında 6. sıraya yerleştirir. Ülkenin farklı bölgelerinde yol kalitesi değişebilir, bu sebeple bu skoru, kıyaslama yapmak üzere kaba bir rehber veya referans olarak kabul edin.

Avusturya için BAC limiti 0,50 promil promildir - bu limit, hem ülkede ikamet edenler hem de bölgeyi ziyaret edenler için geçerlidir. BAC seviyesi kanındaki alkol içeriği ölçümüdür. Bu bilgi, bireyin ne kadar sarhoş olduğunu belirlemek için kullanılır. Avusturya içinde 0,50 promil promilden daha yüksek kan alkol içeriğine sahipsen ve araç kullanıyorsan ‘alkollü araç kullanıyor’ olarak kabul edilirsin. Avusturya içindeki yasal içki içme yaşının 16 olduğunu lütfen unutma. Bu yaş sınırının altında araç kullananlara sert cezalar verilecektir.

Avusturya seyahatine çıkanlar arasında Economy, en popüler kiralık araç türüdür. Verilerimize göre kullanıcılarımız (%23), diğer tüm araç türleri içinde Economy tür araç tercih etmiştir. Bunun sebebi gidecekleri şehirdeki hava şartları ve planladıkları aktivite türleri olabilir. Avusturya içinde bir Economy kirayacaksan günlük ortalama ₺ 505 ödemeyi bekleyebilirsin.

Avusturya içinde geçen hafta benzinin fiyatı ortalama Litre başına ₺ 30,24'ydi. Avusturya içinde araç kiralayıp kiralamayacağına henüz karar vermediysen Cezayir, seyahat için değerlendirebileceğin diğer bir alternatif. Geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 5,07 ile dünyanın en uygun benzin fiyatları burada görüldü. Hong Kong, araç kiralayıp gezebileceğin diğer bir harika ülke fakat burada benzin fiyatları Litre başına ₺ 47,40 civarında seyredebiliyor.


Avusturya içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Avusturya içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Avusturya seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Avusturya içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, Avusturya içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

Evet, momondo ile özel olarak Avusturya içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

Evet. Adil yakıt politikası, Avusturya dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

Avusturya içindeki kiralık araçları, momondo üzerinden, spesifik olarak gelişmiş temizlik seçeneğine göre filtreleyebilirsin.

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.