Bosna- Hersek Araç Kiralama

Bosna- Hersekki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Saraybosna, Bosna- Hersek
2 Haz — 9 Haz
Aynı iade yeri
Saraybosna, Bosna- Hersek
2.6 Per
Öğle
9.6 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Bosna- Hersek kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Bosna- Hersek içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Opel Combo
veya benzeri Yolcu Minibüsü
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 145

1 Haz - 9 Haz
Opel Combo
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 35

30 May - 6 Haz
BMW 3 Series
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 89

31 May - 7 Haz
Daewoo Leganza
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 26

31 May - 7 Haz
Mitsubishi Colt
Mercedes-Benz A-Class
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 35

31 May - 7 Haz
Mercedes-Benz A-Class
Porsche Panamera
veya benzeri Acentenin seçimi
Maksimum 5 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 30

30 May - 6 Haz
Porsche Panamera
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 54

31 May - 7 Haz
Kia Forte
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 57

31 May - 7 Haz
BMW 3 Series
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 66

19 Haz - 26 Haz
Daewoo Leganza

momondo'da bulunan Bosna- Hersek araç kiralama fırsatları

Bosna- Hersek içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 182 - ₺ 869

Tüm Araç Türleri

₺ 204 - ₺ 1.705

₺ 448, Bosna- Hersek içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 182 ile yılın geri kalan zamanından %60 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Bosna- Hersek içindeki ortalama bir kiralık araçtan %47 daha ucuzdur. Bosna- Hersek içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bosna- Hersek Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 868, Bosna- Hersek içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 212 ile yılın geri kalan zamanından %76 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Bosna- Hersek içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha pahalı. Bosna- Hersek içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bosna- Hersek Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 954, Bosna- Hersek içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 922 ile yılın geri kalan zamanından %4 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Bosna- Hersek içindeki ortalama bir kiralık araçtan %13 daha pahalı. Bosna- Hersek içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 811, Bosna- Hersek içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 774 ile yılın geri kalan zamanından %5 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Bosna- Hersek içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha ucuzdur. Bosna- Hersek içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 978, Bosna- Hersek içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.203 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Bosna- Hersek içindeki ortalama bir kiralık araçtan %15 daha pahalı. Bosna- Hersek içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bosna- Hersek Minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 26

31 May - 7 Haz
Mitsubishi Colt
Skoda Citigo
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 29

31 May - 7 Haz
Skoda Citigo
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 30

30 May - 6 Haz
Kia Forte

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Bosna- Hersek içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Jahorina21,0 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Jahorina166,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Jahorina81,1 km

Bosna- Hersek içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Bosna- Hersek içindeki en popüler oteller

Bosna- Hersek İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Bosna- Hersek içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

SURPRICE CAR RENTAL , Bosna- Hersek içindeki en ekonomik araç kiralama acentesidir. Seyahat severler SURPRICE CAR RENTAL kiralık araçlarını bazı yerlerde günlük ₺ 439 gibi düşük bir fiyata buldu ki bu fiyat, günlük ortalama ₺ 694 olan ulusal fiyata kıyasla daha uygundur. Bu fiyatların ihtiyaç duyduğun kiralık araca göre değişebileceğini lütfen unutma.

Europcar, Bosna- Hersek genelinde en fazla araç kiralama konumuna sahip acentedir. Şirket, çoğu havalimanlarında ve şehir merkezlerinde yer alan 22 konuma sahip. Saraybosna, Bosna- Hersek içinde ziyaret edebileceğin en popüler şehirlerden biridir ve şehirde 12 konuma sahip Europcar acentesinden kolaylıkla kiralık araç bulabilirsin.

Bosna- Hersek içinde araç kiralamayı düşünüyorsan her zaman için yolun sağ tarafından sürmen gerektiğini unutma.

Bosna- Hersek, 1'in en düşük puan olduğu 1 ila 7 arasındaki yol kalitesi skorlamasında 2,6 puan almıştır. Bu puan ile Bosna- Hersek, 137 ülke arasında 129. sıraya yerleşmiştir. Bosna- Hersek içinde seyahat edeceğin yere göre yol kalitesinin değişebileceğini lütfen unutma.

0,30 promil promil, Bosna- Hersek için yasal kan alkol içeriğidir. Kanında bu sınırdan daha yüksek alkol içeriğine sahip kişiler para cezası, lisans sınırlamaları ve diğer cezaları alabilir. Bosna- Hersek içindeki yasal içki içme yaşının 18 olduğunu lütfen unutma. Bu yaş sınırının altında araç kullananlara sert cezalar verilecektir.

Bosna- Hersek seyahatine çıkanlar arasında Economy, en popüler kiralık araç türüdür. Verilerimize göre kullanıcılarımız (%39), diğer tüm araç türleri içinde Economy tür araç tercih etmiştir. Bunun sebebi gidecekleri şehirdeki hava şartları ve planladıkları aktivite türleri olabilir. Bosna- Hersek içinde bir Economy kirayacaksan günlük ortalama ₺ 182 ödemeyi bekleyebilirsin.


Bosna- Hersek içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Bosna- Hersek içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Bosna- Hersek içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

Bosna- Hersek içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

Bosna- Hersek seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo üzerinden Bosna- Hersek içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Bosna- Hersek içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

Ücretsiz iptal, Bosna- Hersek ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

Evet. Adil yakıt politikası, Bosna- Hersek dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

Bosna- Hersek dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.