Makedonya'da Araç Kiralama

Makedonya'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Üsküp, Kuzey Makedonya
2 Haz — 9 Haz
Aynı iade yeri
Üsküp, Kuzey Makedonya
2.6 Per
Öğle
9.6 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Kuzey Makedonya kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Kuzey Makedonya içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 40

31 May - 7 Haz
Toyota Fortuner
Peugeot 207
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 20

31 May - 7 Haz
Peugeot 207
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 29

30 May - 6 Haz
BMW 3 Series
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 19

30 May - 6 Haz
Mitsubishi Colt
Renault Mégane
veya benzeri Kompakt istasyon kasa
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 35

30 May - 6 Haz
Renault Mégane
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 22

31 May - 7 Haz
Mitsubishi Colt
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 32

30 May - 6 Haz
Kia Forte
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 39

30 May - 6 Haz
BMW 3 Series
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 49

31 May - 7 Haz
Daewoo Leganza

momondo'da bulunan Kuzey Makedonya araç kiralama fırsatları

Kuzey Makedonya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 249 - ₺ 1.208

Tüm Araç Türleri

₺ 364 - ₺ 1.681

₺ 533, Kuzey Makedonya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kuzey Makedonya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 249 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Kuzey Makedonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %42 daha ucuzdur. Kuzey Makedonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kuzey Makedonya Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 898, Kuzey Makedonya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Kuzey Makedonya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 333 ile yılın geri kalan zamanından %63 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Kuzey Makedonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %1 daha ucuzdur. Kuzey Makedonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kuzey Makedonya Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.219, Kuzey Makedonya içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kuzey Makedonya içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 798 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Kuzey Makedonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %26 daha pahalı. Kuzey Makedonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 801, Kuzey Makedonya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Kuzey Makedonya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 619 ile yılın geri kalan zamanından %23 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Kuzey Makedonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %12 daha ucuzdur. Kuzey Makedonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kuzey Makedonya SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.104, Kuzey Makedonya içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Kuzey Makedonya içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 805 ile yılın geri kalan zamanından %28 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Kuzey Makedonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %18 daha pahalı. Kuzey Makedonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Peugeot 207
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 20

31 May - 7 Haz
Peugeot 207
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 19

30 May - 6 Haz
Mitsubishi Colt
Mini Countryman
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 19

30 May - 6 Haz
Mini Countryman

Kuzey Makedonya içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Kuzey Makedonya içindeki en popüler oteller

Kuzey Makedonya İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Kuzey Makedonya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Q Rent Macedonia, Kuzey Makedonya içindeki en uygun fiyatlı araç kiralama acentesidir ve ülke içindeki bazı bölgelerde günlük ₺ 356 gibi düşük bir fiyata araç kiralama olanağı sunar. Kuzey Makedonya içinde araç kiralamanın günlük ortalama fiyatı ise ₺ 605'dir ve bu fiyatla kıyasalama yapabilirsin.

keddy by Europcar, Kuzey Makedonya içinde en fazla konuma sahip araç kiralama şirketidir. Şirket şu anda, ülke genelinde farklı havalimanlarında ve şehirlerde bulabileceğin 10 konuma sahiptir. Hangi şehre gitmek istediğine emin değilsin fakat aracını keddy by Europcar acentesinden kiralamak istediğini biliyor musun? Üsküp, Kuzey Makedonya içinde ziyaret edebileceğin en popüler şehirdir ve şehir, 6 keddy by Europcar araç kiralama noktasına sahiptir.

Yasalara göre Kuzey Makedonya içinde aracını, yolun sağ tarafından sürmelisin. Bu kurala uymadığında trafik cezası alabilir veya kazaya sebep olabilirsin.

2019 verilerine göre Kuzey Makedonya, yol kalitesinde tüm ülkeler arasında 88. sıraya yerleşti. Ülke, 7'nin en yüksek olduğu yol kalitesi skorlamasında 7 üzerinden 3,5 puan almıştır. Ziyaretin sırasında yol şartlarını, hava durumunun ve yapının da etkileyebileceğini unutma.

Kuzey Makedonya içinde Kan Alkol İçeriğin maksimum 0,50 promil promilse yasal olarak araç sürebilirsin. Kuzey Makedonya içinde bazı bölgelerde veya şehirlerde farklı BAC (kan alkol içeriği) sınırlamaları olabilir. Seyahate çıkmadan önce bu sınırlamaları incelemeni öneririz.

Kuzey Makedonya seyahatine çıkanlar arasında Economy, en popüler kiralık araç türüdür. Verilerimize göre kullanıcılarımız (%30), diğer tüm araç türleri içinde Economy tür araç tercih etmiştir. Bunun sebebi gidecekleri şehirdeki hava şartları ve planladıkları aktivite türleri olabilir. Kuzey Makedonya içinde bir Economy kirayacaksan günlük ortalama ₺ 191 ödemeyi bekleyebilirsin.

Kuzey Makedonya içinde geçen hafta benzinin fiyatı ortalama Litre başına ₺ 25,35'ydi. Kuzey Makedonya içinde araç kiralama konusunda fikrini değiştirirsen Cezayir, geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 5,04 ile dünyada benzinin en düşük fiyatlara ulaştığı ve seyahat edebileceğin diğer bir alternatiftir. Hong Kong, araç kiralamak için diğer harika bir destinasyondur fakat Litre başına ₺ 47,12 ile en yüksek benzin fiyatları burada görülmektedir.


Kuzey Makedonya içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Kuzey Makedonya içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Kuzey Makedonya içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

Kuzey Makedonya içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

Kuzey Makedonya seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo, Kuzey Makedonya içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Kuzey Makedonya içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

Evet. momondo, Kuzey Makedonya araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Kuzey Makedonya dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

Evet. Kuzey Makedonya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.