Portekiz'de Araç Kiralama

Portekiz'deki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Lizbon, Portekiz
26 May — 2 Haz
Aynı iade yeri
Lizbon, Portekiz
26.5 Per
Öğle
2.6 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Portekiz araç kiralama fırsatları

Portekiz içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 118 - ₺ 1.076

Tüm Araç Türleri

₺ 118 - ₺ 2.355

₺ 467, Portekiz içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Portekiz içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 118 ile yılın geri kalan zamanından %75 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Portekiz içindeki ortalama bir kiralık araçtan %48 daha ucuzdur. Portekiz içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.043, Portekiz içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Portekiz içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 137 ile yılın geri kalan zamanından %87 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Portekiz içindeki ortalama bir kiralık araçtan %16 daha pahalı. Portekiz içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 505, Portekiz içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Portekiz içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 137 ile yılın geri kalan zamanından %73 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Portekiz içindeki ortalama bir kiralık araçtan %43 daha ucuzdur. Portekiz içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Portekiz içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Portekiz içindeki en popüler oteller

Portekiz İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Portekiz içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Şu anda SURPRICE CAR RENTAL , Portekiz içinde en ucuz araç kiralama acentesidir ve kullanıcılar bu acenteden günlük ₺ 440 gibi düşük bir fiyata araç bulmaktadır. SURPRICE CAR RENTAL ile araç kiralayan kullanıcıların ödediği fiyatlar, günlük ₺ 875 olan ülke ortalamasından daha düşüktür. Fiyatların aracı nerede kiralamak istediğin, kaç günlük kiralayacağın ve ne tür bir araç seçeceğine göre değişebileceğini lütfen unutma.

Geçen ay momondo kullanıcıları tarafından (%31 oranında) tercih edilen DRIVEONHOLIDAYS , şu anda Portekiz içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. DRIVEONHOLIDAYS ayrıca 23 değerlendirmeye ve 10 üzerinden ortalama 7,1 müşteri tatmini puanına sahip olduğu için de popülerdir. Portekiz içinde gideceğin destinasyonda DRIVEONHOLIDAYS araç kiralama merkezinin olmayabileceğini unutma ve alternatif bir acente de bak.

Portekiz seyahatine çıkmayı ve araç kiralamayı planlıyorsan en çok konuma sahip araç kiralama acentesinin Sunnycars olduğunu hatırlatalım. Ülke genelinde 195 konumda hizmet veren acentenin şubesini havalimanında veya şehir merkezinde bulma ihtimalin yüksek. Hangi şehre gitmek istediğine emin değilsin fakat aracını Sunnycars acentesinden kiralamak istediğini biliyor musun? Lizbon, Portekiz içinde ziyaret edebileceğin en popüler şehirdir ve şehir, 10 Sunnycars araç kiralama noktasına sahiptir.

Portekiz içinde sürücülerin araçlarını yolun sağ tarafından sürmesi gerekir. Bu kurala uymayan sürücülere trafik cezası kesilebilir.

Portekiz, 1'in en düşük puan olduğu 1 ila 7 arasındaki yol kalitesi skorlamasında 6,2 puan almıştır. Bu puan ile Portekiz, 137 ülke arasında 5. sıraya yerleşmiştir. Portekiz içinde seyahat edeceğin yere göre yol kalitesinin değişebileceğini lütfen unutma.

0,50 promil promil, Portekiz için yasal kan alkol içeriğidir. Kanında bu sınırdan daha yüksek alkol içeriğine sahip kişiler para cezası, lisans sınırlamaları ve diğer cezaları alabilir. Portekiz içindeki yasal içki içme yaş sınırının 18 olduğunu ve bu sınırın altında olup içki içen ve araç süren kişiler için katı kanunların uygulandığını lütfen unutma.

Seçebileceğin çok sayıda kiralık araç türü mevcut fakat Portekiz seyahati için Economy, içlerinde en popüler olanıdır. Kullanıcılarımız (%25) son 30 gün içinde Economy tercih etti ve günlük kiralama bedeli olarak ortalama ₺ 88 ödedi. Bütçene, planladığın aktivitelere veya hava durumuna göre farklı bir araç türünü de tercih edebilirsin.

Portekiz içinde benzin geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 32,17 tutmaktadır. Portekiz içinde araç kiralamayı planlıyorsan kaç kilometre araç süreceğine bağlı olarak bir benzin bütçesi ayır. Portekiz içinde araç kiralama konusunda fikrini değiştirirsen Cezayir, geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 5,10 ile dünyada benzinin en düşük fiyatlara ulaştığı ve seyahat edebileceğin diğer bir alternatiftir. Hong Kong, araç kiralamak için diğer harika bir destinasyondur fakat Litre başına ₺ 46,18 ile en yüksek benzin fiyatları burada görülmektedir.


Portekiz içindeki popüler bölgelerde araç kiralama

Portekiz içinde ziyaret edilmesi gereken bu bölgelerden herhangi biri için ideal kiralık aracını bul

Portekiz seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Portekiz içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

Evet. momondo, Portekiz içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

Kesinlikle! momondo, Portekiz içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Portekiz dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo, Portekiz içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.