Cascais Araç Kiralama

Ucuz Cascais kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Cascais, Portekiz
30 Kas — 7 Ara
Aynı iade yeri
Cascais, Portekiz
30.11 Pts
Öğle
7.12 Pts
Öğle

Cascais ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Lizbon Portela Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Cascais Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Cascais içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, Dollar ve Hertz, Cascais içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Cascais içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Cascais içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Cascais içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Enterprise, Dollar ve Hertz gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Cascais için hız limiti nedir?

Cascais içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Cascais civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 100 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.


Portekiz - diğer şehirlerdeki araçlar


Cascais seyahatini planlamaya başla