En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Londra, İngiltere araba kiralama

Londra, İngiltere içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
23.7 Sal
30.7 Sal

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Londra, İngiltere kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Londra, İngiltere içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Londra içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Londra içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Londra içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Londra içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle GREEN MOTION acentesinden bulunmaktadır. GREEN MOTION ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 527 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Londra içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 961'dir.

Londra içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

40 konum ile keddy by Europcar, Londra içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Londra içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Londra içinde Kia Sportage model araç kiralamak momondo kullanıcıları arasındaki en popüler tercihtir. Fiat 500 bu tercihi takip eder. Kullanıcılarımız, günlük ortalama ₺ 1.493 ve günlük en düşük ₺ 631'ye Londra içinde Kia Sportage araç kiralama fırsatları gördü. Londra içinde Fiat 500 kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 1.337'dir fakat bu modeli, günlük ₺ 331 gibi düşük bir fiyata da bulabilirsin.

momondo'da bulunan Londra, İngiltere araç kiralama fırsatları

Londra içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 931 - ₺ 1.941

Tüm Araç Türleri

₺ 1.182 - ₺ 3.053

₺ 1.399, Londra, Birleşik Krallık içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Londra, Birleşik Krallık içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 931 ile yılın geri kalan zamanından %34 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Londra içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha ucuzdur. Londra içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Londra küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.319, Londra, Birleşik Krallık içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Londra, Birleşik Krallık içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.707 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Londra içindeki ortalama bir kiralık araçtan %15 daha pahalı. Londra içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Londra standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.505, Londra, Birleşik Krallık içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Londra, Birleşik Krallık içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.560 ile yılın geri kalan zamanından %56 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Londra içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha pahalı. Londra içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Londra büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.393, Londra, Birleşik Krallık içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Londra, Birleşik Krallık içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 906 ile yılın geri kalan zamanından %63 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Londra içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha pahalı. Londra içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Londra SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.856, Londra, Birleşik Krallık içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Londra, Birleşik Krallık içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.066 ile yılın geri kalan zamanından %28 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Londra içindeki ortalama bir kiralık araçtan %31 daha pahalı. Londra içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 865

10 Ağu - 13 Ağu
Hyundai i10
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 869

15 Ağu - 18 Ağu
Opel Corsa
Volkswagen Golf
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 928

10 Ağu - 13 Ağu
Volkswagen Golf

Londra araç kiralama rehberi

Londra, İngiltere için tüm büyük araç kiralama şirketleri

National

12 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

9,3

keddy by Europcar

40 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

9,3

Alış Yeri/İade Yeri

8,6

Value

9,3

Enterprise Rent-A-Car

25 konum
Genel bakış

Temizlik

9,2

Konfor

9,2

Genel

9,0

Alış Yeri/İade Yeri

9,0

Value

9,2

Budget

15 konum
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,7

Genel

7,5

Alış Yeri/İade Yeri

7,6

Value

7,1

Avis

11 konum
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,7

Genel

7,6

Alış Yeri/İade Yeri

7,9

Value

7,0

Sixt

19 konum
Genel bakış

Temizlik

8,1

Konfor

7,9

Genel

7,2

Alış Yeri/İade Yeri

7,1

Value

6,8

Europcar

24 konum
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

7,8

Genel

7,1

Alış Yeri/İade Yeri

7,2

Value

6,5

Hertz

13 konum
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

7,9

Genel

6,8

Alış Yeri/İade Yeri

6,9

Value

6,6

Londra içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Londra seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

GREEN MOTION

Popüler Araç Türleri

SUV, Compact, Mini

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 706

En Popüler Model

Kia Sportage
GREEN MOTION , bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Londra araç kiralama acentesidir. Alamo ve DRIVALIA , diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Londra şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: SUV, Compact ve Mini.
Londra içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 706'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.072'den başlamasını bekleyebilirsin.
Kia Sportage, son 7 gün içinde Londra içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Fiat 500 araç modelini de tercih etmektedir.

Londra içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Londra içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Londra, İngiltere içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Ağustos ayı boyunca Londra içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 2.488 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 2.161 civarında olabilir ve bu Londra için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 910 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 910.

Londra, İngiltere içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Londra için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Londra içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Ağustos ayında Londra içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Ağustos ayında Londra seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Ağustos ayında sıcaklıklar ortalama 14 °C ve yağış miktarı 60 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Londra içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.475'dir.

Londra, İngiltere için hız limiti nedir?

Londra için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Londra civarındaki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 115 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Londra içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Londra içinde hangi araç kiralama şirketi Mercedes-Benz E-Class model araca sahip?

Londra, Birleşik Krallık içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Londra içinde sıcaklıklar 17 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 40 mm civarındadır. Bu bilgi Londra içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Londra içinde sıcaklıklar İngiltere bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Londra içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya İngiltere çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 17 °C ve yağış miktarının Londra civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Londra içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Londra içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Londra içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Londra içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 361.

Londra içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Londra dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Londra içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Londra içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Londra içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo üzerinden Londra içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, Londra içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Londra içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Londra içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Londra içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Londra içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo üzerinden Londra içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

momondo üzerinden Londra içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Londra içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

momondo üzerinden Londra içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. momondo, Londra içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Londra seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.