Gatwick Araç Kiralama

Ucuz Gatwick kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Gatwick, İngiltere, Birleşik Krallık
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Gatwick, İngiltere, Birleşik Krallık
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Gatwick Araç Kiralama Rehberi

Gatwick için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.8

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.9

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

8 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.0

6 yoruma göre


Gatwick ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Londra Heathrow Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Gatwick Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Gatwick içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Gatwick içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, National, Avis ve Hertz gibi konumlarda sunulmaktadır. Gatwick içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Gatwick içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Gatwick için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Gatwick için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Gatwick için hız limiti nedir?

Gatwick için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Gatwick civarındaki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 115 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Gatwick içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.


Gatwick seyahatini planlamaya başla