Adana, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Adana, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Adana, Türkiye
29 Haz — 6 Tem
Aynı iade yeri
Adana, Türkiye
29.6 Sal
Öğle
6.7 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Adana, Türkiye araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 174 - ₺ 437

Tüm Araç Türleri

₺ 179 - ₺ 1.173

₺ 290, Adana, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Adana, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 174 ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Adana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha ucuzdur. Adana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Adana Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 366, Adana, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Adana, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 145 ile yılın geri kalan zamanından %61 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Adana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. Adana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Adana Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 605, Adana, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Adana, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Adana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha pahalı. Adana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Adana Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 398, Adana, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Adana, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Adana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha ucuzdur. Adana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Adana SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 711, Adana, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Adana, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Adana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha pahalı. Adana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Adana Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 588, Adana, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Adana, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Adana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha pahalı. Adana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Adana Lüks kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Enterprise

Günlük ₺ 44

29 Tem - 13 Ağu
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Enterprise

Günlük ₺ 48

29 Tem - 13 Ağu
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Global Rent A Car

Günlük ₺ 63

29 Tem - 13 Ağu
Chevrolet Sonic Sedan

Adana Araç Kiralama Rehberi

Adana, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

6,0

Genel

8,0

Alış/İade

4,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

3,3

Konfor

7,3

Genel

6,0

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Adana, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Adana Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Adana Araç Kiralama

Haziran ayında, momondo kullancıları için 1.177, Adana kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Adana içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Budget, Avis ve Hertz, Adana içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Adana içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Adana, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Adana içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 178 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 422 idi. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 150 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 239.

Adana içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Adana seyahatinde en iyi fırsatları CIRCULAR tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. 2 konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 337 fiyat ile CIRCULAR araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Adana, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Adana için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Adana içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Adana içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Hertz, Adana, Türkiye içinde 2 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Adana, Türkiye içinde Hertz şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 341 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Adana, Türkiye için hız limiti nedir?

Adana içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Adana civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Adana, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Adana içinde Haziran ayında sıcaklık 25 °C civarında seyreder ve 20 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Adana içinde sıcaklıklar genellikle Haziran ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Adana içinde sıcaklıklar Adana (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Adana (il) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 20 mm yağış beklentisi ile 25 °C civarındadır. Adana içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Adana içindeki havalimanlarında araç kiralama

Adana yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Adana seyahatini planlamaya başla