En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Adana, Adana (il) araba kiralama

Adana, Adana (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
14.6 Cum
21.6 Cum

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Adana, Adana (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Adana, Adana (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Adana içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Adana içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Adana içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Adana içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Windycar acentesinden bulunmaktadır. Windycar ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 647 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Adana içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.082'dir.

Adana içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Adana içinde Renault Clio kiralıyor ve Fiat Tipo en popüler ikinci seçenek. Renault Clio kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 1.166 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Adana içinde günlük ₺ 496 gibi düşük bir fiyattan kiralık Renault Clio araçlar buldu. Adana içinde Fiat Tipo kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 1.058 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 515'dir.

momondo'da bulunan Adana, Adana (il) araç kiralama fırsatları

Adana içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 785 - ₺ 1.606

Tüm Araç Türleri

₺ 992 - ₺ 2.606

₺ 1.150, Adana, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Adana, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 785 ile yılın geri kalan zamanından %32 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Adana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %28 daha ucuzdur. Adana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Adana küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.500, Adana, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Adana, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 969 ile yılın geri kalan zamanından %36 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Adana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha ucuzdur. Adana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Adana standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.310, Adana, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Adana, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.248 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Adana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha pahalı. Adana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.153, Adana, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Adana, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.206 ile yılın geri kalan zamanından %45 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Adana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %27 daha pahalı. Adana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Adana SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.983, Adana, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Adana, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.038 ile yılın geri kalan zamanından %66 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Adana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %47 daha pahalı. Adana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 3.410, Adana, Türkiye içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Adana, Türkiye içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.999 ile yılın geri kalan zamanından %17 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Adana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %54 daha pahalı. Adana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Peugeot 301
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 927

22 Haz - 30 Haz
Peugeot 301
Volkswagen Polo
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.097

22 Haz - 30 Haz
Volkswagen Polo
Nissan Micra
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.174

25 Haz - 2 Tem
Nissan Micra

Adana araç kiralama rehberi

Adana, Adana (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Europcar

3 konum

Enterprise Rent-A-Car

3 konum

GREEN MOTION

2 konum

Alamo

2 konum
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,3

Value

6,0

Cizgi Rent A Car

2 konum
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

Nokta Rent A Car

4 konum

Global Rent A Car

3 konum

Adana içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Adana seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Nissa Car Rental

Popüler Araç Türleri

Compact, SUV, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 871

En Popüler Model

Class Compact SUV
Nissa Car Rental, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Adana araç kiralama acentesidir. Garenta ve Wheego, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Adana şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, SUV ve Intermediate.
Adana içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 871'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.272'den başlamasını bekleyebilirsin.
Class Compact SUV, son 7 gün içinde Adana içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Renault Clio araç modelini de tercih etmektedir.

Adana içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Adana içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Adana, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Adana içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 1.250 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 1.462 idi. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 874 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 1.996.

Adana, Türkiye için hız limiti nedir?

Adana içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Adana civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Adana içinde hangi araç kiralama şirketi Volvo XC60 model araca sahip?

Adana, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Adana içinde Haziran ayında sıcaklık 25 °C civarında seyreder ve 20 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Adana içinde sıcaklıklar Adana (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Adana (il) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 20 mm yağış beklentisi ile 25 °C civarındadır. Adana içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.

momondo Adana içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Adana içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Adana içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Adana içindeki araçlar için 94 operatör mevcuttur.

Adana içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Adana dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Adana içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Adana içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Adana içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Adana içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, Adana içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Adana içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

momondo, Adana içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet, momondo ile özel olarak Adana içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Adana içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo üzerinden Adana içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

momondo üzerinden Adana içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Adana dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

momondo üzerinden Adana içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Adana içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Adana seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
14.6 Cum
Öğlen
21.6 Cum
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Adana konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Adana'da popüler kiralık araba türleri