En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Fethiye, Muğla (il) araba kiralama

Fethiye, Muğla (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
19.6 Çar
26.6 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Fethiye, Muğla (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Fethiye, Muğla (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 1.732/day
Kompakt₺ 1.091/day
Standart₺ 2.546/day
Minibüs₺ 2.477/day
Yolcu Minibüsü₺ 3.515/day
Orta boy istasyon kasa₺ 1.660/day
Kompakt SUV₺ 2.477/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Fethiye içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Fethiye içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Fethiye içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Fethiye içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle AllMeet Rent acentesinden bulunmaktadır. AllMeet Rent ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 443 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Fethiye içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.214'dir.

Fethiye içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Hyundai i20 ve Nissan Qashqai, Fethiye içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Fethiye içinde Hyundai i20 kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 1.043 ve günlük en düşük ₺ 736 fiyata buldu. Nissan Qashqai kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 992 ve ortalama fiyat günlük ₺ 1.062 civarındadır.

momondo'da bulunan Fethiye, Muğla (il) araç kiralama fırsatları

Fethiye içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 585 - ₺ 1.661

Tüm Araç Türleri

₺ 568 - ₺ 2.113

₺ 965, Fethiye, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Fethiye, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 585 ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Fethiye içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha ucuzdur. Fethiye içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Fethiye küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.358, Fethiye, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Fethiye, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 324 ile yılın geri kalan zamanından %77 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Fethiye içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha pahalı. Fethiye içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Fethiye standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.076, Fethiye, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Fethiye, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 540 ile yılın geri kalan zamanından %83 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Fethiye içindeki ortalama bir kiralık araçtan %59 daha pahalı. Fethiye içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.701, Fethiye, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Fethiye, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 368 ile yılın geri kalan zamanından %79 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Fethiye içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha pahalı. Fethiye içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Fethiye SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.056, Fethiye, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Fethiye, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 646 ile yılın geri kalan zamanından %69 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Fethiye içindeki ortalama bir kiralık araçtan %38 daha pahalı. Fethiye içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Fethiye minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.757, Fethiye, Türkiye içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Fethiye, Türkiye içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 5.016 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Fethiye içindeki ortalama bir kiralık araçtan %66 daha pahalı. Fethiye içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.091

23 Haz - 30 Haz
Hyundai Accent Hatch
Peugeot 301
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 1.458

17 Haz - 24 Haz
Peugeot 301
Hyundai i20
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.732

23 Haz - 30 Haz
Hyundai i20

Fethiye araç kiralama rehberi

Fethiye, Muğla (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Enterprise Rent-A-Car

1 konum

Europcar

1 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Garenta

1 konum

Koral Car Rental

1 konum

Oscar Rent a Car

1 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0

Budget

1 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

GREEN MOTION

2 konum

Fethiye içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Fethiye seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Wish Car Rental

Popüler Araç Türleri

Economy, Full-size, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 832

En Popüler Model

Class Intermediate SUV
Wish Car Rental, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Fethiye araç kiralama acentesidir. Avec Car Rental ve AllMeet Rent, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Fethiye şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Full-size ve Intermediate.
Fethiye içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 832'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.224'den başlamasını bekleyebilirsin.
Class Intermediate SUV, son 7 gün içinde Fethiye içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Hyundai i20 araç modelini de tercih etmektedir.

Fethiye içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Fethiye içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Fethiye, Türkiye için hız limiti nedir?

Fethiye içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Fethiye civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Fethiye içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Fethiye, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Fethiye, Haziran ayında genellikle 19 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 23 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Fethiye içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Fethiye içinde sıcaklıklar Muğla (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Fethiye içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Muğla (il) çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 23 °C ve yağış miktarının Fethiye civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Fethiye içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Fethiye içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Fethiye içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Fethiye içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 18.

Fethiye içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Fethiye dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Fethiye içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Fethiye içinde araç kiralarken tüm sürücülerin geçerli bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Fethiye içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Fethiye içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, Fethiye içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Fethiye içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

momondo, Fethiye içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet, momondo ile özel olarak Fethiye içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Fethiye içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Kesinlikle! momondo, Fethiye içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

momondo üzerinden Fethiye içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Fethiye içindeki kiralık araçları, momondo üzerinden, spesifik olarak gelişmiş temizlik seçeneğine göre filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Fethiye içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Fethiye seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
19.6 Çar
Öğlen
26.6 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Fethiye konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Fethiye'de popüler kiralık araba türleri