En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Batum, Acara Özerk Cumhuriyeti araba kiralama

Batum, Acara Özerk Cumhuriyeti içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
17.6 Pzt
24.6 Pzt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Batum, Acara Özerk Cumhuriyeti kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Batum, Acara Özerk Cumhuriyeti içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Batum içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Batum içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Batum içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Batum içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle SURPRICE CAR RENTAL acentesinden bulunmaktadır. SURPRICE CAR RENTAL ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 1.124 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Batum içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.308'dir.

Batum içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Batum içinde Nissan Micra kiralıyor ve Honda Fit en popüler ikinci seçenek. Nissan Micra kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 1.295 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Batum içinde günlük ₺ 1.222 gibi düşük bir fiyattan kiralık Nissan Micra araçlar buldu. Batum içinde Honda Fit kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 1.320 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 1.124'dir.

momondo'da bulunan Batum, Acara Özerk Cumhuriyeti araç kiralama fırsatları

Batum içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 848 - ₺ 2.273

Tüm Araç Türleri

₺ 1.615 - ₺ 3.134

₺ 1.579, Batum, Gürcistan içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Batum, Gürcistan içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 848 ile yılın geri kalan zamanından %47 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Batum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %32 daha ucuzdur. Batum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Batum küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.183, Batum, Gürcistan içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Batum, Gürcistan içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.823 ile yılın geri kalan zamanından %17 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Batum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha ucuzdur. Batum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Batum standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.892, Batum, Gürcistan içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Batum, Gürcistan içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.928 ile yılın geri kalan zamanından %25 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Batum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %41 daha pahalı. Batum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.870, Batum, Gürcistan içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Batum, Gürcistan içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.229 ile yılın geri kalan zamanından %23 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Batum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %20 daha pahalı. Batum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Batum SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.515, Batum, Gürcistan içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Batum, Gürcistan içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.078 ile yılın geri kalan zamanından %18 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Batum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha pahalı. Batum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 3.448, Batum, Gürcistan içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Batum, Gürcistan içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.632 ile yılın geri kalan zamanından %24 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Batum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %33 daha pahalı. Batum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Hyundai i20
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.162

10 Ağu - 31 Ağu
Hyundai i20
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.274

17 Haz - 24 Haz
Opel Corsa
Fiat Tipo
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.358

10 Ağu - 31 Ağu
Fiat Tipo

Batum araç kiralama rehberi

Batum, Acara Özerk Cumhuriyeti için tüm büyük araç kiralama şirketleri

SURPRICE CAR RENTAL

3 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Alamo

1 konum

Hertz

3 konum

Enterprise Rent-A-Car

1 konum

keddy by Europcar

4 konum

Europcar

3 konum

City Rent a Car

2 konum

Batum içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Batum seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Avis

Popüler Araç Türleri

Mini, Economy, Premium

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.346

En Popüler Model

Nissan Micra
Avis, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Batum araç kiralama acentesidir. SURPRICE CAR RENTAL ve City Rent a Car, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Batum şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Mini, Economy ve Premium.
Batum içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.346'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.940'den başlamasını bekleyebilirsin.
Nissan Micra, son 7 gün içinde Batum içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Honda Fit araç modelini de tercih etmektedir.

Batum içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Batum içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Batum, Gürcistan içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Temmuz ayı boyunca Batum içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 4.372 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 4.372 civarında olabilir ve bu Batum için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Batum içinde bir hafta kiralama için ₺ 1.668, normal bir fırsat fakat Temmuz ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 1.288 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Batum, Gürcistan için hız limiti nedir?

Batum içindeki hız limiti 60 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Batum civarındaki otobanlarda hız limiti 110 km/saat'tir. Batum içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

momondo Batum içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Batum içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Batum içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Batum içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 36 operatör mevcuttur.

Batum içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Batum dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Batum içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Batum içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Batum içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Batum içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, Batum içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Batum içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Batum içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Batum içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Batum içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, Batum dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden Batum içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Batum içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Batum içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, Batum içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Batum seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
17.6 Pzt
Öğlen
24.6 Pzt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Batum konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Batum'da popüler kiralık araba türleri