Viyana, Avusturya Araç Kiralama

Ucuz Viyana, Avusturya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Viyana, Avusturya
3 Ağu — 10 Ağu
Aynı iade yeri
Viyana, Avusturya
3.8 Sal
Öğle
10.8 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Viyana, Avusturya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 186 - ₺ 1.303

Tüm Araç Türleri

₺ 186 - ₺ 869

₺ 390, Viyana, Avusturya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Viyana, Avusturya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 186 ile yılın geri kalan zamanından %53 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Viyana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. Viyana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Viyana Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 385, Viyana, Avusturya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Viyana, Avusturya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 329 ile yılın geri kalan zamanından %15 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Viyana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha ucuzdur. Viyana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Viyana Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 445, Viyana, Avusturya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Viyana, Avusturya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 200 ile yılın geri kalan zamanından %56 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Viyana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha ucuzdur. Viyana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Viyana SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Viyana Araç Kiralama Rehberi

Viyana, Avusturya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

8,6

Genel

8,1

Alış/İade

7,8

Fiyat-kalite dengesi

7,8
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

7,9

Genel

7,5

Alış/İade

7,4

Fiyat-kalite dengesi

6,9
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

9,5

Genel

9,2

Alış/İade

8,7

Fiyat-kalite dengesi

9,2
8,9
Mükemmel
1 yorum3 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

9,3

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

9,3
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,7

Genel

8,2

Alış/İade

8,1

Fiyat-kalite dengesi

7,7
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

7,3

Genel

8,0

Alış/İade

7,3

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

8,1

Konfor

8,0

Genel

7,4

Alış/İade

7,6

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

4,4

Konfor

4,4

Genel

4,8

Alış/İade

4,4

Fiyat-kalite dengesi

4,4

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Stephansplatz17,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Stephansplatz152,3 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Stephansplatz3,7 km

Viyana, Avusturya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Viyana Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Viyana Araç Kiralama

Temmuz ayında, Viyana için şu ana kadar momondo üzerinden 117 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Viyana içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Budget, Hertz ve Thrifty, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Viyana içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Viyana, Avusturya içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ağustos ayında Viyana içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 135 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 157 idi. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 130 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 151.

Viyana içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Viyana içinde günlük ortalama ₺ 251'ye araç kiralama fiyatı ile U-Save en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Viyana içindeki konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 187'dir.

Viyana, Avusturya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Viyana içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Budget, Hertz ve Thrifty, Viyana içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Ağustos ayında Viyana içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Viyana için Ağustos ayında sıcaklıklar 17 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. Viyana içinde Ağustos ayı boyunca sadece 50 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. Viyana içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 353'dir.

Viyana içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Avis, Viyana, Avusturya içinde 4 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 1.440'dir.

Viyana, Avusturya için hız limiti nedir?

Viyana içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Viyana civarındaki otobanlarda hız limiti 100 km/saat'tir. Viyana içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Viyana, Avusturya içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Viyana içinde sıcaklıklar 22 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 67 mm civarındadır. Bu bilgi Viyana içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Temmuz içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Viyana içinde sıcaklıklar genellikle Temmuz ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Viyana içinde sıcaklıklar Viyana (eyalet) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Viyana içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Viyana (eyalet) çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 22 °C ve yağış miktarının Viyana civarında olmasını bekleyebilirler.


Avusturya - diğer şehirlerdeki araçlar

Avusturya genelinde Salzburg, Linz ve İnnsbruck gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Viyana içindeki havalimanlarında araç kiralama

Viyana yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Viyana seyahatini planlamaya başla