En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Viyana, Viyana (eyalet) araba kiralama

Viyana, Viyana (eyalet) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
15.6 Cmt
22.6 Cmt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Viyana, Viyana (eyalet) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Viyana, Viyana (eyalet) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 550/day
Kompakt₺ 760/day
Orta₺ 824/day
Standart₺ 1.128/day
Kompakt istasyon kasa₺ 840/day
Orta sınıf SUV₺ 860/day
Kompakt SUV₺ 911/day
Orta boy istasyon kasa₺ 1.312/day
Premium istasyon kasa₺ 3.325/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Viyana içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Viyana içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Viyana içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Viyana içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Zippy7 acentesinden bulunmaktadır. Zippy7 ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 633 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Viyana içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.548'dir.

Viyana içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

9 konum ile Sunnycars, Viyana içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Viyana içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Suzuki Vitara, Viyana içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Viyana içindeki kiralık Suzuki Vitara modellerini günlük ₺ 566 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 1.232 civarındadır.Opel Corsa, günlük ortalama ₺ 1.347 fiyata ve günlük ₺ 379 gibi düşük fırsatlara Viyana içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

momondo'da bulunan Viyana, Viyana (eyalet) araç kiralama fırsatları

Viyana içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 796 - ₺ 2.827

Tüm Araç Türleri

₺ 1.728 - ₺ 4.011

₺ 1.869, Viyana, Avusturya içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Viyana, Avusturya içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 796 ile yılın geri kalan zamanından %58 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Viyana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %28 daha ucuzdur. Viyana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Viyana küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.365, Viyana, Avusturya içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Viyana, Avusturya içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.287 ile yılın geri kalan zamanından %46 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Viyana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha ucuzdur. Viyana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Viyana standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.713, Viyana, Avusturya içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Viyana, Avusturya içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.317 ile yılın geri kalan zamanından %51 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Viyana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %46 daha pahalı. Viyana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.502, Viyana, Avusturya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Viyana, Avusturya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.162 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Viyana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha ucuzdur. Viyana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Viyana SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.959, Viyana, Avusturya içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Viyana, Avusturya içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.954 ile yılın geri kalan zamanından %1 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Viyana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha pahalı. Viyana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 4.421, Viyana, Avusturya içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Viyana, Avusturya içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.118 ile yılın geri kalan zamanından %53 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Viyana içindeki ortalama bir kiralık araçtan %43 daha pahalı. Viyana içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 550

19 Haz - 22 Haz
Ford Fiesta
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 760

23 Haz - 26 Haz
Hyundai Accent Hatch

Viyana araç kiralama rehberi

Viyana, Viyana (eyalet) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Hertz

6 konum
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,1

Genel

7,6

Alış Yeri/İade Yeri

8,1

Value

7,8
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,3

Genel

7,6

Alış Yeri/İade Yeri

7,6

Value

7,0
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

7,5

Genel

7,4

Alış Yeri/İade Yeri

7,5

Value

6,5

Thrifty

7,3
İyi
1 yorum4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

7,3

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,8

Value

6,5

Dollar

4 konum
Genel bakış

Temizlik

6,8

Konfor

6,8

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,8

Value

6,8

Europcar

4 konum
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

6,4

Genel

5,9

Alış Yeri/İade Yeri

6,2

Value

5,9

MEGADRIVE

5 konum
Genel bakış

Temizlik

4,0

Konfor

3,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,0

Value

3,0

Zippy7

3 konum
Genel bakış

Temizlik

4,0

Konfor

6,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

4,0

Viyana içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Viyana seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Zippy7

Popüler Araç Türleri

Compact, Economy, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 811

En Popüler Model

Opel Karl
Zippy7, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Viyana araç kiralama acentesidir. MEGADRIVE ve Autounion Car Rental, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Viyana şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Economy ve SUV.
Viyana içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 811'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.969'den başlamasını bekleyebilirsin.
Opel Karl, son 7 gün içinde Viyana içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Toyota Auris araç modelini de tercih etmektedir.

Viyana içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Viyana içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Viyana, Avusturya içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Viyana içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 693 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 693 idi. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 1.619 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 1.619.

Viyana, Avusturya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Viyana içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Avis, Hertz ve Dollar, Viyana içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Viyana, Avusturya için hız limiti nedir?

Viyana içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Viyana civarındaki otobanlarda hız limiti 100 km/saat'tir. Viyana içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Viyana içinde hangi araç kiralama şirketi Mercedes-Benz E-Class model araca sahip?

Viyana, Avusturya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Viyana içinde sıcaklıklar 19 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 63 mm civarındadır. Bu bilgi Viyana içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Viyana içinde sıcaklıklar Viyana (eyalet) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Viyana içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Viyana (eyalet) çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 19 °C ve yağış miktarının Viyana civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Viyana içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Viyana içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Viyana içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Viyana içindeki araçlar için 107 operatör mevcuttur.

Viyana içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Viyana dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Viyana içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Viyana içinde araç kiralarken tüm sürücülerin geçerli bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Viyana içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo, Viyana içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Viyana içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Viyana içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Viyana içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet, momondo ile özel olarak Viyana içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Viyana içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Viyana içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Viyana içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Viyana dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Viyana içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. Viyana içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Viyana seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
15.6 Cmt
Öğlen
22.6 Cmt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Viyana konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Viyana'da popüler kiralık araba türleri