Viyana içinde Avis araç kiralama

Viyana içindeki Avis kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Viyana, Avusturya
5 Şub — 12 Şub
Aynı iade yeri
Viyana, Avusturya
5.2 Cmt
Öğle
12.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Viyana - Avis şubeleri

Aşağıdan Viyana içindeki tüm Avis kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

8,0

Genel

7,1

Value

7,0

Viyana içindeki Avis kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Viyana içinde Avis acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Avis, Viyana içindeki araç kiralama noktalarında KOVİD-19'un müşterilere ve çalışanlara yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Araç içinin (direksiyon ve kontrol paneli), dışının (kollar ve anahtarlıklar) ve diğer sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu önlemlere dahildir. Avis ayrıca şu ek sağlık ve güvenlik politikalarını uygulamaktadır:
  • Tek kullanımlık eldiven ve el antiseptiği sağlanır
  • Elektronik kiralama anlaşması (çoğu konumda mevcut)
  • Gidiş geliş servislerinde sınırlı sayıda yolcu
  • Gelişmiş çalışan eğitimi

 • Viyana - Avis acentesinin Şubat ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Viyana için günlük ₺ 1.220, Şubat ayında Avis acentesinden araç kiralarken ödeyeceğin en düşük fiyattır fakat Şubat ayında Avis araç kiralama fiyatlarının günlük ₺ 2.282 civarında veya haftalık kiralamalarda yaklaşık ₺ 15.974 olduğunu görebilirsin. Bu verilerin geçen yılın Şubat ayı verilerine dayandığını hatırlatalım. Bu yıl daha iyi fırsatlar bulma şansın bile var.

 • Avis acentesinin Viyana Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet, Avis, Viyana Havalimanı içinde Flughafen Wien Schwechat konumunda olmak üzere 1 noktada hizmet vermektedir.

 • Avis, Viyana içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Viyana içinde kiralanan araçlarda Avis ücretsiz iptal seçeneği sunmaktadır. Öte yandan rezervasyonunu son dakikada iptal edersen ücret ödemen gerekebileceğini unutma. Avis iptal politikaları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsan iletişim numaralarını buraya tıklayarak Konumlar sekmesinin altındaki listeden bulabilirsin.

 • Şubat ayında Viyana içinde Avis acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Şubat ayında Viyana içinde Avis acentesinden araç kiralayan kullanıcılarımız Ekonomi araçları tercih etti. Bu ay Ekonomi araç kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 1.761 ve en düşük günlük ₺ 378 olduğunu hatırlatalım. Kiralık aracını ne zaman için ve hangi model kiralayacağına göre fiyatlarda dalgalanmalar olabilir.

 • Viyana içinde kaç tane Viyana araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Avis, Viyana içinde 4 araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. Flughafen Wien Schwechat, kullanıcı verilerimize göre en popüler konumdur. Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%70 oranında) Viyana içinde Avis acentesinden araç kiralarken Avis - Flughafen Wien Schwechat konumundan kiralamayı tercih etti.