En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Ankara, Ankara (il) araba kiralama

Ankara, Ankara (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
17.6 Pzt
24.6 Pzt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Ankara, Ankara (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Ankara, Ankara (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Ankara içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Ankara içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Ankara içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Ankara içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle GREEN MOTION acentesinden bulunmaktadır. GREEN MOTION ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 376 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Ankara içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 921'dir.

Ankara içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

9 konum ile Nissa Car Rental, Ankara içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Ankara içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Ankara içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 1.060 fiyata Renault Clio kiralık araçları tercih ediyor. Fiat Tipo, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 946. Kullanıcılarımız, Ankara içinde günlük ₺ 484 gibi düşük bir fiyata Renault Clio ve günlük ₺ 369 gibi düşük bir fiyata Fiat Tipo model kiralık araçlar buldu.

momondo'da bulunan Ankara, Ankara (il) araç kiralama fırsatları

Ankara içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 654 - ₺ 1.413

Tüm Araç Türleri

₺ 1.145 - ₺ 2.582

₺ 982, Ankara, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Ankara, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 654 ile yılın geri kalan zamanından %34 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Ankara içindeki ortalama bir kiralık araçtan %43 daha ucuzdur. Ankara içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Ankara küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.328, Ankara, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Ankara, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 851 ile yılın geri kalan zamanından %36 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Ankara içindeki ortalama bir kiralık araçtan %23 daha ucuzdur. Ankara içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Ankara standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.003, Ankara, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Ankara, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.650 ile yılın geri kalan zamanından %34 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Ankara içindeki ortalama bir kiralık araçtan %58 daha pahalı. Ankara içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Ankara büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.887, Ankara, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Ankara, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.246 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Ankara içindeki ortalama bir kiralık araçtan %9 daha pahalı. Ankara içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Ankara SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.806, Ankara, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Ankara, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.625 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Ankara içindeki ortalama bir kiralık araçtan %39 daha pahalı. Ankara içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 5.048, Ankara, Türkiye içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Ankara, Türkiye içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.111 ile yılın geri kalan zamanından %39 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Ankara içindeki ortalama bir kiralık araçtan %66 daha pahalı. Ankara içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Ankara lüks araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 743

1 Eyl - 8 Eyl
Ford Fiesta
Peugeot 301
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 754

1 Eyl - 8 Eyl
Peugeot 301
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 835

1 Eyl - 8 Eyl
Renault Clio

Ankara araç kiralama rehberi

Ankara, Ankara (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Garenta

8 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Autounion Car Rental

3 konum

Europcar

3 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

8,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

8,0

GREEN MOTION

3 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Enterprise Rent-A-Car

9 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0

Sixt

7,6
İyi
1 yorum4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,3

Genel

7,6

Alış Yeri/İade Yeri

7,6

Value

7,6

CIRCULAR

2,0
Zayıf
1 yorum3 konum
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

Nissa Car Rental

9 konum

Ankara içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Ankara seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Avec Car Rental

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 683

En Popüler Model

Renault Symbol
Avec Car Rental, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Ankara araç kiralama acentesidir. Autounion Car Rental ve GREEN MOTION , diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Ankara şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve Intermediate.
Ankara içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 683'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.222'den başlamasını bekleyebilirsin.
Renault Symbol, son 7 gün içinde Ankara içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Hyundai Accent araç modelini de tercih etmektedir.

Ankara içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Ankara içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Ankara, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Ankara içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 945 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 2.429 idi. Temmuz ayında Ankara için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 877 olmak üzere ortalama ₺ 1.481'dir.

Ankara, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Ankara için Garenta, Europcar ve GREEN MOTION gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Ankara içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Ankara, Türkiye için hız limiti nedir?

Ankara hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Ankara çevresindeki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Ankara içinde hangi araç kiralama şirketi Mercedes-Benz V-Class model araca sahip?

Ankara, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Ankara içinde sıcaklıklar 20 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 53 mm civarındadır. Bu bilgi Ankara içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Ankara içinde sıcaklıklar Ankara (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Ankara (il) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 53 mm yağış beklentisi ile 20 °C civarındadır. Ankara içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.

momondo Ankara içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Ankara içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Ankara içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Ankara içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 144.

Ankara içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Ankara dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Ankara içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Ankara içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Ankara içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Ankara içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Ankara içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Ankara içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Ankara içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Ankara içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

momondo üzerinden Ankara içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Ankara içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Ankara içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Ankara içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Ankara içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Ankara seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
17.6 Pzt
Öğlen
24.6 Pzt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Ankara konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Ankara'da popüler kiralık araba türleri