Ankara, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Ankara, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Ankara, Türkiye
29 Haz — 6 Tem
Aynı iade yeri
Ankara, Türkiye
29.6 Sal
Öğle
6.7 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Ankara, Türkiye araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 150 - ₺ 456

Tüm Araç Türleri

₺ 235 - ₺ 1.129

₺ 253, Ankara, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Ankara, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 150 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Ankara içindeki ortalama bir kiralık araçtan %54 daha ucuzdur. Ankara içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Ankara Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 387, Ankara, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Ankara, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 173 ile yılın geri kalan zamanından %56 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Ankara içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha ucuzdur. Ankara içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Ankara Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 688, Ankara, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Ankara, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Ankara içindeki ortalama bir kiralık araçtan %21 daha pahalı. Ankara içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Ankara Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 449, Ankara, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Ankara, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 220 ile yılın geri kalan zamanından %52 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Ankara içindeki ortalama bir kiralık araçtan %18 daha ucuzdur. Ankara içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Ankara SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 738, Ankara, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Ankara, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Ankara içindeki ortalama bir kiralık araçtan %26 daha pahalı. Ankara içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Ankara Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 779, Ankara, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Ankara, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Ankara içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha pahalı. Ankara içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Ankara Lüks kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Goldcar Rental SP

Günlük ₺ 218

29 Tem - 8 Ağu
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Goldcar Rental SP

Günlük ₺ 219

1 Ağu - 9 Ağu
Chevrolet Sonic Sedan
Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Goldcar Rental SP

Günlük ₺ 240

29 Tem - 8 Ağu
Kia Rio Hatchback

Ankara Araç Kiralama Rehberi

Ankara, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
10,0
Mükemmel
1 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
7,3
İyi
1 yorum3 konum
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

6,3

Genel

7,3

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

7,6
Genel bakış

Temizlik

6,5

Konfor

5,7

Genel

6,8

Alış/İade

7,1

Fiyat-kalite dengesi

6,5
Genel bakış

Temizlik

5,2

Konfor

5,2

Genel

5,2

Alış/İade

5,2

Fiyat-kalite dengesi

5,2
5,0
Orta
1 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

5,0

Konfor

5,0

Genel

5,0

Alış/İade

5,0

Fiyat-kalite dengesi

5,0

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Ankara Kalesi23,5 km
Kizilay Meydanı26,0 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Kizilay Meydanı1,8 km
Ankara Kalesi4,1 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Kizilay Meydanı1,8 km
Ankara Kalesi4,1 km

Ankara, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Ankara Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Ankara içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 10.962 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Ankara içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Hertz, Alamo ve Budget, Ankara içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Ankara içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Ankara, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Ankara içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 109 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 228 idi. Temmuz ayında Ankara için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 74 olmak üzere ortalama ₺ 188'dir.

Ankara içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Ankara içinde 3 konumda günlük ortalama ₺ 265 araç kiralama fiyatı ile CIRCULAR , Ankara içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Ankara içinde CIRCULAR tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 59'dir.

Ankara, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Ankara için Hertz, Avec Car Rental ve GREEN MOTION gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Ankara içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Temmuz ayında Ankara içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Ankara için Temmuz ayında sıcaklıklar 23 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. Ankara içinde Temmuz ayı boyunca sadece 21 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. Ankara içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 741'dir.

Ankara içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Avis, Ankara, Türkiye içinde 3 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Ankara, Türkiye içinde Avis şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 560 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Ankara, Türkiye için hız limiti nedir?

Ankara hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Ankara çevresindeki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Ankara, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Ankara içinde sıcaklıklar 20 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 53 mm civarındadır. Bu bilgi Ankara içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Ankara içinde sıcaklıkların Haziran ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Ankara içinde sıcaklıklar Ankara (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Ankara (il) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 53 mm yağış beklentisi ile 20 °C civarındadır. Ankara içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Ankara içindeki havalimanlarında araç kiralama

Ankara yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Ankara seyahatini planlamaya başla