Ankara içinde Nokta Rent A Car araç kiralama

Ankara içindeki Nokta Rent A Car kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Ankara, Türkiye
22 Eki — 29 Eki
Aynı iade yeri
Ankara, Türkiye
22.10 Cum
Öğle
29.10 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Ankara - Nokta Rent A Car şubeleri

Aşağıdan Ankara içindeki tüm Nokta Rent A Car kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.

Ankara içindeki Nokta Rent A Car kiralık araçları hakkında bilgi

  • KOVİD-19 salgını boyunca Ankara içinde Nokta Rent A Car acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

    Nokta Rent A Car, Ankara içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Nokta Rent A Car, Ankara içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

  • Ankara içinde kaç tane Ankara araç kiralama noktası bulunmaktadır?

    Ankara içinde 6 Nokta Rent A Car araç kiralama noktası bulunmaktadır. Kullanıcılarımıza göre Esenboğa Airport, Ankara içindeki en popüler Nokta Rent A Car araç kiralama noktasıdır. Geçen yıl Ankara içinde Nokta Rent A Car acentesinden araç kiralaya kullanıcılarımız (%83 oranında) bu noktadan araç kiraladı.


Ankara içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Nokta Rent A Car acentesinde aradığını bulamıyor musun? Ankara içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır