En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Marsilya, Provence-Alpes-Côte d'Azur araba kiralama

Marsilya, Provence-Alpes-Côte d'Azur içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
19.6 Çar
26.6 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Marsilya, Provence-Alpes-Côte d'Azur kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Marsilya, Provence-Alpes-Côte d'Azur içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Marsilya içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Marsilya içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Marsilya içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Marsilya içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Goldcar Rental SP acentesinden bulunmaktadır. Goldcar Rental SP ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 1.003 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Marsilya içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.411'dir.

Marsilya içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

12 konum ile Rent@Car, Marsilya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Marsilya içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Peugeot 5008 ve Opel Mokka, Marsilya içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Marsilya içinde Peugeot 5008 kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 4.833 ve günlük en düşük ₺ 2.440 fiyata buldu. Opel Mokka kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 736 ve ortalama fiyat günlük ₺ 1.899 civarındadır.

momondo'da bulunan Marsilya, Provence-Alpes-Côte d'Azur araç kiralama fırsatları

Marsilya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.147 - ₺ 3.570

Tüm Araç Türleri

₺ 1.682 - ₺ 4.407

₺ 2.182, Marsilya, Fransa içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Marsilya, Fransa içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.147 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Marsilya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %20 daha ucuzdur. Marsilya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Marsilya küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.422, Marsilya, Fransa içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Marsilya, Fransa içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.637 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Marsilya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %12 daha ucuzdur. Marsilya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Marsilya standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.162, Marsilya, Fransa içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Marsilya, Fransa içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.509 ile yılın geri kalan zamanından %64 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Marsilya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %35 daha pahalı. Marsilya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.769, Marsilya, Fransa içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Marsilya, Fransa içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.130 ile yılın geri kalan zamanından %37 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Marsilya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha ucuzdur. Marsilya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Marsilya SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.314, Marsilya, Fransa içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Marsilya, Fransa içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.222 ile yılın geri kalan zamanından %5 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Marsilya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %15 daha ucuzdur. Marsilya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.891

18 Haz - 22 Haz
Hyundai i10
Nissan Micra
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.907

18 Haz - 22 Haz
Nissan Micra
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 2.079

18 Haz - 22 Haz
Renault Clio

Marsilya araç kiralama rehberi

Marsilya, Provence-Alpes-Côte d'Azur için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Hertz

6 konum
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

8,4

Genel

7,9

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

7,3
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

8,1

Genel

7,8

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

7,3

Budget

2 konum
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,7

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,2

Value

6,2

Thrifty

6,4
Fena değil
1 yorum3 konum
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,6

Genel

6,4

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

6,0

Europcar

6 konum
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,7

Genel

6,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,1

Value

8,3
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

5,0

Enterprise Rent-A-Car

2 konum
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

7,3

Genel

4,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,6

Value

6,6

Rent@Car

11 konum
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

Marsilya içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Marsilya seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

Intermediate, Passenger Van, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.458

En Popüler Model

Peugeot 5008
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Marsilya araç kiralama acentesidir. Rentscape ve Europcar, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Marsilya şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Intermediate, Passenger Van ve Compact.
Marsilya içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.458'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 3.087'den başlamasını bekleyebilirsin.
Peugeot 5008, son 7 gün içinde Marsilya içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Opel Mokka araç modelini de tercih etmektedir.

Marsilya içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Marsilya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Marsilya, Fransa içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Marsilya içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 2.688 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 4.210 idi. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 1.223 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 1.677.

Marsilya, Fransa içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Marsilya için Hertz, Europcar ve Enterprise Rent-A-Car gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Marsilya içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Marsilya, Fransa için hız limiti nedir?

Marsilya hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Marsilya çevresindeki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Marsilya içinde hangi araç kiralama şirketi Toyota ProAce model araca sahip?

Marsilya, Fransa içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Marsilya içinde sıcaklıklar 21 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 20 mm civarındadır. Bu bilgi Marsilya içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Marsilya içinde sıcaklıklar Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Marsilya içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Provence-Alpes-Côte d'Azur içinde sıcaklıkların 20 °C ve yağış ihtimalinin 24,7 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Marsilya içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Marsilya içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Marsilya içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Marsilya içindeki araçlar için 93 operatör mevcuttur.

Marsilya içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Marsilya dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Marsilya içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Marsilya içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Marsilya içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Marsilya içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Marsilya içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Marsilya içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

momondo, Marsilya içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Marsilya içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Marsilya içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Marsilya içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Marsilya içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Marsilya içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

momondo üzerinden Marsilya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. Marsilya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Marsilya seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
19.6 Çar
Öğlen
26.6 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Marsilya konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun