Marsilya Araç Kiralama

Ucuz Marsilya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Marsilya, Fransa
1 Şub — 8 Şub
Aynı iade yeri
Marsilya, Fransa
1.2 Pts
Öğle
8.2 Pts
Öğle

Marsilya Araç Kiralama Rehberi

Marsilya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.3

13 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.7

12 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

14 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

14 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

7 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.3

13 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.9

5 yoruma göre


Marsilya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Nice Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Marsilya Araç Kiralama

Ocak ayında, Marsilya için 100 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Marsilya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, National ve Avis, Marsilya içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Marsilya içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Marsilya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Marsilya için Alamo, National ve Avis gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Marsilya içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Şubat ayında Marsilya içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Şubat ayında sıcaklıkların ortalama 10 °C olduğu ve genellikle 40 mm yağış alan Marsilya destinasyonuna seyahat edeceksen standart bir araç kiralamayı düşünebilirsin. Marsilya seyahatine çıkanlar arasında da popüler bir tercih olan standart araçlar, Şubat ayında değişiklik gösteren sıcaklıklarla ve yağışlarla baş edebilmektedir. Marsilya içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 334'dir.

Marsilya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Marsilya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Marsilya içinde 6 konumda günlük ₺ 1.375 ödemeyi bekleyebilirsin.

Marsilya için hız limiti nedir?

Marsilya hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Marsilya çevresindeki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Marsilya, Fransa içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Ocak ayında Marsilya içinde sıcaklıklar 6 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 40 mm civarındadır. Bu bilgi Marsilya içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Marsilya içinde hava durumu Ocak ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Marsilya içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Marsilya içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Fiesta, Opel Corsa ve Vauxhall Mokka, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Marsilya içinde sıcaklıklar Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Marsilya içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ocak ayında Provence-Alpes-Côte d'Azur içinde sıcaklıkların 7 °C ve yağış ihtimalinin 54,5 mm civarında olduğunu unutma.


Marsilya seyahatini planlamaya başla