Marsilya, Fransa Araç Kiralama

Ucuz Marsilya, Fransa kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Marsilya, Bouches-du-Rhône, Fransa
1 Tem — 8 Tem
Aynı iade yeri
Marsilya, Bouches-du-Rhône, Fransa
1.7 Per
Öğle
8.7 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Marsilya, Fransa araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 227 - ₺ 785

Tüm Araç Türleri

₺ 289 - ₺ 1.308

₺ 301, Marsilya, Fransa içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Marsilya, Fransa içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Marsilya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %26 daha ucuzdur. Marsilya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Marsilya Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 307, Marsilya, Fransa içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Marsilya, Fransa içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Marsilya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha ucuzdur. Marsilya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Marsilya Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 428, Marsilya, Fransa içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Marsilya, Fransa içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Marsilya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha pahalı. Marsilya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Marsilya SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Marsilya Araç Kiralama Rehberi

Marsilya, Fransa için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

8,3

Genel

8,3

Alış/İade

8,1

Fiyat-kalite dengesi

7,6
8,0
Mükemmel
1 yorum3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

8,0

Genel

7,6

Alış/İade

7,6

Fiyat-kalite dengesi

7,6
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

7,0

Genel

7,0

Alış/İade

7,2

Fiyat-kalite dengesi

6,5
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,0

Genel

6,0

Alış/İade

5,3

Fiyat-kalite dengesi

7,0
Genel bakış

Temizlik

5,0

Konfor

6,0

Genel

5,0

Alış/İade

5,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0

Marsilya, Fransa ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Nice Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Marsilya Araç Kiralama

Haziran ayında, Marsilya için 100 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Marsilya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, Thrifty ve Hertz, Marsilya içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Marsilya içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Marsilya, Fransa içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Marsilya içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 1.508 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 1.508 idi. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 393 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 393.

Marsilya, Fransa içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Marsilya için Enterprise, Thrifty ve Hertz gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Marsilya içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Marsilya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Marsilya, Fransa içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Marsilya, Fransa içinde 6 konumda günlük ₺ 1.606 ödemeyi bekleyebilirsin.

Marsilya, Fransa için hız limiti nedir?

Marsilya hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Marsilya çevresindeki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Marsilya, Fransa içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Marsilya içinde sıcaklıklar 21 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 20 mm civarındadır. Bu bilgi Marsilya içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Marsilya içinde sıcaklıklar genellikle Haziran ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Marsilya içinde sıcaklıklar Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Marsilya içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Provence-Alpes-Côte d'Azur içinde sıcaklıkların 21 °C ve yağış ihtimalinin 27 mm civarında olduğunu unutma.


Marsilya içindeki havalimanlarında araç kiralama

Marsilya yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Marsilya seyahatini planlamaya başla