Saraybosna, Bosna-Hersek Federasyonu içinde Araç Kiralama

Saraybosna, Bosna-Hersek Federasyonu içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Saraybosna, Bosna- Hersek
1 Haz — 8 Haz
Aynı iade yeri
Saraybosna, Bosna- Hersek
1.6 Çar
Öğle
8.6 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

Saraybosna, Bosna-Hersek Federasyonu kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Saraybosna, Bosna-Hersek Federasyonu içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Opel Combo
veya benzeri Yolcu Minibüsü
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 144

18 Tem - 25 Tem
Opel Combo
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 35

30 May - 6 Haz
BMW 3 Series
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 89

30 May - 6 Haz
Daewoo Leganza
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 25

30 May - 6 Haz
Mitsubishi Colt
Mercedes-Benz A-Class
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 35

31 May - 7 Haz
Mercedes-Benz A-Class
Porsche Panamera
veya benzeri Acentenin seçimi
Maksimum 5 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 28

30 May - 6 Haz
Porsche Panamera
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 54

31 May - 7 Haz
Kia Forte
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 53

31 May - 7 Haz
BMW 3 Series
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 67

31 May - 7 Haz
Daewoo Leganza

momondo'da bulunan Saraybosna, Bosna-Hersek Federasyonu araç kiralama fırsatları

Saraybosna içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 179 - ₺ 857

Tüm Araç Türleri

₺ 202 - ₺ 1.683

₺ 442, Saraybosna, Bosna- Hersek içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Saraybosna, Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 179 ile yılın geri kalan zamanından %60 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Saraybosna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %47 daha ucuzdur. Saraybosna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Saraybosna Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 856, Saraybosna, Bosna- Hersek içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Saraybosna, Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 209 ile yılın geri kalan zamanından %76 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Saraybosna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha pahalı. Saraybosna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Saraybosna Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 941, Saraybosna, Bosna- Hersek içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Saraybosna, Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 910 ile yılın geri kalan zamanından %4 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Saraybosna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %13 daha pahalı. Saraybosna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 800, Saraybosna, Bosna- Hersek içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Saraybosna, Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 764 ile yılın geri kalan zamanından %5 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Saraybosna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha ucuzdur. Saraybosna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 966, Saraybosna, Bosna- Hersek içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Saraybosna, Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.187 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Saraybosna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %15 daha pahalı. Saraybosna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Saraybosna Minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 25

30 May - 6 Haz
Mitsubishi Colt
Skoda Citigo
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 28

30 May - 6 Haz
Skoda Citigo
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 29

30 May - 6 Haz
Kia Forte

Saraybosna araç kiralama rehberi

Saraybosna, Bosna-Hersek Federasyonu için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

9,3

Genel

9,3

Alış Yeri/İade Yeri

9,3

Value

9,3
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,0

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,0

Value

7,0
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,0

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,0

Value

7,0
Genel bakış

Temizlik

4,3

Konfor

4,0

Genel

4,3

Alış Yeri/İade Yeri

4,3

Value

4,6

Saraybosna içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Saraybosna içindeki en popüler oteller

Saraybosna İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Saraybosna içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Haziran için Saraybosna içinde hafta sonu araç kiralamanın bu aramalara göre ortalama fiyatı ₺ 1.004 idi - fakat bazı kullanıcılar ₺ 867 kadar düşük fiyatlara da fırsatlar buldu. Haziran ayında Saraybosna için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 790 olmak üzere ortalama ₺ 1.196'dir.

Saraybosna içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 2 konumundan birinde Guma X ile kiralayabilirsin. ₺ 173, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 458 ödemeyi bekleyebilirsin.

İş ortağımız olan ve Saraybosna içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Europcar, Budget ve Enterprise dahil olmak üzere Saraybosna içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Europcar, Saraybosna, Bosna- Hersek içinde 12 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Saraybosna, Bosna- Hersek içinde Europcar şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 944 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Saraybosna içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Saraybosna civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 80 km/saat'tir. Saraybosna içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.

Mayıs ayında Saraybosna içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 14 °C ve yağışın 20 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Mayıs ayında Saraybosna içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Bosna-Hersek Federasyonu çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 15 °C ve yağış miktarının Saraybosna civarında olmasını bekleyebilirler.


Saraybosna civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

Saraybosna civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

Bosna- Hersek içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Bosna- Hersek içindeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Saraybosna seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Saraybosna içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Saraybosna içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Saraybosna içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo, özel olarak Saraybosna içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

Saraybosna içindeki kiralık araçları, momondo üzerinden, spesifik olarak gelişmiş temizlik seçeneğine göre filtreleyebilirsin.

momondo, Saraybosna içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.