Saraybosna, Bosna- Hersek Araç Kiralama

Ucuz Saraybosna, Bosna- Hersek kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Saraybosna, Bosna- Hersek
23 Eyl — 30 Eyl
Aynı iade yeri
Saraybosna, Bosna- Hersek
23.9 Per
Öğle
30.9 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Saraybosna, Bosna- Hersek kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Sana en uygun kiralık aracı bul
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 159

10 Kas - 14 Kas
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Alamo

Günlük ₺ 266

11 Eki - 20 Eki
Audi A3
Audi A3
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Alamo

Günlük ₺ 250

11 Eki - 20 Eki
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 217

10 Kas - 14 Kas
Chevrolet Sonic Sedan
Kia Sedona
veya benzeri Minibüs
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 264

9 Kas - 13 Kas
Kia Sedona

momondo'da bulunan Saraybosna, Bosna- Hersek araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 91 - ₺ 409

Tüm Araç Türleri

₺ 104 - ₺ 850

₺ 189, Saraybosna, Bosna- Hersek içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Saraybosna, Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 91 ile yılın geri kalan zamanından %53 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Saraybosna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %48 daha ucuzdur. Saraybosna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Saraybosna Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 352, Saraybosna, Bosna- Hersek içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Saraybosna, Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 110 ile yılın geri kalan zamanından %69 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Saraybosna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha ucuzdur. Saraybosna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Saraybosna Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 154

10 Kas - 14 Kas
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 154

9 Kas - 13 Kas
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 159

10 Kas - 14 Kas
Chevrolet Sonic Sedan

Saraybosna Araç Kiralama Rehberi

Saraybosna, Bosna- Hersek için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

9,2

Konfor

9,2

Genel

9,2

Alış/İade

9,5

Fiyat-kalite dengesi

9,2
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,0

Genel

7,0

Alış/İade

7,0

Fiyat-kalite dengesi

7,0
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,0

Genel

7,0

Alış/İade

7,0

Fiyat-kalite dengesi

7,0
Genel bakış

Temizlik

3,2

Konfor

2,8

Genel

3,2

Alış/İade

3,2

Fiyat-kalite dengesi

3,6

Saraybosna, Bosna- Hersek ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Saraybosna Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Saraybosna Araç Kiralama

Eylül ayında, Saraybosna için 119 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Saraybosna içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Saraybosna içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Budget, Enterprise ve Alamo, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Saraybosna, Bosna- Hersek içinde Ekim ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ekim için Saraybosna içinde hafta sonu araç kiralamanın bu aramalara göre ortalama fiyatı ₺ 261 idi - fakat bazı kullanıcılar ₺ 87 kadar düşük fiyatlara da fırsatlar buldu. Ekim ayında Saraybosna için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 95 olmak üzere ortalama ₺ 238'dir.

Saraybosna içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Saraybosna içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 2 konumundan birinde GREEN MOTION ile kiralayabilirsin. ₺ 90, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 275 ödemeyi bekleyebilirsin.

Saraybosna, Bosna- Hersek içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Saraybosna içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Budget, Enterprise ve Alamo dahil olmak üzere Saraybosna içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Ekim ayında Saraybosna içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Ekim ayında Saraybosna seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Ekim ayında Saraybosna ortalama olarak 30 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 4 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Saraybosna içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 980'dir.

Saraybosna içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Avis, Saraybosna, Bosna- Hersek içinde 3 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Saraybosna, Bosna- Hersek içinde Avis şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 428 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Saraybosna, Bosna- Hersek için hız limiti nedir?

Saraybosna içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Saraybosna civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 80 km/saat'tir. Saraybosna içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.

Saraybosna içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Volkswagen Polo ve Ford Focus, Saraybosna içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Saraybosna içinde Volkswagen Polo kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 184 ve günlük en düşük ₺ 60 fiyata buldu. Ford Focus kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 64 ve ortalama fiyat günlük ₺ 143 civarındadır.

Saraybosna, Bosna- Hersek içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Eylül ayında Saraybosna içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 16 °C ve yağışın 20 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Saraybosna içinde Eylül ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Saraybosna içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Saraybosna içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Polo, Hyundai i10 ve Chevrolet Spark, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Saraybosna içinde sıcaklıklar Bosna-Hersek Federasyonu bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Eylül ayında Saraybosna içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Bosna-Hersek Federasyonu çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 17 °C ve yağış miktarının Saraybosna civarında olmasını bekleyebilirler.


Bosna- Hersek - diğer şehirlerdeki araçlar


Saraybosna içindeki havalimanlarında araç kiralama

Saraybosna yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Saraybosna seyahatini planlamaya başla