Saraybosna Araç Kiralama

Ucuz Saraybosna kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Saraybosna, Bosna- Hersek
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Saraybosna, Bosna- Hersek
10.12 Per
Öğle
17.12 Per
Öğle

Saraybosna içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 80 - ₺ 714

Ekonomi

₺ 86 - ₺ 293

Saraybosna içinde araç kiralamak için en ucuz ay Kasım ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 88 olan fiyatlardan %49 daha düşüktür. En pahalı ay ise Temmuz ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Şubat ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Saraybosna içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Saraybosna Araç Kiralama Rehberi

Saraybosna için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.2

9 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.3

6 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.7

6 yoruma göre


Saraybosna ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Saraybosna Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Saraybosna Araç Kiralama

Aralık ayında, Saraybosna için 239 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Saraybosna içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Saraybosna içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Enterprise, National ve Avis, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Saraybosna içinde Ocak ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ocak için Saraybosna içinde hafta sonu araç kiralamanın bu aramalara göre ortalama fiyatı ₺ 396 idi - fakat bazı kullanıcılar ₺ 148 kadar düşük fiyatlara da fırsatlar buldu. Ocak ayında Saraybosna için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 106 olmak üzere ortalama ₺ 204'dir.

Saraybosna içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Saraybosna içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 2 konumundan birinde GREEN MOTION ile kiralayabilirsin. ₺ 84, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 256 ödemeyi bekleyebilirsin.

Saraybosna içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Saraybosna içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Enterprise, National ve Avis dahil olmak üzere Saraybosna içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Ocak ayında Saraybosna içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Ocak ayında Saraybosna seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Ocak ayında Saraybosna ortalama olarak 20 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 1 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Saraybosna içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 910'dir.

Saraybosna içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Saraybosna içinde 12 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Saraybosna içinde Europcar şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 277 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Saraybosna için hız limiti nedir?

Saraybosna içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Saraybosna civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 80 km/saat'tir. Saraybosna içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.


Bosna- Hersek - diğer şehirlerdeki araçlar


Saraybosna seyahatini planlamaya başla