En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Saraybosna, Bosna-Hersek Federasyonu araba kiralama

Saraybosna, Bosna-Hersek Federasyonu içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
22.7 Pzt
29.7 Pzt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Saraybosna, Bosna-Hersek Federasyonu kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Saraybosna, Bosna-Hersek Federasyonu içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 496/day
Kompakt₺ 496/day
Orta₺ 957/day
Yolcu Minibüsü₺ 3.005/day
Lüks₺ 2.914/day
Kompakt SUV₺ 617/day
Ekonomi istasyon kasa₺ 818/day
Kompakt istasyon kasa₺ 1.316/day
Orta sınıf SUV₺ 2.138/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Saraybosna içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Saraybosna içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Saraybosna içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Saraybosna içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Payless acentesinden bulunmaktadır. Payless ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 178 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Saraybosna içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.162'dir.

Saraybosna içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

13 konum ile Europcar, Saraybosna içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Saraybosna içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Seat Ibiza ve Skoda Fabia, Saraybosna içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Saraybosna içinde Seat Ibiza kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 1.102 ve günlük en düşük ₺ 473 fiyata buldu. Skoda Fabia kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 479 ve ortalama fiyat günlük ₺ 1.147 civarındadır.

momondo'da bulunan Saraybosna, Bosna-Hersek Federasyonu araç kiralama fırsatları

Saraybosna içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 423 - ₺ 1.678

Tüm Araç Türleri

₺ 694 - ₺ 2.353

₺ 840, Saraybosna, Bosna- Hersek içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Saraybosna, Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 423 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Saraybosna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %39 daha ucuzdur. Saraybosna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Saraybosna küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.712, Saraybosna, Bosna- Hersek içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Saraybosna, Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 865 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Saraybosna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %20 daha pahalı. Saraybosna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Saraybosna standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.014, Saraybosna, Bosna- Hersek içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Saraybosna, Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.618 ile yılın geri kalan zamanından %47 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Saraybosna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %55 daha pahalı. Saraybosna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.869, Saraybosna, Bosna- Hersek içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Saraybosna, Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 762 ile yılın geri kalan zamanından %60 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Saraybosna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %27 daha pahalı. Saraybosna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Saraybosna SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.730, Saraybosna, Bosna- Hersek içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Saraybosna, Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.950 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Saraybosna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %64 daha pahalı. Saraybosna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Saraybosna minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.163, Saraybosna, Bosna- Hersek içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Saraybosna, Bosna- Hersek içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.794 ile yılın geri kalan zamanından %18 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Saraybosna içindeki ortalama bir kiralık araçtan %37 daha pahalı. Saraybosna içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Saraybosna lüks araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Honda City
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 496

9 Eki - 13 Eki
Honda City
Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 496

14 Eki - 18 Eki
Ford Fiesta
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 617

14 Eki - 18 Eki
Opel Corsa

Saraybosna araç kiralama rehberi

Saraybosna, Bosna-Hersek Federasyonu için tüm büyük araç kiralama şirketleri

CarWiz

4 konum

GREEN MOTION

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Enterprise Rent-A-Car

2 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

8,6

Genel

8,8

Alış Yeri/İade Yeri

9,1

Value

8,3
Genel bakış

Temizlik

5,5

Konfor

6,0

Genel

6,5

Alış Yeri/İade Yeri

6,5

Value

6,5

Budget

2 konum
Genel bakış

Temizlik

6,4

Konfor

6,4

Genel

6,4

Alış Yeri/İade Yeri

6,2

Value

6,2

Europcar

13 konum
Genel bakış

Temizlik

4,8

Konfor

4,8

Genel

5,2

Alış Yeri/İade Yeri

4,8

Value

5,2

keddy by Europcar

10 konum

Saraybosna içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Saraybosna seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

387 Rent A Car

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, Mini

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 533

En Popüler Model

Seat Ibiza
387 Rent A Car, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Saraybosna araç kiralama acentesidir. Ok Mobility ve Goldcar Rental SP, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Saraybosna şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve Mini.
Saraybosna içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 533'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.248'den başlamasını bekleyebilirsin.
Seat Ibiza, son 7 gün içinde Saraybosna içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Skoda Fabia araç modelini de tercih etmektedir.

Saraybosna içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Saraybosna içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Saraybosna, Bosna- Hersek içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ağustos için Saraybosna içinde hafta sonu araç kiralamanın bu aramalara göre ortalama fiyatı ₺ 1.352 idi - fakat bazı kullanıcılar ₺ 1.121 kadar düşük fiyatlara da fırsatlar buldu. Ağustos ayında Saraybosna için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 492 olmak üzere ortalama ₺ 1.553'dir.

Saraybosna, Bosna- Hersek içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Saraybosna içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Budget, Enterprise Rent-A-Car ve Avis dahil olmak üzere Saraybosna içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Saraybosna, Bosna- Hersek için hız limiti nedir?

Saraybosna içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Saraybosna civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 80 km/saat'tir. Saraybosna içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.

Saraybosna, Bosna- Hersek içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Saraybosna içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 19 °C ve yağışın 20 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Saraybosna içinde sıcaklıklar Bosna-Hersek Federasyonu bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Saraybosna içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Bosna-Hersek Federasyonu çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 21 °C ve yağış miktarının Saraybosna civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Saraybosna içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Saraybosna içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Saraybosna içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Saraybosna içindeki araçlar için 103 operatör mevcuttur.

Saraybosna içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Saraybosna dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Saraybosna içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Saraybosna içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Saraybosna içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Saraybosna içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, Saraybosna içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Saraybosna içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Saraybosna içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Saraybosna içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Saraybosna içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Saraybosna içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Saraybosna içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Saraybosna içindeki kiralık araçları, momondo üzerinden, spesifik olarak gelişmiş temizlik seçeneğine göre filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Saraybosna içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, Saraybosna içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Saraybosna seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
22.7 Pzt
Öğlen
29.7 Pzt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Saraybosna konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Saraybosna'da popüler kiralık araba türleri