Poznan Araç Kiralama

Ucuz Poznan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Poznan, Poland
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Poznan, Poland
10.12 Per
Öğle
17.12 Per
Öğle

Poznan Araç Kiralama Rehberi

Poznan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.2

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.8

2 yoruma göre


Poznan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Poznan Lawica Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Poznan Araç Kiralama

Aralık ayında, şu ana kadar 4 momondo kullanıcısı Poznan için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Poznan içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, National ve Hertz, Poznan içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Poznan içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Poznan içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Poznan içinde konumda günlük ortalama ₺ 157 araç kiralama fiyatı ile Ace, Poznan içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Poznan içinde Ace tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 150'dir.

Poznan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Poznan içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, National ve Hertz gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Poznan içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

GREEN MOTION , Poznan içinde 2 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Poznan içinde GREEN MOTION şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 279 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Poznan için hız limiti nedir?

Poznan içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Poznan civarındaki otobanlarda hız limiti 140 km/saat'tir. Poznan içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.


Polonya - diğer şehirlerdeki araçlar

Polonya genelinde Varşova, Kraków ve Wroclaw gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Poznan seyahatini planlamaya başla