Leipzig Araç Kiralama

Ucuz Leipzig kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Leipzig, Almanya
22 Oca — 29 Oca
Aynı iade yeri
Leipzig, Almanya
22.1 Cum
Öğle
29.1 Cum
Öğle

Leipzig Araç Kiralama Rehberi

Leipzig için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.6

2 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Leipzig ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Leipzig/Halle Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Leipzig Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Leipzig içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, Sixt ve Dollar, Leipzig içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Leipzig içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Leipzig içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Leipzig içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Enterprise, Sixt ve Dollar dahil olmak üzere Leipzig içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Leipzig için hız limiti nedir?

Leipzig içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Leipzig civarındaki otobanlarda hız limiti Rehber'tir. Leipzig içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Leipzig, Almanya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Ocak ayında Leipzig içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 0 °C ve yağışın 40 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Ocak gibi aylarda Leipzig seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir. Hava oldukça soğuktur ve kar yağma ve buzlanma ihtimali yüksektir.

Leipzig içinde sıcaklıklar Saksonya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Saksonya için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 40 mm yağış beklentisi ile 0 °C civarındadır. Leipzig içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Leipzig seyahatini planlamaya başla