En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Kahire araba kiralama

Kahire içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
23.7 Sal
30.7 Sal

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Kahire kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Kahire içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 1.057/day
Kompakt₺ 783/day
Orta₺ 1.323/day
Standart₺ 1.370/day
Minibüs₺ 3.763/day
Üst Orta sınıf SUV₺ 3.183/day
Yolcu Minibüsü₺ 8.838/day
Lüks₺ 3.486/day
Premium SUV₺ 4.292/day
Kompakt SUV₺ 1.664/day
Orta sınıf SUV₺ 2.473/day
Standart SUV₺ 2.788/day
Acentenin seçimi₺ 5.876/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Kahire içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Kahire içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Kahire içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Kahire içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Hertz acentesinden bulunmaktadır. Hertz ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 572 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Kahire içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 695'dir.

Kahire içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

7 konum ile Sixt, Kahire içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

momondo'da bulunan Kahire araç kiralama fırsatları

Kahire içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 820 - ₺ 2.009

Tüm Araç Türleri

₺ 1.107 - ₺ 3.481

₺ 1.255, Kahire, Mısır içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Kahire, Mısır içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 820 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Kahire içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha ucuzdur. Kahire içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kahire küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.828, Kahire, Mısır içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Kahire, Mısır içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 796 ile yılın geri kalan zamanından %57 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Kahire içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha ucuzdur. Kahire içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kahire standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.088, Kahire, Mısır içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Kahire, Mısır içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.285 ile yılın geri kalan zamanından %45 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Kahire içindeki ortalama bir kiralık araçtan %53 daha pahalı. Kahire içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.743, Kahire, Mısır içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Kahire, Mısır içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 913 ile yılın geri kalan zamanından %67 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Kahire içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha pahalı. Kahire içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kahire SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.244, Kahire, Mısır içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Kahire, Mısır içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.892 ile yılın geri kalan zamanından %16 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Kahire içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha pahalı. Kahire içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kahire minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Honda City
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 783

21 Eki - 25 Eki
Honda City
Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.057

1 Ağu - 10 Ağu
Ford Fiesta
Honda Civic
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.123

21 Eki - 25 Eki
Honda Civic

Kahire araç kiralama rehberi

Kahire için tüm büyük araç kiralama şirketleri

GREEN MOTION

1 konum
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

9,2

Genel

9,2

Alış Yeri/İade Yeri

8,8

Value

8,6

National

2 konum

Enterprise Rent-A-Car

2 konum
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,1

Genel

6,3

Alış Yeri/İade Yeri

5,9

Value

5,5

Europcar

4 konum
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,6

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

6,6

Alamo

1 konum
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

4,0

Genel

5,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,3

Value

4,0

Budget

5 konum
Genel bakış

Temizlik

6,5

Konfor

6,2

Genel

5,1

Alış Yeri/İade Yeri

4,8

Value

5,1

Kahire içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Kahire seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

GREEN MOTION

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, Standard

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.217

En Popüler Model

Class Economy Car
GREEN MOTION , bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Kahire araç kiralama acentesidir. Hertz ve Autounion Car Rental, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Kahire şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve Standard.
Kahire içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.217'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.108'den başlamasını bekleyebilirsin.
Class Economy Car, son 7 gün içinde Kahire içinde kiralanan en popüler araç modelidir.

Kahire içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Kahire içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Kahire, Mısır içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 1.323 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Ağustos ayı için Kahire içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 1.323 tutmaktadır. Daha fazla opsiyonla yaklaşık ₺ 1.347 olmak üzere bir haftalık kiralama için en düşük fiyat ₺ 1.343 idi.

Kahire, Mısır içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Kahire içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Alamo, Avis ve Europcar, Kahire içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Kahire, Mısır için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Kahire için hız sınırı: 60 km/saat. Kahire ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Kahire içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Kahire, Mısır içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Kahire içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 28 °C ve yağışın 0 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Kahire içinde sıcaklıklar Kahire bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Kahire içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Kahire çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 28 °C ve yağış miktarının Kahire civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Kahire içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Kahire içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Kahire içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Kahire içindeki araçlar için 47 operatör mevcuttur.

Kahire içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Kahire dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Kahire içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Kahire içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Kahire içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Kahire içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, Kahire içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Kahire içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Kahire içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Kahire içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Kahire içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, Kahire dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden Kahire içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Kahire içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Kahire içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. momondo, Kahire içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Kahire seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
23.7 Sal
Öğlen
30.7 Sal
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.