Bolonya Araç Kiralama

Ucuz Bolonya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bolonya, İtalya
27 Oca — 3 Şub
Aynı iade yeri
Bolonya, İtalya
27.1 Çar
Öğle
3.2 Çar
Öğle

Bolonya içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 82 - ₺ 920

Bolonya içinde araç kiralamak için en ucuz ay Kasım ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 82 olan fiyatlardan %54 daha düşüktür. En pahalı ay ise Ocak ayıdır. Bolonya içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Bolonya Araç Kiralama Rehberi

Bolonya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.6

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.1

8 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

11 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.6

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

17 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.2

2 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.8

12 yoruma göre


Bolonya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Venedik Marco Polo Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bolonya Araç Kiralama

Ocak ayında, Bolonya için şu ana kadar momondo üzerinden 63 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bolonya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Bolonya içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, Enterprise ve National, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bolonya içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Bolonya içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Goldcar Rental SP sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 116 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Bolonya içinde günlük ₺ 57 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Bolonya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Bolonya için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Bolonya için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Şubat ayında Bolonya içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Şubat ayında sıcaklıkların ortalama 9 °C olduğu ve genellikle 60 mm yağış alan Bolonya destinasyonuna seyahat edeceksen standart bir araç kiralamayı düşünebilirsin. Bolonya seyahatine çıkanlar arasında da popüler bir tercih olan standart araçlar, Şubat ayında değişiklik gösteren sıcaklıklarla ve yağışlarla baş edebilmektedir. Bolonya içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 326'dir.

Bolonya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

SICILY BY CAR , Bolonya içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Bolonya içinde 3 konum bulabilirsin ve Bolonya içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 180 ödemeyi bekleyebilirsin.

Bolonya için hız limiti nedir?

Bolonya içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Bolonya civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Bolonya içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Bolonya, İtalya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Bolonya, Ocak ayında genellikle 43 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 2 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Bolonya içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Bolonya içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Bolonya içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Bolonya içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Opel Corsa, Volkswagen Golf ve Ford Fiesta, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Bolonya içinde sıcaklıklar Emilia-Romagna bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Bolonya içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ocak ayında Emilia-Romagna içinde sıcaklıkların 2 °C ve yağış ihtimalinin 45,5 mm civarında olduğunu unutma.


Bolonya seyahatini planlamaya başla