En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Bolonya, Emilia-Romagna araba kiralama

Bolonya, Emilia-Romagna içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
19.6 Çar
26.6 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Bolonya, Emilia-Romagna kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Bolonya, Emilia-Romagna içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Bolonya içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Bolonya içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Bolonya içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Bolonya içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Target Italy acentesinden bulunmaktadır. Target Italy ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 290 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Bolonya içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 290'dir.

Bolonya içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

12 konum ile Sunnycars, Bolonya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Bolonya içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 1.789 (ve günlük ortalama ₺ 515 gibi düşük) bir fiyata Jeep Renegade model kiralık araçlar, Bolonya içindeki en popüler araçlardır. Bolonya içinde günlük ortalama ₺ 2.230'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 365) Volkswagen T-Cross kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Bolonya, Emilia-Romagna araç kiralama fırsatları

Bolonya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 499 - ₺ 2.233

Tüm Araç Türleri

₺ 727 - ₺ 2.796

₺ 1.212, Bolonya, İtalya içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bolonya, İtalya içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 499 ile yılın geri kalan zamanından %59 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Bolonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. Bolonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bolonya küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.245, Bolonya, İtalya içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bolonya, İtalya içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 721 ile yılın geri kalan zamanından %68 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Bolonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha pahalı. Bolonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bolonya standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.185, Bolonya, İtalya içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bolonya, İtalya içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.796 ile yılın geri kalan zamanından %44 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Bolonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %47 daha pahalı. Bolonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.727, Bolonya, İtalya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Bolonya, İtalya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 716 ile yılın geri kalan zamanından %59 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Bolonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %2 daha pahalı. Bolonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bolonya SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.025, Bolonya, İtalya içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Bolonya, İtalya içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.703 ile yılın geri kalan zamanından %11 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Bolonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha pahalı. Bolonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Ka
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 177

20 Haz - 29 Haz
Ford Ka
Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 545

20 Haz - 29 Haz
Hyundai i10
Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 591

20 Haz - 29 Haz
Ford Focus

Bolonya araç kiralama rehberi

Bolonya, Emilia-Romagna için tüm büyük araç kiralama şirketleri

GREEN MOTION

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,7

Konfor

8,6

Genel

8,1

Alış Yeri/İade Yeri

8,3

Value

7,5

Hertz

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0

Ecovia

5 konum
Genel bakış

Temizlik

4,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0

Europcar

4 konum

DRIVALIA

3 konum
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

Sunnycars

13 konum

Autovia

5 konum

Bolonya içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Bolonya seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

SURPRICE CAR RENTAL

Popüler Araç Türleri

Compact, Economy, Passenger Van

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 512

En Popüler Model

Jeep Renegade
SURPRICE CAR RENTAL , bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Bolonya araç kiralama acentesidir. Rental Plus ve Italy Car Rent, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Bolonya şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Economy ve Passenger Van.
Bolonya içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 512'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 677'den başlamasını bekleyebilirsin.
Jeep Renegade, son 7 gün içinde Bolonya içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Volkswagen T-Cross araç modelini de tercih etmektedir.

Bolonya içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Bolonya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Bolonya, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Bolonya için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Bolonya için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Bolonya, İtalya için hız limiti nedir?

Bolonya içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Bolonya civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Bolonya içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Bolonya içinde hangi araç kiralama şirketi Audi Q5 model araca sahip?

Bolonya, İtalya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Bolonya, Haziran ayında genellikle 53 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 21 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Bolonya içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Bolonya içinde sıcaklıklar Emilia-Romagna bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Bolonya içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Emilia-Romagna içinde sıcaklıkların 20 °C ve yağış ihtimalinin 52 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Bolonya içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Bolonya içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Bolonya içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Bolonya içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 127 operatör mevcuttur.

Bolonya içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Bolonya dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Bolonya içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Bolonya içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Bolonya içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo üzerinden Bolonya içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, Bolonya içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Bolonya içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

momondo, Bolonya içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Bolonya içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

momondo üzerinden Bolonya içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, Bolonya dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden Bolonya içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Bolonya içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Bolonya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Bolonya seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
19.6 Çar
Öğlen
26.6 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Bolonya konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Bolonya'da popüler kiralık araba türleri