Bolonya, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Bolonya, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bolonya, Bologna, İtalya
27 Nis — 4 May
Aynı iade yeri
Bolonya, Bologna, İtalya
27.4 Sal
Öğle
4.5 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

Bolonya Araç Kiralama Rehberi

Bolonya, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.6

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.1

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

9 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

11 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.6

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

17 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.2

2 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.8

12 yoruma göre


Bolonya, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Venedik Marco Polo Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bolonya Araç Kiralama

Nisan ayında, Bolonya için şu ana kadar momondo üzerinden 63 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bolonya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Bolonya içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, Enterprise ve National, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bolonya, İtalya içinde Mayıs ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Mayıs ayı boyunca Bolonya içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 662 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 572 civarında olabilir ve bu Bolonya için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Bolonya içinde bir hafta kiralama için ₺ 291, normal bir fırsat fakat Mayıs ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 120 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Bolonya içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Bolonya içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Goldcar Rental SP sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 126 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Bolonya içinde günlük ₺ 61 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Bolonya, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Bolonya için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Bolonya için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Mayıs ayında Bolonya içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Sıcaklık ortalama 21 °C ve yağış miktarı 53 mm iken Mayıs ayı için en iyi kiralık araç seçeneği üstü açılır arabalardır. Bolonya içinde üstü açılabilen bir araç kiraladığında havalarının nasıl gideceği konusunda endişelenmeden keyifli bir şekilde bölgeyi gezebilirsin. Yine de aracını kiralamadan ve de seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmeni öneriyoruz. Bolonya içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 236'dir.

Bolonya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

SICILY BY CAR , Bolonya, İtalya içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Bolonya, İtalya içinde 3 konum bulabilirsin ve Bolonya, İtalya içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 195 ödemeyi bekleyebilirsin.

Bolonya, İtalya için hız limiti nedir?

Bolonya içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Bolonya civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Bolonya içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Bolonya, İtalya içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Bolonya, Nisan ayında genellikle 67 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 13 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Bolonya içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Bolonya içinde Nisan ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Bolonya içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Bolonya içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Opel Corsa, Volkswagen Golf ve Ford Fiesta, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Bolonya içinde sıcaklıklar Emilia-Romagna bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Bolonya içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Nisan ayında Emilia-Romagna içinde sıcaklıkların 12 °C ve yağış ihtimalinin 60 mm civarında olduğunu unutma.


Bolonya içindeki havalimanlarında araç kiralama

Bolonya yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Bolonya seyahatini planlamaya başla