Bolonya, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Bolonya, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bolonya, Bologna, İtalya
4 Ağu — 11 Ağu
Aynı iade yeri
Bolonya, Bologna, İtalya
4.8 Çar
Öğle
11.8 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Bolonya, İtalya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 111 - ₺ 353

Tüm Araç Türleri

₺ 115 - ₺ 556

₺ 192, Bolonya, İtalya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Bolonya, İtalya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 111 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Bolonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %28 daha ucuzdur. Bolonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bolonya Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 251, Bolonya, İtalya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Bolonya, İtalya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 119 ile yılın geri kalan zamanından %53 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Bolonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha ucuzdur. Bolonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bolonya Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 153, Bolonya, İtalya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Bolonya, İtalya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 90 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Bolonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %43 daha ucuzdur. Bolonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bolonya SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Bolonya Araç Kiralama Rehberi

Bolonya, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

9,5

Konfor

9,5

Genel

9,5

Alış/İade

9,5

Fiyat-kalite dengesi

9,5
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

6,8

Genel

7,6

Alış/İade

7,6

Fiyat-kalite dengesi

7,6
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,6

Genel

6,6

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

6,6
Genel bakış

Temizlik

8,9

Konfor

8,9

Genel

5,9

Alış/İade

4,9

Fiyat-kalite dengesi

6,9
Genel bakış

Temizlik

5,4

Konfor

5,4

Genel

5,2

Alış/İade

5,6

Fiyat-kalite dengesi

4,8
Genel bakış

Temizlik

4,0

Konfor

4,0

Genel

4,0

Alış/İade

4,0

Fiyat-kalite dengesi

4,0

Bolonya, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Venedik Marco Polo Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bolonya Araç Kiralama

Temmuz ayında, Bolonya için şu ana kadar momondo üzerinden 63 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bolonya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Bolonya içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Europcar, Hertz ve Alamo, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bolonya, İtalya içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Ağustos ayı boyunca Bolonya içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 702 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 606 civarında olabilir ve bu Bolonya için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Bolonya içinde bir hafta kiralama için ₺ 308, normal bir fırsat fakat Ağustos ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 127 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Bolonya içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Bolonya içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Goldcar Rental SP sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 133 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Bolonya içinde günlük ₺ 65 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Bolonya, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Bolonya için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Bolonya için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Ağustos ayında Bolonya içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Sıcaklık ortalama 20 °C ve yağış miktarı 61 mm iken Ağustos ayı için en iyi kiralık araç seçeneği üstü açılır arabalardır. Bolonya içinde üstü açılabilen bir araç kiraladığında havalarının nasıl gideceği konusunda endişelenmeden keyifli bir şekilde bölgeyi gezebilirsin. Yine de aracını kiralamadan ve de seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmeni öneriyoruz. Bolonya içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 250'dir.

Bolonya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

SICILY BY CAR , Bolonya, İtalya içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Bolonya, İtalya içinde 3 konum bulabilirsin ve Bolonya, İtalya içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 206 ödemeyi bekleyebilirsin.

Bolonya, İtalya için hız limiti nedir?

Bolonya içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Bolonya civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Bolonya içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Bolonya, İtalya içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Bolonya, Temmuz ayında genellikle 43 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 24 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Bolonya içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Temmuz içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Bolonya içinde sıcaklıkların Temmuz ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Bolonya içinde sıcaklıklar Emilia-Romagna bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Bolonya içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Temmuz ayında Emilia-Romagna içinde sıcaklıkların 23 °C ve yağış ihtimalinin 48,5 mm civarında olduğunu unutma.


Bolonya içindeki havalimanlarında araç kiralama

Bolonya yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Bolonya seyahatini planlamaya başla