Palermo Araç Kiralama

Ucuz Palermo kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Palermo, Sicilya, İtalya
22 Oca — 29 Oca
Aynı iade yeri
Palermo, Sicilya, İtalya
22.1 Cum
Öğle
29.1 Cum
Öğle

Palermo Araç Kiralama Rehberi

Palermo için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.0

7 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.7

22 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

7 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

19 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.6

1 yoruma göre


Palermo ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Palermo Punta Raisi Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Palermo Araç Kiralama

Ocak ayında, Palermo için 3 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Palermo içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, Avis ve Hertz, Palermo içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Palermo içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Palermo içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Palermo için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Palermo içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Palermo için hız limiti nedir?

Palermo için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Palermo civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Palermo içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Palermo, İtalya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Ocak ayında Palermo içinde sıcaklıklar 13 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 72 mm civarındadır. Bu bilgi Palermo içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Palermo içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Palermo içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Palermo içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Beetle Cabriolet, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Palermo içinde sıcaklıklar Sicilya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Palermo içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Sicilya genelinde sıcaklıkların genellikle 12 °C ve yağış miktarının 73,5 mm olduğunu bilmen önemli.


Palermo seyahatini planlamaya başla