Coimbra Araç Kiralama

Ucuz Coimbra kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Coimbra, Portekiz
8 Ara — 15 Ara
Aynı iade yeri
Coimbra, Portekiz
8.12 Sal
Öğle
15.12 Sal
Öğle

Coimbra Araç Kiralama Rehberi

Coimbra için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.7

4 yoruma göre


Coimbra ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Porto Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Coimbra Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Coimbra içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, Avis ve Dollar, Coimbra içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Coimbra içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Coimbra içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Coimbra için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Coimbra için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Coimbra için hız limiti nedir?

Coimbra içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Coimbra civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 100 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.


Portekiz - diğer şehirlerdeki araçlar

Portekiz genelinde Lizbon, Porto ve Cascais gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Coimbra seyahatini planlamaya başla