Porto Araç Kiralama

Ucuz Porto kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Porto, Portekiz
22 Oca — 29 Oca
Aynı iade yeri
Porto, Portekiz
22.1 Cum
Öğle
29.1 Cum
Öğle

Porto Araç Kiralama Rehberi

Porto için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.8

34 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

39 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

9 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.9

11 yoruma göre


Porto ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Porto Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Porto Araç Kiralama

Ocak ayında, Porto için 20 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Porto içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Porto içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Avis ve Hertz gibi konumlarda sunulmaktadır. Porto içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Porto içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Porto için Alamo, Avis ve Hertz gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Porto içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Şubat ayında Porto içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Porto seyahatine Şubat ayında çıkacaksan ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik bir araç kiraladığında buzlanma veya karla başa çıkman zor olacaktır fakat ılık veya yağmurlu havalar için ekonomik araçlar idealdir. Porto / Şubat ayında sıcaklıklar ortalama 12 °C ve yağış miktarı 90 mm civarındadır - ekonomik bir araç kiralamak için bu şartlar idealdir. Porto içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 51'dir.

Porto için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Porto için hız sınırı: 50 km/saat. Porto ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Porto içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Porto, Portekiz içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Porto, Ocak ayında genellikle 158 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 9 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Porto içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Porto içinde Ocak ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Porto içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Porto içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Focus Wagon, Volkswagen Polo ve Ford Fiesta, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Porto içinde sıcaklıklar Porto Bölgesi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Porto Bölgesi için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 158 mm yağış beklentisi ile 9 °C civarındadır. Porto içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Portekiz - diğer şehirlerdeki araçlar

Portekiz genelinde Lizbon, Funchal ve Cascais gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Porto seyahatini planlamaya başla

  • Porto için son fiyat istatistiklerini al

    Seyahat için en iyi zamanı, en ucuz fiyatları ve en popüler havayollarını bul

    Porto şehrine giden uçuşları bulun
  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Porto semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Porto otelleri