Porto, Portekiz Araç Kiralama

Ucuz Porto, Portekiz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Porto, Portekiz
20 Haz — 27 Haz
Aynı iade yeri
Porto, Portekiz
20.6 Paz
Öğle
27.6 Paz
Öğle
Sürücünün yaşı:

Porto Araç Kiralama Rehberi

Porto, Portekiz için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

8,5

Genel

8,4

Alış/İade

8,4

Fiyat-kalite dengesi

8,2
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

9,5

Genel

8,5

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,5
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,5

Genel

6,5

Alış/İade

6,2

Fiyat-kalite dengesi

6,2
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0

Porto, Portekiz ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Porto Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Porto Araç Kiralama

Haziran ayında, Porto için 20 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Porto içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Porto içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Avis ve Hertz gibi konumlarda sunulmaktadır. Porto içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Porto, Portekiz içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Porto içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 218 olmak üzere ₺ 218 kadar düşük fiyatlar bulduk. Temmuz ayında Porto içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 83 idi - fakat ₺ 83 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Porto, Portekiz içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Porto için Alamo, Avis ve Hertz gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Porto içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Temmuz ayında Porto içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında Porto içinde gezinmenin en yolu üstü açılabilir bir araç kiralamaktır. Porto için Temmuz ayında sıcaklıklar ortalama 20 °C ve yağış miktarı 27 mm olduğu için soğuk veya yağışlı havalara denk gelme olasılığın oldukça düşük. Porto içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.567'dir.

Porto, Portekiz için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Porto için hız sınırı: 50 km/saat. Porto ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Porto içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Porto, Portekiz içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Porto, Haziran ayında genellikle 46 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 18 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Porto içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Porto içinde sıcaklıklar genellikle Haziran ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Porto içinde sıcaklıklar Porto Bölgesi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Porto Bölgesi için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 46 mm yağış beklentisi ile 18 °C civarındadır. Porto içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Portekiz - diğer şehirlerdeki araçlar

Portekiz genelinde Lizbon, Funchal ve Cascais gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Porto seyahatini planlamaya başla