Kayseri, Kayseri (il) içinde Araç Kiralama

Kayseri, Kayseri (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Kayseri, Türkiye
16 Ağu — 23 Ağu
Aynı iade yeri
Kayseri, Türkiye
16.8 Sal
Öğle
23.8 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

Kayseri, Kayseri (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Kayseri, Kayseri (il) içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Citroen C3 Aircross
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 24

17 Eki - 27 Eki
Citroen C3 Aircross
Opel Astra
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 19

1 Eyl - 22 Eyl
Opel Astra
Opel Insignia
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 56

8 Kas - 12 Kas
Opel Insignia
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 17

8 Kas - 12 Kas
Renault Clio
Ford Transit Connect
veya benzeri Orta boy istasyon kasa
Maksimum 5 yolcu
6 kapılı araçlar

Günlük ₺ 20

19 Eyl - 31 Eki
Ford Transit Connect
Citroen C3 Aircross
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu
5 kapılı araçlar

Günlük ₺ 27

17 Eki - 31 Eki
Citroen C3 Aircross
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 20

19 Eyl - 31 Eki
Hyundai Accent Hatch
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 20

19 Eyl - 31 Eki
Renault Clio
Ford Transit Connect
veya benzeri Orta boy istasyon kasa
Maksimum 5 yolcu
6 kapılı araçlar

Günlük ₺ 44

8 Kas - 12 Kas
Ford Transit Connect

momondo'da bulunan Kayseri, Kayseri (il) araç kiralama fırsatları

Kayseri içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 358 - ₺ 1.234

Tüm Araç Türleri

₺ 661 - ₺ 2.010

₺ 534, Kayseri, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 358 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %53 daha ucuzdur. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kayseri Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 805, Kayseri, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 413 ile yılın geri kalan zamanından %49 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kayseri Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.376, Kayseri, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 513 ile yılın geri kalan zamanından %63 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.013, Kayseri, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 559 ile yılın geri kalan zamanından %45 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha ucuzdur. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kayseri SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.562, Kayseri, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 921 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha pahalı. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.462, Kayseri, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 450 ile yılın geri kalan zamanından %70 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha pahalı. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 17

8 Kas - 12 Kas
Renault Clio
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 16

17 Eki - 27 Eki
Hyundai Accent Hatch

Kayseri araç kiralama rehberi

Kayseri, Kayseri (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Kayseri içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Kayseri seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Pandora Car Hire

Popüler Araç Türleri

Compact, Economy, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 397

En Popüler Model

Ford Focus
Pandora Car Hire, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Kayseri araç kiralama acentesidir. Nissa Car Rental ve Rent Go Rent A Car, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Kayseri şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Economy ve Intermediate.
Kayseri içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 397'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 885'den başlamasını bekleyebilirsin.
Ford Focus, son 7 gün içinde Kayseri içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Hyundai Accent araç modelini de tercih etmektedir.

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Kayseri içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Kayseri Kalesi5,5 km
Erciyes Kayak Merkezi25,8 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Kayseri Kalesi82,9 km
Erciyes Kayak Merkezi84,3 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Kayseri Kalesi4,1 km
Erciyes Kayak Merkezi24,5 km

Kayseri içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Kayseri içindeki en popüler oteller

Kayseri içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Kayseri içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Eylül ayında Kayseri içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 651 olmak üzere ₺ 327 kadar düşük fiyatlar bulduk. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 412 - ₺ 684 olarak değiştiriyor.

Kayseri içinde 2 konumda günlük ortalama ₺ 594 araç kiralama fiyatı ile Pandora Car Hire, Kayseri içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Kayseri içinde Pandora Car Hire tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 266'dir.

Kayseri içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Hertz, Windycar ve Avis, Kayseri içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Eylül ayında Kayseri seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Eylül ayında Kayseri ortalama olarak 20 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 12 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Kayseri içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 659'dir.

Budget, Kayseri, Türkiye içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Kayseri, Türkiye içinde 2 konumda günlük ₺ 2.333 ödemeyi bekleyebilirsin.

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Kayseri için hız sınırı: 50 km/saat. Kayseri ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Kayseri içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Genellikle Kayseri içinde Ağustos ayında sıcaklık 21 °C civarında seyreder ve 0 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Ağustos ayında Kayseri (il) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 0 mm yağış beklentisi ile 21 °C civarındadır. Kayseri içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Kayseri civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

Kayseri civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

Kayseri içinde popüler olan kiralık araç türleri

Kayseri içindeki bu popüler kiralık araç türlerinden dilediğinizi kiralayın

Kayseri seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Kayseri içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

Evet. momondo, Kayseri içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo, özel olarak Kayseri içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Kayseri dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.