Kayseri, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Kayseri, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kayseri, Türkiye
10 Ağu — 17 Ağu
Aynı iade yeri
Kayseri, Türkiye
10.8 Sal
Öğle
17.8 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Kayseri, Türkiye araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 195 - ₺ 554

Tüm Araç Türleri

₺ 202 - ₺ 919

₺ 298, Kayseri, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 195 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %48 daha ucuzdur. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kayseri Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 419, Kayseri, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 174 ile yılın geri kalan zamanından %59 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %26 daha ucuzdur. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kayseri Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 764, Kayseri, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 637 ile yılın geri kalan zamanından %17 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %26 daha pahalı. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kayseri Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 527, Kayseri, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 241 ile yılın geri kalan zamanından %55 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %7 daha ucuzdur. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kayseri SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 634, Kayseri, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 430 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %11 daha pahalı. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kayseri Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Pandora Car Hire

Günlük ₺ 177

14 Eyl - 3 Eki
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Pandora Car Hire

Günlük ₺ 180

14 Eyl - 3 Eki
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Nissa Car Rental

Günlük ₺ 182

14 Eyl - 3 Eki
Chevrolet Sonic Sedan

Kayseri Araç Kiralama Rehberi

Kayseri, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri
5,7
Orta
1 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

4,6

Konfor

6,6

Genel

5,3

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

5,3
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

4,0

Genel

3,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

4,0
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Erciyes Kayak Merkezi25,8 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Erciyes Kayak Merkezi84,3 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Erciyes Kayak Merkezi24,5 km

Kayseri, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kayseri Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kayseri Araç Kiralama

Ağustos ayında, Kayseri için 2.184 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kayseri içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Kayseri içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kayseri, Türkiye içinde Eylül ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Eylül ayında Kayseri içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 348 olmak üzere ₺ 157 kadar düşük fiyatlar bulduk. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 162 - ₺ 307 olarak değiştiriyor.

Kayseri içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Kayseri içinde 2 konumda günlük ortalama ₺ 271 araç kiralama fiyatı ile ESSENCE CAR RENTAL , Kayseri içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Kayseri içinde ESSENCE CAR RENTAL tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 153'dir.

Kayseri, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Kayseri içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Hertz, Windycar ve Avis, Kayseri içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Eylül ayında Kayseri içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Eylül ayında Kayseri seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Eylül ayında Kayseri ortalama olarak 20 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 12 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Kayseri içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 286'dir.

Kayseri içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

ESSENCE CAR RENTAL , Kayseri, Türkiye içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Kayseri, Türkiye içinde 2 konumda günlük ₺ 271 ödemeyi bekleyebilirsin.

Kayseri, Türkiye için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Kayseri için hız sınırı: 50 km/saat. Kayseri ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Kayseri içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Kayseri, Türkiye içinde Ağustos ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Kayseri içinde Ağustos ayında sıcaklık 21 °C civarında seyreder ve 0 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ağustos içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Kayseri içinde sıcaklıklar genellikle Ağustos ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Kayseri içinde sıcaklıklar Kayseri (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ağustos ayında Kayseri (il) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 0 mm yağış beklentisi ile 21 °C civarındadır. Kayseri içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Kayseri içindeki havalimanlarında araç kiralama

Kayseri yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Kayseri seyahatini planlamaya başla