Kayseri, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Kayseri, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kayseri, Türkiye
9 Ara — 16 Ara
Aynı iade yeri
Kayseri, Türkiye
9.12 Per
Öğle
16.12 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

Kayseri, Türkiye kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Sana en uygun kiralık aracı bul
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Sixt

Günlük ₺ 168

20 Ara - 20 Oca
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 172

26 Ara - 23 Oca
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 213

26 Ara - 23 Oca
Audi A3

momondo'da bulunan Kayseri, Türkiye araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 311 - ₺ 880

Tüm Araç Türleri

₺ 321 - ₺ 1.459

₺ 474, Kayseri, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 311 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %48 daha ucuzdur. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kayseri Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 666, Kayseri, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 276 ile yılın geri kalan zamanından %59 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %26 daha ucuzdur. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kayseri Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 1.213, Kayseri, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.012 ile yılın geri kalan zamanından %17 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %26 daha pahalı. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kayseri Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 837, Kayseri, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 382 ile yılın geri kalan zamanından %55 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %7 daha ucuzdur. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kayseri SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 1.008, Kayseri, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Kayseri, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 683 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Kayseri içindeki ortalama bir kiralık araçtan %11 daha pahalı. Kayseri içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kayseri Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Sixt

Günlük ₺ 168

20 Ara - 20 Oca
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Sixt

Günlük ₺ 171

26 Ara - 23 Oca
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Windycar

Günlük ₺ 186

19 Ara - 19 Oca
Chevrolet Sonic Sedan

Kayseri Araç Kiralama Rehberi

Kayseri, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri
5,7
Fena değil
1 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

4,6

Konfor

6,6

Genel

5,3

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

5,3
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

4,0

Genel

3,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

4,0
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Erciyes Kayak Merkezi25,8 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Erciyes Kayak Merkezi84,3 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Erciyes Kayak Merkezi24,5 km

Kayseri, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kayseri Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kayseri Araç Kiralama

Aralık ayında, Kayseri için 1.333 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kayseri içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Kayseri içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kayseri, Türkiye içinde Ocak ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ocak ayında Kayseri içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 553 olmak üzere ₺ 248 kadar düşük fiyatlar bulduk. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 258 - ₺ 487 olarak değiştiriyor.

Kayseri içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Kayseri içinde 2 konumda günlük ortalama ₺ 430 araç kiralama fiyatı ile ESSENCE CAR RENTAL , Kayseri içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Kayseri içinde ESSENCE CAR RENTAL tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 244'dir.

Kayseri, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Kayseri içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Hertz, Windycar ve Avis, Kayseri içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Ocak ayında Kayseri içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Kayseri için Ocak ayında görülen sıcaklık değerleri düşünüldüğünde SUV kiralamanın ideal olacağını söyleyebiliriz. Ocak ayında Kayseri genellikle sıcaklıklar ortalama 0 °C ve yağış 30 mm civarında seyretmektedir. Hava durumu yıldan yıla farklılık gösterse de SUV, AWD yani dört çeker özelliği ile kar ve buzda kolay manevra yapabileceği için buradaki en iyi alternatifin olacaktır. Kayseri içinde SUV bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 759'dir.

Kayseri içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

ESSENCE CAR RENTAL , Kayseri, Türkiye içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Kayseri, Türkiye içinde 2 konumda günlük ₺ 430 ödemeyi bekleyebilirsin.

Kayseri, Türkiye için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Kayseri için hız sınırı: 50 km/saat. Kayseri ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Kayseri içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Kayseri, Türkiye içinde Aralık ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Kayseri içinde Aralık ayında sıcaklık 0 °C civarında seyreder ve 30 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Aralık içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Aralık gibi aylarda Kayseri seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir. Hava oldukça soğuktur ve kar yağma ve buzlanma ihtimali yüksektir.

Kayseri içinde sıcaklıklar Kayseri (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Aralık ayında Kayseri (il) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 30 mm yağış beklentisi ile 0 °C civarındadır. Kayseri içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Kayseri içindeki havalimanlarında araç kiralama

Kayseri yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Kayseri seyahatini planlamaya başla