En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Antalya, Antalya (il) araba kiralama

Antalya, Antalya (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
17.6 Pzt
24.6 Pzt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Antalya, Antalya (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Antalya, Antalya (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Antalya içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Antalya içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Antalya içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Antalya içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle DMR Car acentesinden bulunmaktadır. DMR Car ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 198 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Antalya içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 372'dir.

Antalya içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

7 konum ile Enterprise Rent-A-Car, Antalya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Antalya içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Antalya içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 803 fiyata Renault Clio kiralık araçları tercih ediyor. Fiat Tipo, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 953. Kullanıcılarımız, Antalya içinde günlük ₺ 198 gibi düşük bir fiyata Renault Clio ve günlük ₺ 242 gibi düşük bir fiyata Fiat Tipo model kiralık araçlar buldu.

momondo'da bulunan Antalya, Antalya (il) araç kiralama fırsatları

Antalya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 501 - ₺ 1.624

Tüm Araç Türleri

₺ 793 - ₺ 2.326

₺ 848, Antalya, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 501 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %34 daha ucuzdur. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Antalya küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.126, Antalya, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 593 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %13 daha ucuzdur. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Antalya standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.917, Antalya, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.805 ile yılın geri kalan zamanından %29 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %68 daha pahalı. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.413, Antalya, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 879 ile yılın geri kalan zamanından %38 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha pahalı. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Antalya SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.833, Antalya, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 975 ile yılın geri kalan zamanından %47 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %31 daha pahalı. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Antalya minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.892, Antalya, Türkiye içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.827 ile yılın geri kalan zamanından %22 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %74 daha pahalı. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Fiat Tipo
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 624

19 Haz - 26 Haz
Fiat Tipo
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 625

15 Haz - 21 Haz
Renault Clio
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 710

24 Haz - 30 Haz
Hyundai Accent Hatch

Antalya araç kiralama rehberi

Antalya, Antalya (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Europcar

5 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

6,0

Enterprise Rent-A-Car

6 konum
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,3

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

6,6

Value

7,3

Garenta

3 konum
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,3

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,3

Value

7,3

CIRCULAR

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

4,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,0

Value

8,0

Nissa Car Rental

6 konum

Renticar

6 konum

Eren Rent

4 konum

keddy by Europcar

4 konum

Antalya içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Antalya seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

DMR Car

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 437

En Popüler Model

Renault Clio
DMR Car, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Antalya araç kiralama acentesidir. Hit ve Avec Car Rental, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Antalya şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve SUV.
Antalya içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 437'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 852'den başlamasını bekleyebilirsin.
Renault Clio, son 7 gün içinde Antalya içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Class Compact Wagon araç modelini de tercih etmektedir.

Antalya içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Antalya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Antalya, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Antalya içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 547 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 1.251 idi. Temmuz ayında Antalya içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 1.313 idi - fakat ₺ 469 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Antalya, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Antalya için Europcar, Avec Car Rental ve Eternal Rental gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Antalya içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Antalya, Türkiye için hız limiti nedir?

Antalya içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Antalya civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Antalya içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Antalya içinde hangi araç kiralama şirketi Kia Stonic model araca sahip?

Antalya, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Antalya içinde Haziran ayında sıcaklık 24 °C civarında seyreder ve 10 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Antalya içinde sıcaklıklar Antalya (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Antalya içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Antalya (il) içinde sıcaklıkların 24 °C ve yağış ihtimalinin 9 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Antalya içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Antalya içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Antalya içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Antalya içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 157.

Antalya içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Antalya dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Antalya içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Antalya içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Antalya içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Antalya içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, Antalya içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Antalya içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Antalya içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Antalya içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Antalya içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Kesinlikle! momondo, Antalya içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

momondo üzerinden Antalya içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Antalya içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

momondo üzerinden Antalya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Antalya içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Antalya seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
17.6 Pzt
Öğlen
24.6 Pzt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Antalya konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Antalya'da popüler kiralık araba türleri