Antalya, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Antalya, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Antalya, Türkiye
23 Eyl — 30 Eyl
Aynı iade yeri
Antalya, Türkiye
23.9 Per
Öğle
30.9 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Antalya, Türkiye kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Sana en uygun kiralık aracı bul
Audi A3
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Goldcar Rental SP

Günlük ₺ 180

1 Kas - 10 Kas
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Goldcar Rental SP

Günlük ₺ 101

25 Eki - 1 Kas
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Goldcar Rental SP

Günlük ₺ 118

25 Eki - 10 Kas
Chevrolet Sonic Sedan

momondo'da bulunan Antalya, Türkiye araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 140 - ₺ 400

Tüm Araç Türleri

₺ 190 - ₺ 855

₺ 233, Antalya, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 140 ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha ucuzdur. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Antalya Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 347, Antalya, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 172 ile yılın geri kalan zamanından %51 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %28 daha ucuzdur. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Antalya Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 590, Antalya, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 345 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Antalya Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 390, Antalya, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 349 ile yılın geri kalan zamanından %11 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha ucuzdur. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Antalya SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 554, Antalya, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 387 ile yılın geri kalan zamanından %31 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha pahalı. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Antalya Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 700, Antalya, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 748 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %32 daha pahalı. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Antalya Lüks kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 251, Antalya, Türkiye içindeki Üstü Açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Üstü Açık kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 399 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Üstü Açık kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %48 daha ucuzdur. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Antalya Üstü Açık kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Goldcar Rental SP

Günlük ₺ 98

25 Eki - 10 Kas
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Goldcar Rental SP

Günlük ₺ 101

25 Eki - 1 Kas
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Goldcar Rental SP

Günlük ₺ 118

25 Eki - 10 Kas
Chevrolet Sonic Sedan

Antalya Araç Kiralama Rehberi

Antalya, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
9,0
Mükemmel
2 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

8,6

Genel

9,3

Alış/İade

9,3

Fiyat-kalite dengesi

8,6
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,3

Genel

7,3

Alış/İade

7,3

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

5,6

Konfor

5,6

Genel

5,0

Alış/İade

5,6

Fiyat-kalite dengesi

5,0

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Lara Plaji5,9 km
Cumhuriyet Meydanı8,8 km
Konyaalti Plaji11,7 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Lara Plaji145,2 km
Cumhuriyet Meydanı156,8 km
Konyaalti Plaji159,2 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Konyaalti Plaji132,0 km
Cumhuriyet Meydanı133,4 km
Lara Plaji143,8 km

Antalya, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Antalya Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Antalya Araç Kiralama

Eylül ayında, şu ana kadar 532 momondo kullanıcısı Antalya için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Antalya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Europcar, Alamo ve National, Antalya içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Antalya içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Antalya, Türkiye içinde Ekim ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ekim ayında Antalya içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 98 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 218 idi. Ekim ayında Antalya içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 175 idi - fakat ₺ 81 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Antalya içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Antalya içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren CIRCULAR sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 273 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Antalya içinde günlük ₺ 47 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Antalya, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Antalya için Europcar, GREEN MOTION ve Alamo gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Antalya içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Ekim ayında Antalya içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Antalya seyahatine Ekim ayında çıkacaksan ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik bir araç kiraladığında buzlanma veya karla başa çıkman zor olacaktır fakat ılık veya yağmurlu havalar için ekonomik araçlar idealdir. Antalya / Ekim ayında sıcaklıklar ortalama 15 °C ve yağış miktarı 110 mm civarındadır - ekonomik bir araç kiralamak için bu şartlar idealdir. Antalya içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 162'dir.

Antalya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Antalya, Türkiye içinde 3 konum bulunmaktadır. Bu Europcar noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 405'den kiralık araç bulmaktadır.

Antalya, Türkiye için hız limiti nedir?

Antalya içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Antalya civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Antalya içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Antalya içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Antalya içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 169 fiyata Hyundai Accent kiralık araçları tercih ediyor. Ford Focus, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 191. Kullanıcılarımız, Antalya içinde günlük ₺ 32 gibi düşük bir fiyata Hyundai Accent ve günlük ₺ 35 gibi düşük bir fiyata Ford Focus model kiralık araçlar buldu.

Antalya içinde hangi araç kiralama şirketi Audi Q7 model araca sahip?

Şu anda Avec Car Rental, Antalya içinde günlük ortalama ₺ 1.418 fiyata Audi Q7 model kiralık araca sahip.Antalya içindeki Audi Q7 model kiralık araçların müsaitliğinin kısa sürede değişebileceğini lütfen unutma.

Antalya, Türkiye içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Antalya içinde Eylül ayında sıcaklık 25 °C civarında seyreder ve 10 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Antalya içinde sıcaklıklar genellikle Eylül ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Antalya içinde sıcaklıklar Antalya (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Antalya içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Eylül ayında Antalya (il) içinde sıcaklıkların 24 °C ve yağış ihtimalinin 11 mm civarında olduğunu unutma.


Antalya içindeki havalimanlarında araç kiralama

Antalya yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Antalya seyahatini planlamaya başla