Antalya, Antalya (il) içinde Araç Kiralama

Antalya, Antalya (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Antalya, Türkiye
26 May — 2 Haz
Aynı iade yeri
Antalya, Türkiye
26.5 Per
Öğle
2.6 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Antalya, Antalya (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Antalya, Antalya (il) içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 22

24 May - 31 May
Toyota Fortuner
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 15

25 May - 4 Haz
BMW 3 Series
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 16

24 May - 20 Haz
Fiat 500
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 13

25 May - 4 Haz
Mitsubishi Colt
Toyota Avensis Touring Sports
veya benzeri Orta boy istasyon kasa
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 16

26 May - 2 Haz
Toyota Avensis Touring Sports
Ford EcoSport
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 23

26 May - 28 May
Ford EcoSport
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 31

24 May - 31 May
Toyota Fortuner
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 19

31 May - 4 Haz
Kia Forte
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 23

26 May - 28 May
BMW 3 Series

momondo'da bulunan Antalya, Antalya (il) araç kiralama fırsatları

Antalya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 265 - ₺ 724

Tüm Araç Türleri

₺ 642 - ₺ 1.588

₺ 463, Antalya, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 265 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %53 daha ucuzdur. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Antalya Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 688, Antalya, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 445 ile yılın geri kalan zamanından %36 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha ucuzdur. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Antalya Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.161, Antalya, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 711 ile yılın geri kalan zamanından %39 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %16 daha pahalı. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 906, Antalya, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 643 ile yılın geri kalan zamanından %30 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha ucuzdur. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Antalya SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.204, Antalya, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 731 ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Antalya Minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.602, Antalya, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.347 ile yılın geri kalan zamanından %16 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %40 daha pahalı. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 549, Antalya, Türkiye içindeki Üstü Açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Üstü Açık kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 754 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Üstü Açık kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha ucuzdur. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 15

26 May - 28 May
Mitsubishi Colt
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 13

25 May - 4 Haz
Mitsubishi Colt
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 12

25 May - 29 May
Kia Forte

Antalya araç kiralama rehberi

Antalya, Antalya (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0
8,6
Mükemmel
2 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

8,0

Genel

9,0

Alış Yeri/İade Yeri

9,0

Value

8,0
6,4
İyi
1 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

6,0
Genel bakış

Temizlik

5,2

Konfor

5,2

Genel

4,4

Alış Yeri/İade Yeri

5,2

Value

4,4
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Antalya içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Lara Plaji5,9 km
Cumhuriyet Meydanı8,8 km
Konyaalti Plaji11,7 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Lara Plaji145,2 km
Cumhuriyet Meydanı156,8 km
Konyaalti Plaji159,2 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Konyaalti Plaji132,0 km
Cumhuriyet Meydanı133,4 km
Lara Plaji143,8 km

Antalya içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Antalya içindeki en popüler oteller

Antalya İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Antalya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Haziran ayında Antalya içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 291 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 625 idi. Haziran ayında Antalya içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 467 idi - fakat ₺ 228 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Antalya içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Rhodium sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 369 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Antalya içinde günlük ₺ 160 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Antalya için Europcar, GREEN MOTION ve Alamo gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Antalya içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Antalya için Haziran ayında sıcaklıklar 27 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. Antalya içinde Haziran ayı boyunca sadece 0 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. Antalya içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 997'dir.

Antalya, Türkiye içinde 4 konum bulunmaktadır. Bu Europcar noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 659'den kiralık araç bulmaktadır.

Antalya içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Antalya civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Antalya içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Genellikle Antalya içinde Mayıs ayında sıcaklık 20 °C civarında seyreder ve 30 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Antalya içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Mayıs ayında Antalya (il) içinde sıcaklıkların 19 °C ve yağış ihtimalinin 30,8 mm civarında olduğunu unutma.


Antalya civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

Antalya civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

Antalya seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Antalya içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, Antalya içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

Evet. momondo, Antalya içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

Kesinlikle! momondo, Antalya içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

Evet. momondo, Antalya içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

Sınırsız kilometre, Antalya içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.