Antalya, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Antalya, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Antalya, Türkiye
29 Haz — 6 Tem
Aynı iade yeri
Antalya, Türkiye
29.6 Sal
Öğle
6.7 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Antalya, Türkiye araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 146 - ₺ 415

Tüm Araç Türleri

₺ 198 - ₺ 888

₺ 242, Antalya, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 146 ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha ucuzdur. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Antalya Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 361, Antalya, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 179 ile yılın geri kalan zamanından %51 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %28 daha ucuzdur. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Antalya Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 613, Antalya, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Antalya Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 405, Antalya, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha ucuzdur. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Antalya SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 576, Antalya, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha pahalı. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Antalya Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 727, Antalya, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %32 daha pahalı. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Antalya Lüks kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 261, Antalya, Türkiye içindeki Üstü Açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Antalya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Üstü Açık kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Üstü Açık kiralık bir araç genellikle Antalya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %48 daha ucuzdur. Antalya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Antalya Üstü Açık kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Goldcar Rental SP

Günlük ₺ 222

7 Ağu - 21 Ağu
Chevrolet Sonic Sedan
Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Goldcar Rental SP

Günlük ₺ 228

7 Ağu - 21 Ağu
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Europcar

Günlük ₺ 235

1 Ağu - 20 Ağu
Chevrolet Sonic Sedan

Antalya Araç Kiralama Rehberi

Antalya, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
9,0
Mükemmel
2 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

8,6

Genel

9,3

Alış/İade

9,3

Fiyat-kalite dengesi

8,6
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,3

Genel

7,3

Alış/İade

7,3

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

4,8

Konfor

4,8

Genel

4,0

Alış/İade

4,8

Fiyat-kalite dengesi

4,0

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Lara Plaji5,9 km
Cumhuriyet Meydanı8,8 km
Konyaalti Plaji11,7 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Lara Plaji145,2 km
Cumhuriyet Meydanı156,8 km
Konyaalti Plaji159,2 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Konyaalti Plaji132,0 km
Cumhuriyet Meydanı133,4 km
Lara Plaji143,8 km

Antalya, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Antalya Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Antalya Araç Kiralama

Haziran ayında, şu ana kadar 6.297 momondo kullanıcısı Antalya için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Antalya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Europcar, Alamo ve National, Antalya içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Antalya içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Antalya, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Antalya içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 102 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 227 idi. Temmuz ayında Antalya içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 182 idi - fakat ₺ 84 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Antalya içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Antalya içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren CIRCULAR sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 283 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Antalya içinde günlük ₺ 48 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Antalya, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Antalya için Europcar, GREEN MOTION ve Alamo gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Antalya içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Temmuz ayında Antalya içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Antalya için Temmuz ayında sıcaklıklar 27 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. Antalya içinde Temmuz ayı boyunca sadece 0 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. Antalya içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 668'dir.

Antalya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Antalya, Türkiye içinde 3 konum bulunmaktadır. Bu Europcar noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 421'den kiralık araç bulmaktadır.

Antalya, Türkiye için hız limiti nedir?

Antalya içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Antalya civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Antalya içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Antalya, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Antalya içinde Haziran ayında sıcaklık 24 °C civarında seyreder ve 10 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Antalya içinde sıcaklıklar genellikle Haziran ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Antalya içinde sıcaklıklar Antalya (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Antalya içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Antalya (il) içinde sıcaklıkların 24 °C ve yağış ihtimalinin 9,2 mm civarında olduğunu unutma.


Antalya içindeki havalimanlarında araç kiralama

Antalya yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Antalya seyahatini planlamaya başla