Sivas, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Sivas, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Sivas, Türkiye
17 Nis — 24 Nis
Aynı iade yeri
Sivas, Türkiye
17.4 Cmt
Öğle
24.4 Cmt
Öğle

Sivas içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 181 - ₺ 759

Aile boyu

₺ 179 - ₺ 498

Ekonomi

₺ 177 - ₺ 447

Sivas, Türkiye içinde araç kiralamak için en ucuz ay Mart ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 181 olan fiyatlardan %40 daha düşüktür. En pahalı ay ise Eylül ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Şubat ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Aileniz için daha geniş bir araca ihtiyacınız varsa 6+ koltuklu geniş araçlar genellikle Mart ayında en ucuzdur. Sivas içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Sivas, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Sivas Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Sivas Araç Kiralama

Nisan ayında, şu ana kadar 214 momondo kullanıcısı Sivas için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Sivas içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Avis, Sixt ve Hertz, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Sivas içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Sivas, Türkiye içinde Mayıs ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Mayıs ayında Sivas içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 346 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 462 idi. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 370 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 370.

Sivas içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Sivas içinde 2 konumda günlük ortalama ₺ 434 araç kiralama fiyatı ile Europcar, Sivas içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Sivas içinde Europcar tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 232'dir.

Sivas, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Sivas için Avis, Sixt ve Hertz gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Sivas içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Sivas içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Global Rent A Car, 14 konuma sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 451 ödemeyi bekleyebilirler.

Sivas, Türkiye için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Sivas için hız sınırı: 50 km/saat. Sivas ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Sivas içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Sivas, Sivas (il), Türkiye içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Nisan ayında Sivas içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 9 °C ve yağışın 50 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Sivas içinde Nisan ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Sivas içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Sivas içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Opel Corsa ve Hyundai i10, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Sivas içinde sıcaklıklar Sivas (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Nisan ayında Sivas içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Sivas (il) genelinde sıcaklıkların genellikle 9 °C ve yağış miktarının 50 mm olduğunu bilmen önemli.


Sivas içindeki havalimanlarında araç kiralama

Sivas yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Sivas seyahatini planlamaya başla