Sivas, Sivas (il) içinde Araç Kiralama

Sivas, Sivas (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sivas, Türkiye
30 May — 6 Haz
Aynı iade yeri
Sivas, Türkiye
30.5 Pzt
Öğle
6.6 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Sivas, Sivas (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Sivas, Sivas (il) içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
BMW X1
veya benzeri Üst Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 51

25 Haz - 2 Tem
BMW X1
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 29

29 May - 5 Haz
BMW 3 Series
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 39

30 May - 11 Haz
Fiat 500
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 40

30 May - 10 Haz
Mitsubishi Colt
Lancia Voyager
veya benzeri Minibüs
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 109

30 May - 11 Haz
Lancia Voyager
Toyota Avensis Touring Sports
veya benzeri Orta boy istasyon kasa
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 75

30 May - 11 Haz
Toyota Avensis Touring Sports
Ford EcoSport
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 35

30 May - 10 Haz
Ford EcoSport
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 30

30 May - 10 Haz
Toyota Fortuner
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 41

30 May - 11 Haz
Kia Forte

momondo'da bulunan Sivas, Sivas (il) araç kiralama fırsatları

Sivas içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 404 - ₺ 835

Tüm Araç Türleri

₺ 480 - ₺ 2.116

₺ 613, Sivas, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Sivas, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 404 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Sivas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %56 daha ucuzdur. Sivas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sivas Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.211, Sivas, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Sivas, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 605 ile yılın geri kalan zamanından %51 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Sivas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %12 daha ucuzdur. Sivas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sivas Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.495, Sivas, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Sivas, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 511 ile yılın geri kalan zamanından %66 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Sivas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %9 daha pahalı. Sivas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sivas Büyük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.413, Sivas, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Sivas, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 954 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Sivas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha pahalı. Sivas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sivas SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.077, Sivas, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Sivas, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 891 ile yılın geri kalan zamanından %58 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Sivas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %34 daha pahalı. Sivas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sivas Minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 39

30 May - 11 Haz
Fiat 500
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 28

30 May - 10 Haz
Kia Forte
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 29

30 May - 11 Haz
Fiat 500

Sivas araç kiralama rehberi

Sivas, Sivas (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Sivas içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Sivas içindeki en popüler oteller

Sivas İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Sivas içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Haziran ayında Sivas içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 537 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 720 idi. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 483 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 598.

Sivas içinde 2 konumda günlük ortalama ₺ 726 araç kiralama fiyatı ile Pandora Car Hire, Sivas içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Sivas içinde Pandora Car Hire tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 374'dir.

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Sivas için hız sınırı: 50 km/saat. Sivas ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Sivas içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Mayıs ayında Sivas içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 13 °C ve yağışın 50 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Mayıs ayında Sivas içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Sivas (il) genelinde sıcaklıkların genellikle 13 °C ve yağış miktarının 50 mm olduğunu bilmen önemli.


Sivas civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

Sivas civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

Sivas seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Sivas içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Sivas içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Sivas içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Sivas içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

Evet. Sivas içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.