En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Sivas, Sivas (il) araba kiralama

Sivas, Sivas (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
15.6 Cmt
22.6 Cmt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Sivas, Sivas (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Sivas, Sivas (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Sivas içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Sivas içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Sivas içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Sivas içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Pandora Car Hire acentesinden bulunmaktadır. Pandora Car Hire ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 1.207 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Sivas içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 2.076'dir.

Sivas içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Ford Puma, Sivas içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Sivas içindeki kiralık Ford Puma modellerini günlük ₺ 2.221 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 2.294 civarındadır.Citroen C-Elysée, günlük ortalama ₺ 1.585 fiyata ve günlük ₺ 1.261 gibi düşük fırsatlara Sivas içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

momondo'da bulunan Sivas, Sivas (il) araç kiralama fırsatları

Sivas içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.035 - ₺ 3.283

Tüm Araç Türleri

₺ 1.293 - ₺ 4.701

₺ 1.911, Sivas, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Sivas, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.035 ile yılın geri kalan zamanından %46 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Sivas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha ucuzdur. Sivas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sivas küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.242, Sivas, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Sivas, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 949 ile yılın geri kalan zamanından %71 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Sivas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha pahalı. Sivas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sivas standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.621, Sivas, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Sivas, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 897 ile yılın geri kalan zamanından %66 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Sivas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha pahalı. Sivas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.276, Sivas, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Sivas, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.092 ile yılın geri kalan zamanından %53 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Sivas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %9 daha ucuzdur. Sivas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sivas SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 6.180, Sivas, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Sivas, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.100 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Sivas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %60 daha pahalı. Sivas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.694

15 Tem - 28 Tem
Ford Fiesta
Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.700

15 Tem - 28 Tem
Ford Focus
Peugeot 208
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.831

15 Tem - 28 Tem
Peugeot 208

Sivas araç kiralama rehberi

Sivas, Sivas (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Global Rent A Car

15 konum

keddy by Europcar

3 konum

Nokta Rent A Car

3 konum

CIRCULAR

2 konum

ESSENCE CAR RENTAL

2 konum

Europcar

2 konum

Sivas içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Sivas seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Nissa Car Rental

Popüler Araç Türleri

Compact, SUV, Economy

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.399

En Popüler Model

Ford Puma
Nissa Car Rental, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Sivas araç kiralama acentesidir. Pandora Car Hire ve Avis, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Sivas şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, SUV ve Economy.
Sivas içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.399'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.957'den başlamasını bekleyebilirsin.
Ford Puma, son 7 gün içinde Sivas içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Citroen C-Elysée araç modelini de tercih etmektedir.

Sivas içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Sivas içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Sivas, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Sivas içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 1.413 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 2.717 idi. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 1.888 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 1.888.

Sivas, Türkiye için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Sivas için hız sınırı: 50 km/saat. Sivas ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Sivas içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Sivas içinde hangi araç kiralama şirketi Fiat Tipo model araca sahip?

Sivas, Sivas (il), Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Sivas içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 16 °C ve yağışın 30 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Sivas içinde sıcaklıklar Sivas (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Sivas içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Sivas (il) genelinde sıcaklıkların genellikle 16 °C ve yağış miktarının 30 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Sivas içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Sivas içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Sivas içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Sivas içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 56.

Sivas içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Sivas dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Sivas içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Sivas içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Sivas içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Sivas içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Sivas içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Sivas içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Sivas içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Sivas içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

momondo üzerinden Sivas içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Sivas içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Sivas içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Sivas içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Sivas içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Sivas seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
15.6 Cmt
Öğlen
22.6 Cmt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Sivas konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Sivas'ta popüler kiralık araba türleri