Sivas içinde Global Rent A Car araç kiralama

Sivas içindeki Global Rent A Car kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Sivas, Türkiye
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
Sivas, Türkiye
4.12 Cmt
Öğle
11.12 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Sivas (il), Sivas içindeki Global Rent A Car kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 411 - ₺ 807

Tüm Araç Türleri

₺ 411 - ₺ 1.435

Sivas, Sivas (il) içinde Global Rent A Car acentesinden Küçük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 411 olduğu Küçük ayıdır. Günlük ₺ 411, Sivas içinde Global Rent A Car Küçük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 540'den %24 daha düşüktür. Şubat, Sivas içinde Global Rent A Car acentesinden Küçük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Global Rent A Car acentesinden Ağustos ayında Küçük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.


Sivas - Global Rent A Car şubeleri

Aşağıdan Sivas içindeki tüm Global Rent A Car kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.

Sivas içindeki Global Rent A Car kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Sivas içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Global Rent A Car, Sivas içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Global Rent A Car, Sivas içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Sivas - Global Rent A Car acentesinin Aralık ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Aralık ayında Sivas içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralamanın günlük ücreti ortalama ₺ 662 tutmaktadır fakat kullanıcılarımız günlük ₺ 427 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar buldu. Sivas içinde Global Rent A Car acentesinden 1 haftalık araç kiralaman gerekiyorsa Aralık ayında fiyatların ₺ 4.633 olmasını bekleyebilirsin. Bu veriler için geçen yılın kiralama fiyatları baz alınmaktadır fakat momondo'da benzer fiyatları bulma ihtimalin yüksektir.

 • Global Rent A Car acentesinin Sivas Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Sivas Havalimanı içinde 1 konum bulunmaktadır. Global Rent A Car araç kiralama acentesinin adres: Sivas airport.

 • Aralık ayında Sivas içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Günlük ortalama ₺ 445 ile Aralık ayında Sivas içinde Global Rent A Car acentesinden Ekonomi araç kiralamak momondo kullanıcıları arasında en popüler seçenektir. Ayrıca, geçtiğimiz Aralık ayında Ekonomi için bulunan en düşük fiyat olan günlük ₺ 292 gibi bir fiyata Sivas içinde Global Rent A Car araç kiralama fırsatları bulman mümkün.

 • Sivas içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Günlük ortalama ₺ 445 ile Ekonomi, Sivas içinde Global Rent A Car acentesinden kiralayabileceğin en ucuz araç kiralama seçeneğidir. Sivas içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralayan kullanıcılarımız (%59 oranında), tasarruf etmek için son 12 ay içinde Ekonomi araç rezerve etti. Ekonomi bir araç için günlük ₺ 445, Global Rent A Car acentesinin sunduğu en pahalı aracın ortalama fiyatından %41 daha düşüktür. Daha uygun fiyatlı bir araç kiralayarak tasarruf edebilirsin.

 • Sivas içinde kaç tane Sivas araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Global Rent A Car acentesinin Sivas içinde 14 araç kiralama noktası bulunmaktadır. Sivas airport - Sivas, kullanıcılarımız arasında en popüler olan konumdur. Son 12 ay içinde Global Rent A Car acentesinden Sivas içinde araç kiralayan kullanıcılarımız (%52 oranında) araçlarını Sivas airport noktasından teslim almayı tercih etti.