Lizbon, Portekiz Araç Kiralama

Ucuz Lizbon, Portekiz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Lizbon, Portekiz
29 Haz — 6 Tem
Aynı iade yeri
Lizbon, Portekiz
29.6 Sal
Öğle
6.7 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Lizbon, Portekiz araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 65 - ₺ 473

Tüm Araç Türleri

₺ 65 - ₺ 836

₺ 132, Lizbon, Portekiz içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Lizbon, Portekiz içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Lizbon içindeki ortalama bir kiralık araçtan %51 daha ucuzdur. Lizbon içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Lizbon Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 228, Lizbon, Portekiz içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Lizbon, Portekiz içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Lizbon içindeki ortalama bir kiralık araçtan %15 daha ucuzdur. Lizbon içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Lizbon Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Lizbon Araç Kiralama Rehberi

Lizbon, Portekiz için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,1

Genel

7,5

Alış/İade

7,5

Fiyat-kalite dengesi

7,4
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

7,3

Genel

8,0

Alış/İade

7,3

Fiyat-kalite dengesi

8,6
Genel bakış

Temizlik

8,7

Konfor

7,8

Genel

7,0

Alış/İade

6,8

Fiyat-kalite dengesi

7,2
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,5

Genel

7,0

Alış/İade

6,7

Fiyat-kalite dengesi

7,2
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,1

Genel

6,5

Alış/İade

6,2

Fiyat-kalite dengesi

6,4
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

6,8

Genel

6,1

Alış/İade

5,9

Fiyat-kalite dengesi

6,5
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,4

Genel

5,6

Alış/İade

4,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0

Lizbon, Portekiz ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Lizbon Portela Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Lizbon Araç Kiralama

Haziran ayında, momondo kullancıları için 32, Lizbon kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Lizbon içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Lizbon içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Dollar, Thrifty ve Hertz gibi konumlarda sunulmaktadır. Lizbon içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Lizbon, Portekiz içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Temmuz ayı boyunca Lizbon içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 148 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 148 civarında olabilir ve bu Lizbon için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 723 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 723.

Lizbon içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Lizbon için en ucuz kiralık araç fırsatlarını şehirde 3 konumda hizmet veren SURPRICE CAR RENTAL tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. momondo kullanıcıları ₺ 139 gibi düşük bir fiyata günlük kiralık araçlar buldu fakat Lizbon içinde SURPRICE CAR RENTAL araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 336'dir.

Lizbon, Portekiz içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Lizbon içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde SADORENT, Dollar ve Global Rent A Car dahil olmak üzere Lizbon içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Temmuz ayında Lizbon içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Sıcaklık ortalama 23 °C ve yağış miktarı 7 mm iken Temmuz ayı için en iyi kiralık araç seçeneği üstü açılır arabalardır. Lizbon içinde üstü açılabilen bir araç kiraladığında havalarının nasıl gideceği konusunda endişelenmeden keyifli bir şekilde bölgeyi gezebilirsin. Yine de aracını kiralamadan ve de seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmeni öneriyoruz. Lizbon içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 178'dir.

Lizbon, Portekiz için hız limiti nedir?

Lizbon içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Lizbon civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 100 km/saat'tir. Lizbon içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Lizbon, Portekiz içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Lizbon içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 20 °C ve yağışın 17 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Lizbon içinde sıcaklıkların Haziran ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Lizbon içinde sıcaklıklar Lizbon Bölgesi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Lizbon içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Lizbon Bölgesi çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 20 °C ve yağış miktarının Lizbon civarında olmasını bekleyebilirler.


Portekiz - diğer şehirlerdeki araçlar

Portekiz genelinde Porto, Funchal ve Cascais gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Lizbon içindeki havalimanlarında araç kiralama

Lizbon yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Lizbon seyahatini planlamaya başla