Lizbon Araç Kiralama

Ucuz Lizbon kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Lizbon, Portekiz
9 Ara — 16 Ara
Aynı iade yeri
Lizbon, Portekiz
9.12 Çar
Öğle
16.12 Çar
Öğle

Lizbon Araç Kiralama Rehberi

Lizbon için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.6

110 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

45 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.5

59 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.1

43 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.7

31 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

2 yoruma göre


Lizbon ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Lizbon Portela Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Lizbon Araç Kiralama

Aralık ayında, momondo kullancıları için 32, Lizbon kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Lizbon içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Lizbon içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Enterprise ve National gibi konumlarda sunulmaktadır. Lizbon içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Lizbon içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Lizbon için en ucuz kiralık araç fırsatlarını şehirde 3 konumda hizmet veren SURPRICE CAR RENTAL tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. momondo kullanıcıları ₺ 124 gibi düşük bir fiyata günlük kiralık araçlar buldu fakat Lizbon içinde SURPRICE CAR RENTAL araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 301'dir.

Lizbon içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Lizbon içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Enterprise ve National dahil olmak üzere Lizbon içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Ocak ayında Lizbon içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu kişi Ocak ayında yapacakları Lizbon seyahatinde ekonomik bir aracı tercih edecektir. Yağış miktarı ortalama 90 mm ve sıcaklık 13 °C civarındayken ekonomik bir araç, ıslak yol şartları ile baş etme kapasitesi ve sağladığı yakıt verimliliği ile ideal bir seçenektir. Lizbon içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 43'dir.

Lizbon içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Sixt, Lizbon içinde 4 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 603'dir.

Lizbon için hız limiti nedir?

Lizbon içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Lizbon civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 100 km/saat'tir. Lizbon içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.


Portekiz - diğer şehirlerdeki araçlar


Lizbon seyahatini planlamaya başla