En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Lizbon, Lizbon Bölgesi araba kiralama

Lizbon, Lizbon Bölgesi içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
23.7 Sal
30.7 Sal

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Lizbon, Lizbon Bölgesi kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Lizbon, Lizbon Bölgesi içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Lizbon içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Lizbon içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Lizbon içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Lizbon içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Goldcar Rental SP acentesinden bulunmaktadır. Goldcar Rental SP ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 175 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Lizbon içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 520'dir.

Lizbon içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

17 konum ile keddy by Europcar, Lizbon içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Lizbon içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Volkswagen Polo, Lizbon içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Lizbon içindeki kiralık Volkswagen Polo modellerini günlük ₺ 233 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 612 civarındadır.Fiat 500, günlük ortalama ₺ 499 fiyata ve günlük ₺ 149 gibi düşük fırsatlara Lizbon içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

momondo'da bulunan Lizbon, Lizbon Bölgesi araç kiralama fırsatları

Lizbon içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 322 - ₺ 1.132

Tüm Araç Türleri

₺ 328 - ₺ 2.038

₺ 592, Lizbon, Portekiz içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Lizbon, Portekiz içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 322 ile yılın geri kalan zamanından %46 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Lizbon içindeki ortalama bir kiralık araçtan %48 daha ucuzdur. Lizbon içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Lizbon küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.373, Lizbon, Portekiz içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Lizbon, Portekiz içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 225 ile yılın geri kalan zamanından %84 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Lizbon içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Lizbon içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Lizbon standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.010, Lizbon, Portekiz içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Lizbon, Portekiz içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.800 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Lizbon içindeki ortalama bir kiralık araçtan %63 daha pahalı. Lizbon içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.051, Lizbon, Portekiz içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Lizbon, Portekiz içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 196 ile yılın geri kalan zamanından %82 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Lizbon içindeki ortalama bir kiralık araçtan %7 daha ucuzdur. Lizbon içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Lizbon SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.227, Lizbon, Portekiz içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Lizbon, Portekiz içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.293 ile yılın geri kalan zamanından %5 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Lizbon içindeki ortalama bir kiralık araçtan %9 daha pahalı. Lizbon içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 359, Lizbon, Portekiz içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Lizbon, Portekiz içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 346 ile yılın geri kalan zamanından %4 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Lizbon içindeki ortalama bir kiralık araçtan %69 daha ucuzdur. Lizbon içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 235

12 Eyl - 15 Eyl
Hyundai i10
Nissan Micra
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 283

12 Eyl - 15 Eyl
Nissan Micra
Peugeot 301
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 286

12 Eyl - 15 Eyl
Peugeot 301

Lizbon araç kiralama rehberi

Lizbon, Lizbon Bölgesi için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

7,9

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,2

Value

7,2

DRIVEONHOLIDAYS

4 konum
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,4

Genel

7,2

Alış Yeri/İade Yeri

6,8

Value

7,4
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,8

Genel

6,5

Alış Yeri/İade Yeri

6,4

Value

6,1

Budget

3 konum
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,4

Genel

6,3

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

6,3

Europcar

10 konum
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

7,6

Genel

6,4

Alış Yeri/İade Yeri

6,1

Value

6,0

SURPRICE CAR RENTAL

4 konum
Genel bakış

Temizlik

6,4

Konfor

6,4

Genel

6,2

Alış Yeri/İade Yeri

4,8

Value

5,7

keddy by Europcar

17 konum

Free2Move

10 konum

Lizbon içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Lizbon seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Klass Wagen

Popüler Araç Türleri

Compact, Economy, Mini

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 329

En Popüler Model

Volkswagen Polo
Klass Wagen, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Lizbon araç kiralama acentesidir. Centauro ve Record Go, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Lizbon şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Economy ve Mini.
Lizbon içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 329'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 571'den başlamasını bekleyebilirsin.
Volkswagen Polo, son 7 gün içinde Lizbon içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Fiat 500 araç modelini de tercih etmektedir.

Lizbon içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Lizbon içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Lizbon, Portekiz içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Lizbon içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Hertz, Budget ve Global Rent A Car dahil olmak üzere Lizbon içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Ağustos ayında Lizbon içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Sıcaklık ortalama 22 °C ve yağış miktarı 29 mm iken Ağustos ayı için en iyi kiralık araç seçeneği üstü açılır arabalardır. Lizbon içinde üstü açılabilen bir araç kiraladığında havalarının nasıl gideceği konusunda endişelenmeden keyifli bir şekilde bölgeyi gezebilirsin. Yine de aracını kiralamadan ve de seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmeni öneriyoruz. Lizbon içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 663'dir.

Lizbon, Portekiz için hız limiti nedir?

Lizbon içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Lizbon civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 100 km/saat'tir. Lizbon içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Lizbon içinde hangi araç kiralama şirketi Toyota Yaris Cross model araca sahip?

Lizbon, Portekiz içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Lizbon içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 23 °C ve yağışın 6 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Lizbon içinde sıcaklıklar Lizbon Bölgesi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Lizbon içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Lizbon Bölgesi çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 23 °C ve yağış miktarının Lizbon civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Lizbon içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Lizbon içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Lizbon içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Lizbon içindeki araçlar için 206 operatör mevcuttur.

Lizbon içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Lizbon dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Lizbon içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Lizbon içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Lizbon içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo üzerinden Lizbon içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, Lizbon içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Lizbon içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Lizbon içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Lizbon içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Lizbon içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Lizbon içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Lizbon içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Lizbon dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

momondo üzerinden Lizbon içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Lizbon içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Lizbon seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
23.7 Sal
Öğlen
30.7 Sal
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Lizbon konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Lizbon'da popüler kiralık araba türleri