Lizbon, Portekiz Araç Kiralama

Ucuz Lizbon, Portekiz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Lizbon, Portekiz
17 Nis — 24 Nis
Aynı iade yeri
Lizbon, Portekiz
17.4 Cmt
Öğle
24.4 Cmt
Öğle

Lizbon Araç Kiralama Rehberi

Lizbon, Portekiz için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.6

110 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

45 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.5

59 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.1

43 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.7

31 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

2 yoruma göre


Lizbon, Portekiz ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Lizbon Portela Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Lizbon Araç Kiralama

Nisan ayında, momondo kullancıları için 32, Lizbon kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Lizbon içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Lizbon içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Enterprise ve National gibi konumlarda sunulmaktadır. Lizbon içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Lizbon, Portekiz içinde Mayıs ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Mayıs ayı boyunca Lizbon içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 137 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 137 civarında olabilir ve bu Lizbon için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 672 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 672.

Lizbon içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Lizbon için en ucuz kiralık araç fırsatlarını şehirde 3 konumda hizmet veren SURPRICE CAR RENTAL tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. momondo kullanıcıları ₺ 129 gibi düşük bir fiyata günlük kiralık araçlar buldu fakat Lizbon içinde SURPRICE CAR RENTAL araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 313'dir.

Lizbon, Portekiz içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Lizbon içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Enterprise ve National dahil olmak üzere Lizbon içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Mayıs ayında Lizbon içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Sıcaklık ortalama 20 °C ve yağış miktarı 17 mm iken Mayıs ayı için en iyi kiralık araç seçeneği üstü açılır arabalardır. Lizbon içinde üstü açılabilen bir araç kiraladığında havalarının nasıl gideceği konusunda endişelenmeden keyifli bir şekilde bölgeyi gezebilirsin. Yine de aracını kiralamadan ve de seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmeni öneriyoruz. Lizbon içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 165'dir.

Lizbon içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Sixt, Lizbon, Portekiz içinde 5 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 627'dir.

Lizbon, Portekiz için hız limiti nedir?

Lizbon içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Lizbon civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 100 km/saat'tir. Lizbon içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Lizbon, Portekiz içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Nisan ayında Lizbon içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 15 °C ve yağışın 65 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Lizbon içinde Nisan ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Lizbon içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Lizbon içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Opel Corsa, Smart Fortwo ve Volkswagen Golf, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Lizbon içinde sıcaklıklar Lizbon Bölgesi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Nisan ayında Lizbon içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Lizbon Bölgesi çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 15 °C ve yağış miktarının Lizbon civarında olmasını bekleyebilirler.


Portekiz - diğer şehirlerdeki araçlar

Portekiz genelinde Porto, Funchal ve Cascais gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Lizbon içindeki havalimanlarında araç kiralama

Lizbon yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Lizbon seyahatini planlamaya başla