En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Las Vegas, Nevada araba kiralama

Las Vegas, Nevada içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
20.7 Cmt
27.7 Cmt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Las Vegas, Nevada kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Las Vegas, Nevada içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Las Vegas içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Las Vegas içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Las Vegas içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Las Vegas içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Easirent acentesinden bulunmaktadır. Easirent ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 1.291 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Las Vegas içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.395'dir.

Las Vegas içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

37 konum ile Enterprise Rent-A-Car, Las Vegas içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Las Vegas içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Las Vegas içinde Ford Mustang Convertible model araç kiralamak momondo kullanıcıları arasındaki en popüler tercihtir. Nissan Rogue bu tercihi takip eder. Kullanıcılarımız, günlük ortalama ₺ 3.186 ve günlük en düşük ₺ 1.894'ye Las Vegas içinde Ford Mustang Convertible araç kiralama fırsatları gördü. Las Vegas içinde Nissan Rogue kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 2.383'dir fakat bu modeli, günlük ₺ 1.710 gibi düşük bir fiyata da bulabilirsin.

momondo'da bulunan Las Vegas, Nevada araç kiralama fırsatları

Las Vegas içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.233 - ₺ 4.323

Tüm Araç Türleri

₺ 2.200 - ₺ 4.182

₺ 2.275, Las Vegas, ABD içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Las Vegas, ABD içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.233 ile yılın geri kalan zamanından %46 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Las Vegas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha ucuzdur. Las Vegas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Las Vegas küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.103, Las Vegas, ABD içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Las Vegas, ABD içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.826 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Las Vegas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha pahalı. Las Vegas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Las Vegas standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.082, Las Vegas, ABD içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Las Vegas, ABD içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.805 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Las Vegas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha pahalı. Las Vegas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Las Vegas büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.682, Las Vegas, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Las Vegas, ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.196 ile yılın geri kalan zamanından %19 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Las Vegas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %11 daha ucuzdur. Las Vegas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Las Vegas SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.775, Las Vegas, ABD içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Las Vegas, ABD içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.368 ile yılın geri kalan zamanından %15 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Las Vegas içindeki ortalama bir kiralık araçtan %7 daha ucuzdur. Las Vegas içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Las Vegas üstü açık kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Honda City
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.572

19 Tem - 26 Tem
Honda City
Hyundai i20
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.968

19 Tem - 26 Tem
Hyundai i20

Las Vegas araç kiralama rehberi

Las Vegas, Nevada için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Enterprise Rent-A-Car

37 konum
Genel bakış

Temizlik

8,1

Konfor

8,1

Genel

7,7

Alış Yeri/İade Yeri

7,5

Value

7,6
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,6

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,2

Value

7,2

Avis

16 konum
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,5

Genel

6,8

Alış Yeri/İade Yeri

6,8

Value

6,8

Advantage

6 konum
Genel bakış

Temizlik

6,7

Konfor

7,1

Genel

6,5

Alış Yeri/İade Yeri

6,7

Value

6,6

Budget

9 konum
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,1

Genel

6,2

Alış Yeri/İade Yeri

6,1

Value

6,3

Thrifty

4 konum
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

6,8

Genel

5,9

Alış Yeri/İade Yeri

5,8

Value

6,4
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,5

Genel

5,9

Alış Yeri/İade Yeri

5,7

Value

6,2

Dollar

6 konum
Genel bakış

Temizlik

6,4

Konfor

6,3

Genel

5,5

Alış Yeri/İade Yeri

5,4

Value

5,9

Las Vegas içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Las Vegas seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

Convertible, Standard, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.713

En Popüler Model

Ford Mustang Convertible
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Las Vegas araç kiralama acentesidir. Dollar ve Sixt, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Las Vegas şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Convertible, Standard ve SUV.
Las Vegas içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.713'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.867'den başlamasını bekleyebilirsin.
Ford Mustang Convertible, son 7 gün içinde Las Vegas içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Nissan Rogue araç modelini de tercih etmektedir.

Las Vegas içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Las Vegas içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Las Vegas, Nevada içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Las Vegas içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Enterprise Rent-A-Car, Avis ve Advantage gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Ağustos ayında Las Vegas içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Las Vegas için Ağustos ayında sıcaklıklar 28 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. Las Vegas içinde Ağustos ayı boyunca sadece 8 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. Las Vegas içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 3.389'dir.

Las Vegas, Nevada için hız limiti nedir?

Las Vegas içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 40 km/saat olduğunu unutma. Las Vegas civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 120 km/saat'tir. Las Vegas içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Las Vegas içinde hangi araç kiralama şirketi BMW X3 model araca sahip?

Las Vegas, NV içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Las Vegas, Temmuz ayında genellikle 10 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 34 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Las Vegas içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Las Vegas içinde sıcaklıklar Nevada bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Las Vegas içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Nevada çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 26 °C ve yağış miktarının Las Vegas civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Las Vegas içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Las Vegas içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Las Vegas içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Las Vegas içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 158.

Las Vegas içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Las Vegas dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Las Vegas içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Las Vegas içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Las Vegas içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Las Vegas içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Las Vegas içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

Las Vegas içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

momondo, Las Vegas içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet, momondo ile özel olarak Las Vegas içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Las Vegas içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo üzerinden Las Vegas içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

momondo üzerinden Las Vegas içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Las Vegas içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Las Vegas içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Las Vegas içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Las Vegas seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
20.7 Cmt
Öğlen
27.7 Cmt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Las Vegas konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun