Las Vegas Araç Kiralama

Ucuz Las Vegas kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Las Vegas, NV, ABD
7 Ara — 14 Ara
Aynı iade yeri
Las Vegas, NV, ABD
7.12 Pts
Öğle
14.12 Pts
Öğle

Las Vegas Araç Kiralama Rehberi

Las Vegas için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 6.8

1172 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.9

733 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

951 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.1

409 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

239 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

252 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

742 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.6

558 yoruma göre


Las Vegas ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Las Vegas Mccarran Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Las Vegas Araç Kiralama

Kasım ayında, Las Vegas için şu ana kadar momondo üzerinden 34 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Las Vegas içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Las Vegas içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, Enterprise ve Sixt, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Las Vegas içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Las Vegas içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki konumunda Thrifty ile kiralayabilirsin. ₺ 223, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 431 ödemeyi bekleyebilirsin.

Las Vegas içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Las Vegas içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve Sixt gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Las Vegas içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Dollar, Las Vegas içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Las Vegas içinde 3 konumda günlük ₺ 753 ödemeyi bekleyebilirsin.

Las Vegas için hız limiti nedir?

Las Vegas içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 40 km/saat olduğunu unutma. Las Vegas civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 120 km/saat'tir. Las Vegas içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.


Las Vegas seyahatini planlamaya başla