En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Chicago, Illinois araba kiralama

Chicago, Illinois içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
16.6 Paz
23.6 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Chicago, Illinois kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Chicago, Illinois içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Chicago içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Chicago içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Chicago içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Chicago içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Sixt acentesinden bulunmaktadır. Sixt ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 1.188 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Chicago içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.188'dir.

Chicago içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

28 konum ile Enterprise Rent-A-Car, Chicago içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Chicago içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Mazda CX-5 ve Chevrolet Suburban, Chicago içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Chicago içinde Mazda CX-5 kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 2.596 ve günlük en düşük ₺ 1.175 fiyata buldu. Chevrolet Suburban kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 2.286 ve ortalama fiyat günlük ₺ 2.866 civarındadır.

momondo'da bulunan Chicago, Illinois araç kiralama fırsatları

Chicago içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.131 - ₺ 3.808

Tüm Araç Türleri

₺ 1.475 - ₺ 3.502

₺ 2.017, Chicago, ABD içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Chicago, ABD içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.131 ile yılın geri kalan zamanından %44 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Chicago içindeki ortalama bir kiralık araçtan %13 daha ucuzdur. Chicago içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Chicago küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.069, Chicago, ABD içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Chicago, ABD içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.173 ile yılın geri kalan zamanından %44 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Chicago içindeki ortalama bir kiralık araçtan %11 daha ucuzdur. Chicago içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Chicago standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.966, Chicago, ABD içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Chicago, ABD içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.694 ile yılın geri kalan zamanından %14 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Chicago içindeki ortalama bir kiralık araçtan %16 daha ucuzdur. Chicago içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Chicago büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.039, Chicago, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Chicago, ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.173 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Chicago içindeki ortalama bir kiralık araçtan %12 daha ucuzdur. Chicago içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Chicago SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Renault Clio
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.307

15 Haz - 22 Haz
Renault Clio

Chicago araç kiralama rehberi

Chicago, Illinois için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Alamo

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,4

Genel

8,1

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

7,8

Enterprise Rent-A-Car

28 konum
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

8,0

Genel

7,6

Alış Yeri/İade Yeri

7,5

Value

7,3

National

3 konum
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,9

Genel

7,7

Alış Yeri/İade Yeri

7,6

Value

7,2
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,6

Genel

6,8

Alış Yeri/İade Yeri

7,0

Value

7,0

Avis

12 konum
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

7,3

Genel

6,5

Alış Yeri/İade Yeri

6,3

Value

6,2

Payless

2 konum
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,3

Genel

6,3

Alış Yeri/İade Yeri

6,3

Value

6,4

Budget

10 konum
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,2

Value

5,9

Hertz

18 konum
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,7

Genel

5,9

Alış Yeri/İade Yeri

5,8

Value

6,0

Chicago içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Chicago seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Budget

Popüler Araç Türleri

SUV, Intermediate, Full-size

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.577

En Popüler Model

Mazda CX-5
Budget, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Chicago araç kiralama acentesidir. Alamo ve Dollar, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Chicago şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: SUV, Intermediate ve Full-size.
Chicago içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.577'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.460'den başlamasını bekleyebilirsin.
Mazda CX-5, son 7 gün içinde Chicago içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Chevrolet Suburban araç modelini de tercih etmektedir.

Chicago içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Chicago içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Chicago, Illinois içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Chicago içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise Rent-A-Car ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Temmuz ayında Chicago içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında Chicago seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Temmuz ayında Chicago ortalama olarak 125 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 22 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Chicago içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 4.849'dir.

Chicago, Illinois için hız limiti nedir?

Chicago içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 40 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Chicago civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 120 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Chicago içinde hangi araç kiralama şirketi BMW X7 model araca sahip?

Chicago, IL içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Chicago, Haziran ayında genellikle 89 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 21 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Chicago içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Chicago içinde sıcaklıklar Illinois bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Chicago içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Illinois içinde sıcaklıkların 21 °C ve yağış ihtimalinin 89 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Chicago içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Chicago içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Chicago içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Chicago içindeki araçlar için 118 operatör mevcuttur.

Chicago içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Chicago dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Chicago içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Chicago içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Chicago içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Chicago içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, Chicago içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Chicago içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Chicago içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Chicago içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Chicago içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo üzerinden Chicago içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

momondo üzerinden Chicago içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Chicago içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Chicago içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, Chicago içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Chicago seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
16.6 Paz
Öğlen
23.6 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Chicago konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Chicago'da popüler kiralık araba türleri