Chicago Araç Kiralama

Ucuz Chicago kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Chicago, IL
1 Şub — 8 Şub
Aynı iade yeri
Chicago, IL
1.2 Pts
Öğle
8.2 Pts
Öğle

Chicago Araç Kiralama Rehberi

Chicago için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 6.9

1036 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

925 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

809 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

498 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

282 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

548 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

126 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.1

193 yoruma göre


Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Chicago O'Hare Ulus. Havalimanı

Chicago, Illinois, ABD

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Grant Park26,1 km
Chicago Midway Havalimanı

Chicago, Illinois, ABD

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Grant Park14,2 km
Chicago Greater Rockford Havalimanı

Chicago, Illinois, ABD

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Grant Park126,8 km

Chicago ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Chicago O'Hare Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Chicago Araç Kiralama

Ocak ayında, Chicago için 39 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Chicago içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Chicago içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Chicago içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Chicago içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Şubat ayında Chicago içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Şubat ayında Chicago seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Şubat ayında Chicago ortalama olarak 64 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 3 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Chicago içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 815'dir.

Chicago içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Budget, Chicago içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Chicago içinde 10 konum bulabilirsin ve Chicago içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 516 ödemeyi bekleyebilirsin.

Chicago için hız limiti nedir?

Chicago içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 40 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Chicago civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 120 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Chicago, IL içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Chicago, Ocak ayında genellikle 43 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık -5 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Chicago içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Chicago içinde Ocak ayında sıcaklık genellikle donma derecesinin altındadır, kar yağışı ve buzlanma ihtimali yüksektir. Chicago seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir.

Chicago içinde sıcaklıklar Illinois bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Chicago içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ocak ayında Illinois içinde sıcaklıkların -5 °C ve yağış ihtimalinin 43 mm civarında olduğunu unutma.


Chicago seyahatini planlamaya başla