Chicago, Illinois Araç Kiralama

Ucuz Chicago, IL kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Chicago, IL, ABD
29 Eki — 5 Kas
Aynı iade yeri
Chicago, IL, ABD
29.10 Cum
Öğle
5.11 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Chicago, Illinois araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 258 - ₺ 949

Tüm Araç Türleri

₺ 258 - ₺ 1.234

₺ 307, Chicago, ABD içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Chicago, ABD içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 258 ile yılın geri kalan zamanından %16 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Chicago içindeki ortalama bir kiralık araçtan %50 daha ucuzdur. Chicago içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Chicago Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 463, Chicago, ABD içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Chicago, ABD içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 320 ile yılın geri kalan zamanından %32 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Chicago içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha ucuzdur. Chicago içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Chicago Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 557, Chicago, ABD içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Chicago, ABD içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 410 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Chicago içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha ucuzdur. Chicago içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Chicago Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 453, Chicago, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Chicago, ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 242 ile yılın geri kalan zamanından %47 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Chicago içindeki ortalama bir kiralık araçtan %27 daha ucuzdur. Chicago içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Chicago SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Chicago Araç Kiralama Rehberi

Chicago, IL için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,7

Konfor

8,8

Genel

8,5

Alış/İade

8,5

Fiyat-kalite dengesi

8,3
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,3

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

7,8
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

7,5

Genel

6,9

Alış/İade

6,8

Fiyat-kalite dengesi

6,7
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

7,5

Genel

6,9

Alış/İade

6,8

Fiyat-kalite dengesi

6,9
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,3

Genel

6,9

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,4

Genel

6,9

Alış/İade

6,7

Fiyat-kalite dengesi

6,9
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,2

Genel

6,6

Alış/İade

6,4

Fiyat-kalite dengesi

6,6
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

7,0

Genel

6,5

Alış/İade

6,2

Fiyat-kalite dengesi

6,6

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Grant Park26,1 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Grant Park14,2 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Grant Park126,8 km

Chicago, IL ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Chicago O'Hare Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Chicago Araç Kiralama

Ekim ayında, Chicago için 5 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Chicago içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Chicago içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Chicago, IL içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Chicago içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve Payless gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Kasım ayında Chicago içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Chicago için Kasım ayında ortalama sıcaklıklar -2 °C ve yağış 58 mm civarındadır. Chicago seyahatine en iyi şekilde hazırlanmak istiyorsan bir SUV kiralamalısın. SUV ile karlı ve buzlu Chicago sokaklarında güven içinde ve kolaylıkla gezebilirsin. Chicago içinde SUV bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 339'dir.

Chicago içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Budget, Chicago, IL içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Chicago, IL içinde 10 konum bulabilirsin ve Chicago, IL içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 654 ödemeyi bekleyebilirsin.

Chicago, IL için hız limiti nedir?

Chicago içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 40 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Chicago civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 120 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Chicago, IL içinde Ekim ayında hava durumu nasıldır?

Chicago, Ekim ayında genellikle 81 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 11 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Chicago içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ekim içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Chicago içinde hava durumu Ekim ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Chicago içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Chicago içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Class Compact SUV, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Chicago içinde sıcaklıklar Illinois bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Chicago içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ekim ayında Illinois içinde sıcaklıkların 11 °C ve yağış ihtimalinin 81 mm civarında olduğunu unutma.


Chicago içindeki havalimanlarında araç kiralama

Chicago yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Chicago seyahatini planlamaya başla