İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Houston, Teksas araba kiralama

Houston, Teksas içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
19.6 Çar
26.6 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Houston içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Houston içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Houston içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Houston içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Easirent acentesinden bulunmaktadır. Easirent ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 1.326 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Houston içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.326'dir.

Houston içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

49 konum ile Enterprise Rent-A-Car, Houston içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Houston içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Houston içinde Mazda CX-5 kiralıyor ve Ford Mustang Convertible en popüler ikinci seçenek. Mazda CX-5 kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 1.668 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Houston içinde günlük ₺ 1.462 gibi düşük bir fiyattan kiralık Mazda CX-5 araçlar buldu. Houston içinde Ford Mustang Convertible kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 4.195 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 2.505'dir.

momondo'da bulunan Houston, Teksas araç kiralama fırsatları

Houston içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.369 - ₺ 8.081

Tüm Araç Türleri

₺ 1.509 - ₺ 2.945

₺ 2.193, Houston, ABD içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Houston, ABD içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.369 ile yılın geri kalan zamanından %38 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Houston içindeki ortalama bir kiralık araçtan %7 daha pahalı. Houston içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.965, Houston, ABD içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Houston, ABD içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.506 ile yılın geri kalan zamanından %24 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Houston içindeki ortalama bir kiralık araçtan %5 daha ucuzdur. Houston içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.671, Houston, ABD içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Houston, ABD içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.290 ile yılın geri kalan zamanından %23 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Houston içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha ucuzdur. Houston içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.026, Houston, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Houston, ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.534 ile yılın geri kalan zamanından %25 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Houston içindeki ortalama bir kiralık araçtan %2 daha ucuzdur. Houston içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Houston araç kiralama rehberi

Houston, Teksas için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Alamo

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

8,6

Genel

8,5

Alış Yeri/İade Yeri

8,6

Value

8,3

E-Z Rent-A-Car

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

7,5

Alış Yeri/İade Yeri

7,5

Value

7,5

Enterprise Rent-A-Car

47 konum
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,6

Genel

7,2

Alış Yeri/İade Yeri

7,1

Value

7,1

Budget

25 konum
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

7,5

Genel

7,1

Alış Yeri/İade Yeri

7,1

Value

6,9

Avis

23 konum
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

7,6

Genel

6,9

Alış Yeri/İade Yeri

7,0

Value

6,7

National

4 konum
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,5

Genel

6,5

Alış Yeri/İade Yeri

6,5

Value

6,2

Hertz

27 konum
Genel bakış

Temizlik

6,5

Konfor

6,5

Genel

5,8

Alış Yeri/İade Yeri

5,7

Value

5,8

Dollar

7 konum
Genel bakış

Temizlik

6,1

Konfor

6,0

Genel

4,9

Alış Yeri/İade Yeri

4,9

Value

5,2

Houston içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Houston seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

Popüler Araç Türleri

SUV, Standard, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.752

En Popüler Model

Mazda CX-5
Son 72 saat içinde Houston şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: SUV, Standard ve Intermediate.
Houston içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.752'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.365'den başlamasını bekleyebilirsin.
Mazda CX-5, son 7 gün içinde Houston içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Ford Mustang Convertible araç modelini de tercih etmektedir.

Houston içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Houston içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Houston, Teksas içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Houston için Alamo, Enterprise Rent-A-Car ve Budget gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Houston içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Temmuz ayında Houston içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında sıcaklıkların ortalama 29 °C olduğu ve genellikle 97 mm yağış alan Houston destinasyonuna seyahat edeceksen standart bir araç kiralamayı düşünebilirsin. Houston seyahatine çıkanlar arasında da popüler bir tercih olan standart araçlar, Temmuz ayında değişiklik gösteren sıcaklıklarla ve yağışlarla baş edebilmektedir. Houston içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 2.615'dir.

Houston, Teksas için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Houston için hız sınırı: 40 km/saat. Houston ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 120 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Houston içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Houston içinde hangi araç kiralama şirketi Audi A4 model araca sahip?

Houston, TX içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Houston içinde sıcaklıklar 28 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 150 mm civarındadır. Bu bilgi Houston içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Houston içinde sıcaklıklar Teksas bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Houston içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Teksas çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 27 °C ve yağış miktarının Houston civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Houston içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Houston içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Houston içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Houston içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 189 operatör mevcuttur.

Houston içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Houston dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Houston içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Houston içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Houston içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo üzerinden Houston içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, Houston içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

Houston içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

momondo, Houston içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Ücretsiz iptal, Houston ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

momondo üzerinden Houston içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Houston içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Houston içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Houston dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Houston içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. Houston içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Houston seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
19.6 Çar
Öğlen
26.6 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Houston konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun