Turku, Finlandiya Araç Kiralama

Ucuz Turku, Finlandiya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Turku, Finlandiya
23 May — 30 May
Aynı iade yeri
Turku, Finlandiya
23.5 Paz
Öğle
30.5 Paz
Öğle
Sürücünün yaşı:

Turku Araç Kiralama Rehberi

Turku, Finlandiya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
10,0
Mükemmel
1 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
0,0
Berbat
5 konum
0,0
Berbat
4 konum
0,0
Berbat
4 konum
0,0
Berbat
3 konum
0,0
Berbat
3 konum
0,0
Berbat
3 konum
0,0
Berbat
2 konum

Turku, Finlandiya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Helsinki Helsinki Vantaa Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Turku Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Turku içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Turku içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Avis, Dollar ve Budget gibi konumlarda sunulmaktadır. Turku içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Turku, Finlandiya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Turku içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Avis, Dollar ve Budget dahil olmak üzere Turku içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Turku, Finlandiya için hız limiti nedir?

Turku içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Turku civarındaki otobanlarda hız limiti 90 km/saat'tir. Turku içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Turku, Finlandiya içinde Mayıs ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Turku içinde Mayıs ayında sıcaklık 10 °C civarında seyreder ve 30 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Mayıs içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Turku içinde Mayıs ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Turku içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.

Turku içinde sıcaklıklar Güneybatı Finlandiya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Mayıs ayında Güneybatı Finlandiya için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 30 mm yağış beklentisi ile 10 °C civarındadır. Turku içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Finlandiya - diğer şehirlerdeki araçlar

Finlandiya genelinde Helsinki, Vantaa ve Tampere gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Turku seyahatini planlamaya başla