Turku Araç Kiralama

Ucuz Turku kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Turku, Finlandia
30 Kas — 7 Ara
Aynı iade yeri
Turku, Finlandia
30.11 Pts
Öğle
7.12 Pts
Öğle

Turku Araç Kiralama Rehberi

Turku için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.8

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.6

1 yoruma göre


Turku ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Helsinki Helsinki Vantaa Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Turku Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Turku içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Turku içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Avis, Dollar ve Budget gibi konumlarda sunulmaktadır. Turku içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Turku içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Turku içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Avis, Dollar ve Budget dahil olmak üzere Turku içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Turku için hız limiti nedir?

Turku içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Turku civarındaki otobanlarda hız limiti 90 km/saat'tir. Turku içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.


Turku seyahatini planlamaya başla

  • Turku için son fiyat istatistiklerini al

    Seyahat için en iyi zamanı, en ucuz fiyatları ve en popüler havayollarını bul

    Turku şehrine giden uçuşları bulun
  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Turku semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Turku otelleri