Tampere, Finlandiya Araç Kiralama

Ucuz Tampere, Finlandiya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Tampere, Finlandiya
29 Eki — 5 Kas
Aynı iade yeri
Tampere, Finlandiya
29.10 Cum
Öğle
5.11 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Tampere Araç Kiralama Rehberi

Tampere, Finlandiya için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Tampere, Finlandiya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Helsinki Helsinki Vantaa Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Tampere Araç Kiralama

Ekim ayında, Tampere için 175 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

Tampere, Finlandiya için hız limiti nedir?

Tampere hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Tampere çevresindeki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 90 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Tampere içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Tampere içinde Skoda Octavia Combi kiralıyor ve Ford Ka en popüler ikinci seçenek. Skoda Octavia Combi kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 546 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Tampere içinde günlük ₺ 193 gibi düşük bir fiyattan kiralık Skoda Octavia Combi araçlar buldu. Tampere içinde Ford Ka kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 832 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 233'dir.

Tampere içinde hangi araç kiralama şirketi Ford Transit model araca sahip?

Hertz, Tampere içinde Ford Transit model araç sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Hertz acentesinden Ford Transit model araç kiralamanın ücreti günlük ortalama ₺ 1.398'dir.

Tampere, Finlandiya içinde Ekim ayında hava durumu nasıldır?

Ekim ayında Tampere içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 4 °C ve yağışın 60 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Ekim içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Tampere içinde hava durumu Ekim ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Tampere içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Tampere içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Ka, Hyundai i10 ve Ford Transit, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Tampere içinde sıcaklıklar Pirkanmaa bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ekim ayında Tampere içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Pirkanmaa genelinde sıcaklıkların genellikle 4 °C ve yağış miktarının 60 mm olduğunu bilmen önemli.


Finlandiya - diğer şehirlerdeki araçlar

Finlandiya genelinde Helsinki, Vantaa ve Turku gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Tampere seyahatini planlamaya başla